»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
a ka ndonje vend per mu mer? EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
a ka ndonje vend per mu mer? EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
a ka ndonje vend per mu mer? EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
a ka ndonje vend per mu mer? EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
a ka ndonje vend per mu mer? EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
a ka ndonje vend per mu mer? EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 a ka ndonje vend per mu mer?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
i_love_you
anetar i/e re
anetar i/e re
i_love_you

Numri i postimeve : 12
Registration date : 20/11/2008

a ka ndonje vend per mu mer? Empty
MesazhTitulli: a ka ndonje vend per mu mer?   a ka ndonje vend per mu mer? EmptySat Nov 22, 2008 1:52 am

erdha une njeher, si i behet per ndonje vend ndertimi? jap bakshishe te mira Very Happy
ja mire se ju gjeta dhe mire se erdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

a ka ndonje vend per mu mer? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka ndonje vend per mu mer?   a ka ndonje vend per mu mer? EmptySat Nov 22, 2008 9:15 am

MIRE SE ERDHE VENDE KA PLOT PO DUHET TA MBASH kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

a ka ndonje vend per mu mer? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka ndonje vend per mu mer?   a ka ndonje vend per mu mer? EmptyMon Nov 24, 2008 12:30 am

mire se erdhe i_love_you. qendrim te kendeshem dhe sa me argetues per ty.

_________________
a ka ndonje vend per mu mer? 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

a ka ndonje vend per mu mer? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka ndonje vend per mu mer?   a ka ndonje vend per mu mer? EmptyMon Nov 24, 2008 2:09 am

mire se erdhe dhemrie se na gjete ....klm ktu Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stelina
vip
vip
stelina

Female
Numri i postimeve : 293
Location : diku, gjithkund,askunde
Registration date : 21/11/2008

a ka ndonje vend per mu mer? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka ndonje vend per mu mer?   a ka ndonje vend per mu mer? EmptySun Nov 30, 2008 1:29 am

i_love_you mire se erdhe dhe ti, jemi te dy te rrinje ketu, do kalojme mire kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

a ka ndonje vend per mu mer? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka ndonje vend per mu mer?   a ka ndonje vend per mu mer? EmptyThu Dec 04, 2008 1:41 am

ven ne kom ka plot me u ul duhet me prit stacionin e rralles po u liru nai ven qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

a ka ndonje vend per mu mer? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka ndonje vend per mu mer?   a ka ndonje vend per mu mer? EmptyFri Dec 05, 2008 11:59 am

VENDE KA PLOT PER TE GJITH VETEM MOS ZE ME SHUM SE NJE VEND qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

a ka ndonje vend per mu mer? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka ndonje vend per mu mer?   a ka ndonje vend per mu mer? EmptyFri Dec 05, 2008 8:25 pm

po te vij im_boss ze 3 vene


esht bo 145 kg tu honger torta perdit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

a ka ndonje vend per mu mer? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka ndonje vend per mu mer?   a ka ndonje vend per mu mer? EmptyThu Feb 26, 2009 11:51 pm

hahahahah ertoooooooooooo jo re se skam shku shum poc hahaha me ke htu 5 kg kot hahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kleandra
anetar i/e re
anetar i/e re
kleandra

Numri i postimeve : 87
Registration date : 23/02/2009

a ka ndonje vend per mu mer? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka ndonje vend per mu mer?   a ka ndonje vend per mu mer? EmptyTue Mar 03, 2009 2:45 am

po per mua a ka ndonje vend mer se me kan ngelur kembet jashte hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

a ka ndonje vend per mu mer? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka ndonje vend per mu mer?   a ka ndonje vend per mu mer? EmptyTue Mar 03, 2009 9:35 am

duhet me pyt pergjegjsin e orekstres po ka vend apo jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

a ka ndonje vend per mu mer? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka ndonje vend per mu mer?   a ka ndonje vend per mu mer? EmptyFri Mar 06, 2009 5:40 pm

duhet me bo grev urije se ndryshe ska ven
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

a ka ndonje vend per mu mer? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka ndonje vend per mu mer?   a ka ndonje vend per mu mer? EmptySat Mar 07, 2009 10:26 am

ANI MOS KI MERAK YLLO SE PO TE MAR NE PREHER UNE qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

a ka ndonje vend per mu mer? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka ndonje vend per mu mer?   a ka ndonje vend per mu mer? EmptySat Mar 07, 2009 3:26 pm

qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kleandra
anetar i/e re
anetar i/e re
kleandra

Numri i postimeve : 87
Registration date : 23/02/2009

a ka ndonje vend per mu mer? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka ndonje vend per mu mer?   a ka ndonje vend per mu mer? EmptySat Mar 07, 2009 10:46 pm

a ka ndonje vend per mua :think:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

a ka ndonje vend per mu mer? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka ndonje vend per mu mer?   a ka ndonje vend per mu mer? EmptySat Mar 07, 2009 11:32 pm

o kleandra po do ngushtohemi pak mi yllo se sma ben zemra me te lan ty jasht qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

a ka ndonje vend per mu mer? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka ndonje vend per mu mer?   a ka ndonje vend per mu mer? EmptyWed Jun 17, 2009 2:46 am

ky form ka vend per te tere oreeeeeeeeee te hapeni gjat e gjer biles :syri:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

a ka ndonje vend per mu mer? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka ndonje vend per mu mer?   a ka ndonje vend per mu mer? EmptySat Jun 27, 2009 3:30 am

kleandra u pa puna po rri ne kom un uli ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

a ka ndonje vend per mu mer? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka ndonje vend per mu mer?   a ka ndonje vend per mu mer? EmptySat Jun 27, 2009 3:31 am

duhet me ik me marr naj karrike me qera se sbohet ndryshe qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
a ka ndonje vend per mu mer? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka ndonje vend per mu mer?   a ka ndonje vend per mu mer? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a ka ndonje vend per mu mer?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: