»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 TE DUA KUR.....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyWed Nov 25, 2009 12:15 am

te dua kur ....ste kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyWed Nov 25, 2009 10:05 pm

te dua kur te kem se tani ste kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyWed Nov 25, 2009 10:45 pm

te dua kur cdo gje me duket gri...dhe ti mund te ndryshosh gjithcka...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyThu Nov 26, 2009 7:14 pm

te dua me gjith zemer puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyThu Nov 26, 2009 11:10 pm

ben gjithcka per mua #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyThu Nov 26, 2009 11:48 pm

te dua kur me degjon...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptySun Dec 13, 2009 2:39 pm

kur je cdo moment me mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
rejbisa

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptySun Dec 13, 2009 2:53 pm

kur je i embel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptySun Dec 13, 2009 6:17 pm

te dua kur je ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
rejbisa

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyMon Dec 14, 2009 5:36 pm

te dua kur je keq sepse me dhimbsesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyMon Dec 14, 2009 5:40 pm

te dua kur 'rreshkesh'para meje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyMon Dec 14, 2009 11:41 pm

te dua kur...te shoh te qeshur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyThu Dec 17, 2009 10:31 pm

me gezon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyThu Dec 17, 2009 11:19 pm

te dua kur te dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyThu Dec 17, 2009 11:50 pm

kur tkam afer..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyFri Dec 18, 2009 4:26 pm

te dua kur ....te shoh qe sje mire se kur je mire ajo dihet... :zemer:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyFri Dec 18, 2009 6:45 pm

jep ate embelsine qe une dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyFri Dec 18, 2009 7:48 pm

te dua e do te dua gjithmon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyFri Dec 18, 2009 10:33 pm

te dua kur e di qe vetem ti mund tme besh te ndihem mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyFri Dec 18, 2009 10:44 pm

TE DUA KUR DO TE ME DUASH DHE TI MUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyMon Dec 21, 2009 10:22 pm

te dua kur...zgjohem nga gjumi dhe ste kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
rejbisa

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptySat Dec 26, 2009 4:44 pm

te dua kur nuk te kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptySun Jan 03, 2010 9:31 pm

*•.ø*•.ø*•.ø*•.øø.•*ø.•*ø.•*ø.
«•.* *KUR ME LEDHATON SA HERE QAJ*
ø.•*ø.•*ø.•**•.ø.••.ø.••.ø.•

_________________
TE DUA KUR..... - Faqe 4 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
rejbisa

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyMon Jan 04, 2010 2:20 pm

te dua kur jeto per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 EmptyTue Jan 05, 2010 11:12 pm

te dua kur je me mua

_________________
TE DUA KUR..... - Faqe 4 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 4 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TE DUA KUR.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: