»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Me pranoni edhe mua ketu? :P

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyWed Dec 08, 2010 12:08 pm

psh te gjitheve une jam amelia jam nga tirana dhe jam 19 vjec

kaq per momentin do njihemi ne vazhdim per me shume #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyWed Dec 08, 2010 2:46 pm

mire se na erdhe e dashur:) ia kalofsh sa me mire kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyWed Dec 08, 2010 2:58 pm

ĪM_ßŲ§S shkruajti:
mire se na erdhe e dashur:) ia kalofsh sa me mire kiss

flm dhe mire se ju gjeta :ciao: :ciao: kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyWed Dec 08, 2010 2:59 pm

:bravo: :bravo: :bravo: shiko si te presim me duartrokitje dhe me lule [#giverose_an
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyWed Dec 08, 2010 3:01 pm

ĪM_ßŲ§S shkruajti:
:bravo: :bravo: :bravo: shiko si te presim me duartrokitje dhe me lule [#giverose_an

ahahha po po ti o te tjeret spo i shoh akoma qesh qesh qesh

flm per duartrpkitjet edhe lulen :syri:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyWed Dec 08, 2010 3:03 pm

ee kan bere mungesa,me duket se mungesa e energjise elektrike #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyWed Dec 08, 2010 3:07 pm

ahhaha thua te jete kjo?

nejse se te kam ty sa per te tjeret #tongue_anim #tongue_anim [#giverose_an
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyWed Dec 08, 2010 3:12 pm

bobe bobe bobe bobe shyqyr e the nje fjale te mir bobe bobe rrime vet ne ktu ci duam te tjeret qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyWed Dec 08, 2010 3:13 pm

hahaha ne fillim jam vete e mire pastaj them fjale te mira qesh qesh qesh

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyWed Dec 08, 2010 3:20 pm

uaaaaaaaaaaaaaaaaaaa po shyyr miiiiiiii........he de te shikojm :qielli:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyWed Dec 08, 2010 3:27 pm

po po do shohim ne vijim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyWed Dec 08, 2010 3:28 pm

:inlove:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyWed Dec 08, 2010 3:38 pm

qesh huhhhh sa sgpejt te hypi dashuria aman zzz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyThu Dec 09, 2010 1:23 am

ncuqqqq...........nuk o dashnir i druq #fight_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyThu Dec 09, 2010 1:48 am

Mire se na erdhe Amelia :).kalofsh sa me mire ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
diell
anetar i/e re
anetar i/e re
diell

Male
Numri i postimeve : 29
Age : 27
Location : ferizaj
Job/hobbies : privat
Humor : SA TE DONI
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyThu Dec 09, 2010 1:37 pm

pershendetje amelia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dielli.com
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyThu Dec 09, 2010 3:33 pm

ĪM_ßŲ§S shkruajti:
ncuqqqq...........nuk o dashnir i druq #fight_anim

zzz zzz zzz zzz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyThu Dec 09, 2010 3:34 pm

eSSi shkruajti:
Mire se na erdhe Amelia :).kalofsh sa me mire ketu

flm essi :gezuar:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyThu Dec 09, 2010 3:34 pm

diell shkruajti:
pershendetje amelia

ckemi diell
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
diell
anetar i/e re
anetar i/e re
diell

Male
Numri i postimeve : 29
Age : 27
Location : ferizaj
Job/hobbies : privat
Humor : SA TE DONI
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyThu Dec 09, 2010 4:06 pm

as gje nga ti qkemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dielli.com
diell
anetar i/e re
anetar i/e re
diell

Male
Numri i postimeve : 29
Age : 27
Location : ferizaj
Job/hobbies : privat
Humor : SA TE DONI
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyThu Dec 09, 2010 4:49 pm

pershendetje nga dielli une kam nevoj per nje vajz qe e kupton dhe qe qendron besnike ne dashuri te lutem me shkruaj ne dilli@zbavitu.com tung nga dielli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dielli.com
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyThu Dec 09, 2010 6:41 pm

diell shkruajti:
as gje nga ti qkemi

hic edhe une rahat ja sapo erdha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyThu Dec 09, 2010 6:43 pm

diell shkruajti:
pershendetje nga dielli une kam nevoj per nje vajz qe e kupton dhe qe qendron besnike ne dashuri te lutem me shkruaj ne dilli@zbavitu.com tung nga dielli

#tongue_anim #tongue_anim sa i zgjut aman aman diell ahahahah


nuk e di nese e ke lexu mesazhin qe te sola mbreme per kete punen e msn

flm por nuk me duhet msn jote :syri:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
diell
anetar i/e re
anetar i/e re
diell

Male
Numri i postimeve : 29
Age : 27
Location : ferizaj
Job/hobbies : privat
Humor : SA TE DONI
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyThu Dec 09, 2010 6:57 pm

po pse qdo njeri ka nevoj per dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dielli.com
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P EmptyThu Dec 09, 2010 8:44 pm

diell shkruajti:
po pse qdo njeri ka nevoj per dashuri

#tongue_anim #tongue_anim #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me pranoni edhe mua ketu? :P
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: