»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
NE DASHURI... EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
NE DASHURI... EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
NE DASHURI... EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
NE DASHURI... EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
NE DASHURI... EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
NE DASHURI... EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
NE DASHURI... EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
NE DASHURI... EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
NE DASHURI... EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
NE DASHURI... EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
NE DASHURI... EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
NE DASHURI... EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
NE DASHURI... EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
NE DASHURI... EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
NE DASHURI... EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
NE DASHURI... EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
NE DASHURI... EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
NE DASHURI... EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
NE DASHURI... EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
NE DASHURI... EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
NE DASHURI... EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
NE DASHURI... EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
NE DASHURI... EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
NE DASHURI... EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
NE DASHURI... EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
NE DASHURI... EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
NE DASHURI... EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
NE DASHURI... EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
NE DASHURI... EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
NE DASHURI... EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 NE DASHURI...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

NE DASHURI... Empty
MesazhTitulli: NE DASHURI...   NE DASHURI... EmptyMon Feb 22, 2010 1:44 am

ESHTE E DREJTE THENIA" NE DASHURI DHE NE LUFTE CDO GJE ESHTE LEGJITIME" ? THONI MENDIMIN THUAJ. NESE PO, PSE DHE NESE JO, CFARE NUK LEJOHET?

_________________
NE DASHURI... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

NE DASHURI... Empty
MesazhTitulli: Re: NE DASHURI...   NE DASHURI... EmptyTue Feb 23, 2010 12:04 am

mendoj se po, edhe pse nuk eshte e drejt eshte e justifikueshem, kush dashuron nuk shikon njeri ne sy, thjesht behet egoist
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

NE DASHURI... Empty
MesazhTitulli: Re: NE DASHURI...   NE DASHURI... EmptyTue Jun 22, 2010 3:34 pm

snuk. dhe dashuria ka kufizime eshte normale. njeriu duhet te luftoj per ate qe do, por jo te dalesh nga normat njerezore

_________________
NE DASHURI... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

NE DASHURI... Empty
MesazhTitulli: Re: NE DASHURI...   NE DASHURI... EmptySat Jan 15, 2011 4:34 am

ne dashuri fiton kush iken, dhe vuan ai qe mbet mbas

_________________
NE DASHURI... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
NE DASHURI... Empty
MesazhTitulli: Re: NE DASHURI...   NE DASHURI... Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NE DASHURI...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: