»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
DASHURI E PAMUNDUR EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
DASHURI E PAMUNDUR EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
DASHURI E PAMUNDUR EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
DASHURI E PAMUNDUR EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
DASHURI E PAMUNDUR EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
DASHURI E PAMUNDUR EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
DASHURI E PAMUNDUR EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
DASHURI E PAMUNDUR EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
DASHURI E PAMUNDUR EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
DASHURI E PAMUNDUR EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
DASHURI E PAMUNDUR EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
DASHURI E PAMUNDUR EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
DASHURI E PAMUNDUR EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
DASHURI E PAMUNDUR EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
DASHURI E PAMUNDUR EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
DASHURI E PAMUNDUR EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
DASHURI E PAMUNDUR EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
DASHURI E PAMUNDUR EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
DASHURI E PAMUNDUR EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
DASHURI E PAMUNDUR EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
DASHURI E PAMUNDUR EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
DASHURI E PAMUNDUR EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
DASHURI E PAMUNDUR EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
DASHURI E PAMUNDUR EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
DASHURI E PAMUNDUR EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
DASHURI E PAMUNDUR EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
DASHURI E PAMUNDUR EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
DASHURI E PAMUNDUR EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
DASHURI E PAMUNDUR EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
DASHURI E PAMUNDUR EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 DASHURI E PAMUNDUR

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DASHURI E PAMUNDUR Empty
MesazhTitulli: DASHURI E PAMUNDUR   DASHURI E PAMUNDUR EmptyMon May 04, 2009 7:36 am

EKZISTOJNE DASHURITE E PAMUNDURA APO THJESHT NJEREZ ME PAK KURAJO QE I BEJNE DASHURIT TE DUKEN TE PAMUNDURA?

_________________
DASHURI E PAMUNDUR 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

DASHURI E PAMUNDUR Empty
MesazhTitulli: Re: DASHURI E PAMUNDUR   DASHURI E PAMUNDUR EmptyMon May 11, 2009 12:57 am

:think: cdo gje egziston
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DASHURI E PAMUNDUR Empty
MesazhTitulli: Re: DASHURI E PAMUNDUR   DASHURI E PAMUNDUR EmptyWed May 13, 2009 7:48 pm

po ti ku e di eeeeeeeeeeeeeeeeeee???????????????????? Very Happy

_________________
DASHURI E PAMUNDUR 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

DASHURI E PAMUNDUR Empty
MesazhTitulli: Re: DASHURI E PAMUNDUR   DASHURI E PAMUNDUR EmptyThu May 14, 2009 12:21 pm

ERA KA PERVOJE AI SI I VJETER QE ESHT N EMOSHE repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

DASHURI E PAMUNDUR Empty
MesazhTitulli: Re: DASHURI E PAMUNDUR   DASHURI E PAMUNDUR EmptyFri May 15, 2009 11:56 pm

esht pervoja gjyshit ai me ka tregu bobe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

DASHURI E PAMUNDUR Empty
MesazhTitulli: Re: DASHURI E PAMUNDUR   DASHURI E PAMUNDUR EmptySat May 16, 2009 1:10 am

BEJE TE FAJA O ERT, JE QE JE Very Happy

_________________
DASHURI E PAMUNDUR 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

DASHURI E PAMUNDUR Empty
MesazhTitulli: Re: DASHURI E PAMUNDUR   DASHURI E PAMUNDUR EmptySat Oct 31, 2009 4:11 pm

mbase dhe ka kam degju qe jan dasht shum dhe si kan lan familja me u bashku dhe kjo d.th. dashuri e pamundur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

DASHURI E PAMUNDUR Empty
MesazhTitulli: Re: DASHURI E PAMUNDUR   DASHURI E PAMUNDUR EmptySat Oct 31, 2009 6:22 pm

po bre per ate dikush ben te pamunduren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

DASHURI E PAMUNDUR Empty
MesazhTitulli: Re: DASHURI E PAMUNDUR   DASHURI E PAMUNDUR EmptySun May 30, 2010 1:26 pm

ekzistojne,dhe sjane vetem njerezit qe i bejne dashurite e tilla ,por shpesh here dhe rrethanat,koha,largesia......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

DASHURI E PAMUNDUR Empty
MesazhTitulli: Re: DASHURI E PAMUNDUR   DASHURI E PAMUNDUR EmptySun May 30, 2010 5:46 pm

te pamundura ne dashuri nuk ka bobe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

DASHURI E PAMUNDUR Empty
MesazhTitulli: Re: DASHURI E PAMUNDUR   DASHURI E PAMUNDUR EmptyFri Jun 11, 2010 9:16 am

Eh edhe ka,ndoshta e do dike,por ste lejohet te bashkohesh per disa lloj arsyesh qe i kemi ne shqiptaret.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
DASHURI E PAMUNDUR Empty
MesazhTitulli: Re: DASHURI E PAMUNDUR   DASHURI E PAMUNDUR Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
DASHURI E PAMUNDUR
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: