»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
HeLiOs
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 31
Location : Shijak
Job/hobbies : Arti
Registration date : 26/05/2009

MesazhTitulli: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Thu May 28, 2009 10:07 pm

Vallai ... E bilai jom Aq i lumtur qe jom katunar saqe se imagjinoni dot ... do thuni ju pse ...
Me pak fjal bojm jet me shoku ...
Ene me bo budallalliqe prap njerezit sna e vejn re se thojn ...
O me se cop katunar osht ...
Kshuqe ka me mrie me qen katunar?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Thu May 28, 2009 11:29 pm

allabim bereqaves qe e gjeta i shok ktuna re se plasa vetem re amon.Qysh te ka byrazeri ty re cun.....hajt bojm nesret muhabet se me vdiq kjo dreq plake po mi heq shallvaret me zor,se ca do re spo e mar vesh fare....
hajt bofsh gjumin e omel o cun flori
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Fri May 29, 2009 12:08 am

bo booooooooooooooo sa jan shtu katunaret mer ncncnc,na mytet qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Fri May 29, 2009 5:13 pm

eeee katunar,katunar
ne tokes i hedhim fare
nga e hona der te djel
dhe kurr se lom pa mbjell

ne qytetar nuk jena
por femres i vom frena
kur ato fillojn ta luajne
neve preshin i gatuajme

po ti vella im_boss
nuk ha tav me kos
se keshtu po te qe
nuk do shaje dhe me dhe

hajt se na mban ne lekura
si gjarperinjt neper drura
por katnarit ti perulesh
eshte puntor,prodhus fasulesh
.
.
qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
HeLiOs
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 31
Location : Shijak
Job/hobbies : Arti
Registration date : 26/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Fri May 29, 2009 10:06 pm

fagahgahgahghaghaghaghaghaghaghaghagahghaghaghaghag
O mandiro cja ke bo mire ...
Im_Boss shaji podeshe katunaret Very Happy:D:D:D
Po juve pa neve sbeni dot x
hap mre Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Fri May 29, 2009 11:42 pm

dhe une ja katnare jam, na falni po krenar jemi per inat te im_bossit Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
HeLiOs
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 31
Location : Shijak
Job/hobbies : Arti
Registration date : 26/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Sat May 30, 2009 4:26 am

era o [ra mo fol cik se fjala jote i ve vulen te gjithve ktu Very Happy:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Sat May 30, 2009 8:43 pm

UN JAM NGA QYTETI PO DO ISHA KRENAR PO TE ISHA NGA FSHATI LE QE TANI NJESOJ JEMI BERE JETOJ SEBASHKU FSHAT E QYTET PRANDAJ MO E CANI KOKEN qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Sat May 30, 2009 11:36 pm

ehe ..........ika fare un nga kjo tem se nuk i duroj dot katnaret,,,,,,,era uikes edhe ti???u pu puuuuuuuu ika ika hajt ju majt shnetja gagaggagagag
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
HeLiOs
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 31
Location : Shijak
Job/hobbies : Arti
Registration date : 26/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Sun May 31, 2009 12:47 am

im_boss... Ik ... Dhe mos u kthe me ...
O shkooooo... te lutem mos u kthee... tani e kuptovaaaa.. e di mire se cili jeee Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Sun May 31, 2009 3:38 pm

ja te gjithe e deklaruan
se ne c'fshat e kishin gruan
kishin gruan e ishin vete
lope derra pela edhe qete

po nje gje une s'po kuptoi
ne ket teme Helios na ftoi
cdo me nxjerre ky djal qameti
se eshte vete cun qyteti

dhe si fakt ket e pranojme
diku jeten do e ndertojme
por cna duhet te pyesim ne
jeton n'fshat a permbi dhe

ne luftojme shume racizmin
sic e shame dhe komunizmin
me rraciste se c'eshte kjo teme
ja vute vulen po i luni fene

qesh qesh qesh qesh

nuk ngelem i ofenduar nga kjo teme,se une vete i dhashe spunto per humor e deklarova qe jam katunar shqiptar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Sun May 31, 2009 4:03 pm

o poet perfundimisht je i pa pame hahahhahaha mke knoq :gezuar:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Sun May 31, 2009 4:42 pm

pse me ksi 'budallalleqesh' knaqesh ti o bossi im...?
jo lal une du te shtrohem kom kryq e ti fus i legen raki atehere po...
kshu e kena ne katunaret pos u krum icik se quajme hic muhabetin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
HeLiOs
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 31
Location : Shijak
Job/hobbies : Arti
Registration date : 26/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Sun May 31, 2009 5:27 pm

o mandiro po un se maj veten per qytetar mer se katunar shijaku jom Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Sun May 31, 2009 5:32 pm

Bej shaka Helios,mos u shqeteso per asgjo ketu ne forum do gricemi nga pak,ndryshe c'kuptim ka.....
Je cun flori...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
HeLiOs
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 31
Location : Shijak
Job/hobbies : Arti
Registration date : 26/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Sun May 31, 2009 5:36 pm

hahahaha .... :)
Kuptoj me drruq :P
respekte gjithashtu njish je :):):)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Sun May 31, 2009 5:43 pm

Te kuptoi shum qarte o Helios shakaja eshte pjese e lojes virtuale prandaj jepi por pa ofendime o te keqen se m'ngelet hatri shpej ha ha ha ha ha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
HeLiOs
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 31
Location : Shijak
Job/hobbies : Arti
Registration date : 26/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Sun May 31, 2009 5:48 pm

hahahaha ok mer ..
po hika iher neshti se kom ja ca pun...
me pak fjal do ja fus gjumit Very Happy:D:D:D
Ika bofsh qef njisho.. respekte :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Mon Jun 01, 2009 1:23 am

she she si e gjen gjuhen kta te dy.......mir mir mbohet qefi hihihihhi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*arsi*
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 142
Job/hobbies : *arsi*
Humor : الأنانية ليست با
Registration date : 08/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Wed Jun 03, 2009 11:45 pm

jam maloke hahhahahahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Wed Jun 03, 2009 11:46 pm

bo booooooooooooooo me keq akoma kjo ore hahahahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*arsi*
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 142
Job/hobbies : *arsi*
Humor : الأنانية ليست با
Registration date : 08/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Wed Jun 03, 2009 11:48 pm

hahhahahahahhah dunno un jam yll bote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Wed Jun 03, 2009 11:54 pm

amon se nuk e du bukurin tende tani jo pupupu e mora vesh nga je?kaq desha gagagaga
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Thu Jun 04, 2009 8:32 am

amon re dhe ajo lart katunare qeka,mooooos ma zuri vendin ne podium kjona mua,pa le qenka dhe yll bote.Ne fakt kom ca dite qe po shoh ne qiell nje yll te ri,ahaaaa qeka kjo arza grereza d.m.th.
...................................................................................... :ciao:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   Thu Jun 04, 2009 11:50 pm

jo re se kjo o maloke jo katunare re hahahahah ku tma gjesh katunaren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush Nga juve Ketu Eshte Katunar ... Edhe a jeni krenar qe jeni katunar?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Kusari- Lila: Ja kush deshi tė mėvrasė, pazari pėr ekzekutimin tim u krye nė Gjakovė
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpėton njė jetė
» Ne ishim ketu, Ne jemi akoma ketu, kjo eshte "HISTORIA" e Popullit Tim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: Chit-Chat-
Kėrce tek: