»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
A jetohet pa dashuri? EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
A jetohet pa dashuri? EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
A jetohet pa dashuri? EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
A jetohet pa dashuri? EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
A jetohet pa dashuri? EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
A jetohet pa dashuri? EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
A jetohet pa dashuri? EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
A jetohet pa dashuri? EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
A jetohet pa dashuri? EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
A jetohet pa dashuri? EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
A jetohet pa dashuri? EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
A jetohet pa dashuri? EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
A jetohet pa dashuri? EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
A jetohet pa dashuri? EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
A jetohet pa dashuri? EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
A jetohet pa dashuri? EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
A jetohet pa dashuri? EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
A jetohet pa dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
A jetohet pa dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
A jetohet pa dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
A jetohet pa dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
A jetohet pa dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
A jetohet pa dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
A jetohet pa dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
A jetohet pa dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
A jetohet pa dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
A jetohet pa dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
A jetohet pa dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
A jetohet pa dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
A jetohet pa dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 A jetohet pa dashuri?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptySat Sep 12, 2009 11:52 pm

ju si mendoni?

_________________
A jetohet pa dashuri? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saraaa
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Female
Numri i postimeve : 127
Registration date : 11/09/2009

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptySun Sep 13, 2009 11:23 am

jo kurrsesi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptySun Sep 13, 2009 12:15 pm

Dashuri si fjale qe perfshin gjithcka apo dashuri ndaj dickaje te caktuar apo nje personi familjes shoqeris jetes ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptyFri Sep 18, 2009 12:12 am

jo pa dashuri ne cifte, dmth marredheniet ne cifte. ne kuptimin qe njeriu mund te jetoj nje marredhenie pa dashuri, pra te jetoj tere jeten me mendimin qe te zgjedhesh qetesine e nje jete monotone, sesa me dhimbjet dhe luhatjet e dashurive.

_________________
A jetohet pa dashuri? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptySun Sep 20, 2009 10:27 am

mendoj qe jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptySun Sep 20, 2009 8:39 pm

dashuria eshte gjithca, dhe nese ate nuk e ke , je bosh...tmerresisht bosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptySun Sep 20, 2009 9:13 pm

jo tmerrsishte, po hajd mo Very Happy

_________________
A jetohet pa dashuri? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptySun Sep 20, 2009 9:29 pm

them tmerresisht ,pasi ai qe ka qene i rrethuar gjithmone me dashuri,pa te nuk ben dot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptySun Sep 20, 2009 9:35 pm

Jemi perseri te zgjedhja e zemres apo mendjes.Mbasi keshtu si e ke paraqitur ti i bie qe mendja te ket vendosur per te pasur nje jete te qete me kushtet materiale te plotesuara por pa DSHAURI.Nuk mund ti japesh nje pergjigje dickaje qe nuk e ke provuar por besoj se asnjeher nuk mund ta kemi jeten perfekte.Pra do kesh dashurin por do kesh mungesen e gjera materiale ose e anasjellta.Nuk behen bashk asnjeher. I till eshte realiteti.Femrat gjuajn dike qe te jen te sigurta nga ana ekonomike dhe mbasi jan martuar kujtohen se kan nevoj dhe per njecik "Dashuri"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptySun Sep 20, 2009 10:00 pm

eshte e vertet qe te dyja nuk mund ti kesh ne jete,por besoj qe ajo femer qe zgjedh te mos ndjeke zemren , por parane , nuk ka pse e kerkon dashurine perderisa bente dhe pa te ne momentin qe zgjodhi parane...gjithmon kam vene dashurine ne vend te pare dhe besoj kshu do jete perhere...(sentimentale? -ndoshta )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptyMon Sep 21, 2009 7:57 pm

pa dashuri jeta nuk esht e plote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptySat Sep 26, 2009 10:22 pm

po me e qete o rina

_________________
A jetohet pa dashuri? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptyFri Dec 18, 2009 6:52 pm

pa dashuriiii nuk ka jet........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptyFri Dec 18, 2009 7:23 pm

jo dashuria e ben jeten e plot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptyTue Jan 05, 2010 11:22 pm

aq mire jetohet saaaaa

_________________
A jetohet pa dashuri? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptyThu Jan 07, 2010 7:45 pm

pa dashuri si pa sy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
rejbisa

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptyTue Jan 12, 2010 5:48 pm

veshtire por jetohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptyTue Jan 12, 2010 11:07 pm

vende vende Very Happy

_________________
A jetohet pa dashuri? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptyWed Jan 13, 2010 10:27 am

kur ske qka ben edhe duhet me jetu
normal njeriu pa dashuri sikur shtepia pa qati
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptyMon Feb 01, 2010 1:49 am

mund te jetosh pa shume gjera, dhe pa dashuri, e vetmja e keqe eshte se kthehesh ne perbindesh, rreziku i te jetuarit me arsye jo me zemer

_________________
A jetohet pa dashuri? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptyMon Feb 01, 2010 11:55 am

jetohet me dhimbe dhe :lot: at“her kur shuhet dashuria sepse keshtu e ka kjo jet kote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
rejbisa

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptySun Feb 07, 2010 12:04 pm

pse ne qe nuk kemi cfare duhet te them?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptySun Feb 07, 2010 2:07 pm

- Hape qiellin pėr mua sillma dritėn e diellit, hape qiellin dhe retė do tė ikin. Do tė shkrihen larg,
diku larg pėrgjithnjė po unė dua qė diellin tė ma sjellėsh veē ti.
Si mund tė jetoj pa pakėz qiell? Si mund tė jetoj pa ty dashuri?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptySun Feb 07, 2010 2:51 pm

jooooooooooooooo.........ska jet pa te
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
rejbisa

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? EmptySun Feb 07, 2010 6:51 pm

jetohet por e veshtir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
A jetohet pa dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A jetohet pa dashuri?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: