»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Dashuri ne Distance EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Dashuri ne Distance EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Dashuri ne Distance EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Dashuri ne Distance EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Dashuri ne Distance EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Dashuri ne Distance EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Dashuri ne Distance EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Dashuri ne Distance EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Dashuri ne Distance EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Dashuri ne Distance EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Dashuri ne Distance EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Dashuri ne Distance EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Dashuri ne Distance EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Dashuri ne Distance EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Dashuri ne Distance EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Dashuri ne Distance EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Dashuri ne Distance EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Dashuri ne Distance EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Dashuri ne Distance EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Dashuri ne Distance EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Dashuri ne Distance EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Dashuri ne Distance EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Dashuri ne Distance EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Dashuri ne Distance EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Dashuri ne Distance EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Dashuri ne Distance EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Dashuri ne Distance EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Dashuri ne Distance EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Dashuri ne Distance EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Dashuri ne Distance EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Dashuri ne Distance

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daniela
vip
vip
daniela

Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptyThu Aug 14, 2008 2:52 am

A e keni provuar ndonjeher dashurine ne distance?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptyFri Aug 15, 2008 7:38 am

po e kam provuar, dashuria n distanc nuk i reziston dot kohes , largesis, per kete eshte e destinuar te vdes, dhe si pasoj le shume dhimbje dhe dyshime pas, dyshime se ndoshta duke u perpjekur pak me shume do te mund tashpetoje nje ndjenje qe ne fakt eshte e sigurt qe do vdes.

_________________
Dashuri ne Distance 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptySat Aug 16, 2008 12:19 am

kam nje lidhje ne distance
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptySat Aug 16, 2008 11:39 pm

kam pasur por nuk mendoje se vete gjithcka mire ne nje gje te tille sepse largesi ben punene e vet negative ne kete fakt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GREG
Boss
Boss
GREG

Numri i postimeve : 561
Registration date : 01/06/2008

Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptySat Aug 16, 2008 11:46 pm

Sigurisht qe kam provuar dasurin ne distanc ....madje madje jam duke e perjetuar momentalisht Very Happy
un personalisht do te thoja qe ndonjehere dhe distanca i jepe asajt me shume force dhe dheeeeeeee pa harruar ne disa raste dhe ndarje per hire te njeres apo te tjetres (mos marrveshje+ keqkuptime) +xhelozi me apo motivacion.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptyMon Oct 12, 2009 3:07 pm

eshte nje shprehje qe thote "largesia shuan zjarrin e dashurive te vogla dhe ndez zjarrin e dashurive te medha" por eshte dhe nje shprehje tjeter qe thote "larg syve larg zemres"
Per mua me prane te vertetes eshte e 2ta,largesia eshte shkaterruese per 1 lidhjeee :12:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptyMon Oct 12, 2009 8:02 pm

dashuria ne distanc te ''ben dem''per shendetin,prandaj mos e filloni fare
Dashuri ne Distance 496578
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptyFri Dec 18, 2009 6:53 pm

e dhimbsur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptyFri Dec 18, 2009 7:16 pm

largesia eshte armiku per dashuri :lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elisa
anetar i/e re
anetar i/e re


Female
Numri i postimeve : 1
Registration date : 13/01/2010

Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptyWed Jan 13, 2010 7:03 pm

une jam duke e perjetuar nje te till e cdo gje po shkon mire shpresojme qe te zgjas puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
rejbisa

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptyFri Jan 15, 2010 6:22 pm

edhe une si elisa por ka dhe shume gjera negative
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptySat Jan 16, 2010 10:49 am

skam forc ta provoj edhe ps e kam plot propozime kam frig @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptySat Jan 16, 2010 8:25 pm

jane shume te forte ata qe e mbajne te gjalle nje lidhej ne distance...eshte teper e veshtire...apo jo rejbisaaa #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Onsi
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Onsi

Numri i postimeve : 168
Age : 32
Location : Italy
Job/hobbies : Arti
Registration date : 23/12/2009

Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptyWed Jan 27, 2010 12:35 am

po te duhen vertet mbahet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
rejbisa

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptyWed Jan 27, 2010 1:38 pm

nuk mbahet per mendimin tim qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptyWed Jan 27, 2010 2:33 pm

e veshtire shum qe te zgjase....gati e pamundur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Onsi
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Onsi

Numri i postimeve : 168
Age : 32
Location : Italy
Job/hobbies : Arti
Registration date : 23/12/2009

Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptyFri Feb 05, 2010 1:02 am

e veshtire por e mundur them une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptySat Feb 06, 2010 7:10 pm

super e veshtire them une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptySun Feb 07, 2010 3:21 am

e kendeshme po shum e veshtire,x pak koh eshte e bukur ama jo x shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
rejbisa

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptySun Feb 07, 2010 11:43 am

dashuria ne distanc me solli ndarjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptySun Feb 07, 2010 2:15 pm

distanca eshte armiku i te dashuruarve sepse vete vetiu lindin shum mendime negative keshtu qe eshte vetem vuajtje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptySun Feb 07, 2010 2:49 pm

vuajtjeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
rejbisa

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptySun Feb 07, 2010 6:48 pm

sjell :lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance EmptySun Feb 07, 2010 11:59 pm

po ndonjeher kontrollon sa shume mund te rrezistoj kjo lloj dashurie, nuk ka ndonje gje te keqe

_________________
Dashuri ne Distance 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Dashuri ne Distance Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri ne Distance   Dashuri ne Distance Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuri ne Distance
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: