»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 TE DUA KUR.....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptySat Jun 06, 2009 7:00 pm

pershtatiuni temes moreeeeeeeeeeeeee.......te dua kur .....vuan per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptySat Jun 06, 2009 7:39 pm

TE DUA DIT E NATE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptySat Jun 06, 2009 11:42 pm

te dua kur je thjesht ti

_________________
TE DUA KUR..... - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyMon Sep 21, 2009 10:39 pm

Te dua kur shoh syte e tu qe shkelqejne dhe ai shkelqim eshte vetem per mua...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyMon Sep 21, 2009 10:52 pm

te dua kur arrin me ploteson

_________________
TE DUA KUR..... - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyWed Sep 23, 2009 4:25 pm

TE DUA KUR ME DO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyThu Sep 24, 2009 11:35 pm

TE DUA KUR ME KERKON FALJE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyFri Sep 25, 2009 1:42 am

Te dua kur me shikon te dua kur me prek te dua kur je pran meje te dua kur ndiejj frymen tende te dua kur buzet e mia prekin buzet e tua te dua kur dora jote kalon midis flokeve te mia te dua per gjithcka je ti :syri:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyFri Sep 25, 2009 3:04 pm

Te dua kur te mbledhesh mend!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptyFri Sep 25, 2009 9:46 pm

te dua kur je me mua, keq me vjen ta them por dhe kur je pa mua.
te dua kur me ledhaton, keq me vjen ta them por dhe kur me qorton
te dua kur me zgjon nga gjumi, keq me vjen ta them por dhe kur ste gjej prane sa here me del gjumi.
te dua kur kam nevoje per ty, por akoma me shume kur je shpirti im.

_________________
TE DUA KUR..... - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptySat Sep 26, 2009 1:15 am

TE DUA KUR ME EGERSON #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptySat Sep 26, 2009 1:18 am

te dua dhe kur nuk me degjon TE DUA KUR..... - Faqe 3 34090

_________________
TE DUA KUR..... - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptySat Sep 26, 2009 1:23 am

te dua dhe kur nuk degjoj me veshe qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptySat Sep 26, 2009 1:25 am

te dua kur pershperit

_________________
TE DUA KUR..... - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptySat Sep 26, 2009 2:29 am

te dua kur me don
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saraaa
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Female
Numri i postimeve : 127
Registration date : 11/09/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptySat Sep 26, 2009 1:11 pm

te dua kur........ ceshte kjo??? te dua gjithmoneeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptySat Sep 26, 2009 2:51 pm

Picola shkruajti:
te dua kur........ ceshte kjo??? te dua gjithmoneeeeeeeee
Picola nuk ka te dua GJITHMONEEEEEEEEEEEE
mbasi there is LOVE and HATE.And sometimes konfuzion midis te dyjave love someone or hate someone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
saraaa
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Female
Numri i postimeve : 127
Registration date : 11/09/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptySat Sep 26, 2009 3:37 pm

dani shkruajti:
Picola shkruajti:
te dua kur........ ceshte kjo??? te dua gjithmoneeeeeeeee
Picola nuk ka te dua GJITHMONEEEEEEEEEEEE
mbasi there is LOVE and HATE.And sometimes konfuzion midis te dyjave love someone or hate someone.
ka raste kur edhe ka....me te ver8 ne pergjithesi eshte ashtu sic thua ti...por sduhet mohuar qe egziton edhe ajo alternative (per shumicen e paarritshme)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptySat Sep 26, 2009 3:41 pm

E pa kapshme e pa arritshme.ajo gjendje arrihet vec ne kushte laboratorike ne gjendje te lire ka gjithmon dicka qe do nderhyje per te mos e len qe te jet aq perfekte sa te jet gjithmoneeeeeeeeeeeeeeeeee I LOVE U.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
saraaa
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Female
Numri i postimeve : 127
Registration date : 11/09/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptySat Sep 26, 2009 3:45 pm

dani shkruajti:
E pa kapshme e pa arritshme.ajo gjendje arrihet vec ne kushte laboratorike ne gjendje te lire ka gjithmon dicka qe do nderhyje per te mos e len qe te jet aq perfekte sa te jet gjithmoneeeeeeeeeeeeeeeeee I LOVE U.
ndoshta per ty ashtu eshte...per mua jo...jam ndeshur me nje rast kur ILY 4EVER KA QENE (eshte me sakte) e ver8.(jo une personalisht,thjeshte jetoj me 2 persona te tille ku TE DUA PERGJITHMONE ESHTE E VER8)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptySat Sep 26, 2009 3:48 pm

Ok my bad so.Qe te kuptohemi per cilen lloj i love u po flet ti dhe per ca po flas une.ti po flet per dashurin prinde femije??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
saraaa
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Female
Numri i postimeve : 127
Registration date : 11/09/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptySat Sep 26, 2009 3:52 pm

dani shkruajti:
Ok my bad so.Qe te kuptohemi per cilen lloj i love u po flet ti dhe per ca po flas une.ti po flet per dashurin prinde femije??
dashuria seshte vetem ne nje forme.un po flisja per te gjitha llojet e formave ne fillim.nuk e specifikova... dhe mora shembull mamin e babin tim....kjo lloj dashurie per mua nk mbaron kurre.pastaj per te tjerat,nk e ve doren ne zjarr.per kte po.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptySat Sep 26, 2009 3:57 pm

Kur ka sinqeritet eshte e mundur por gjithmon nese ambienti rrethues mbahet larg pa e ber pjes te dashuris qe ke per ate person mbasi aty fillon dhe infektohet dliresia e saj(me behet qejfi qe ndihen te dashuruar dhe uroj te jen ashtu gjithmon)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
saraaa
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Female
Numri i postimeve : 127
Registration date : 11/09/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptySat Sep 26, 2009 4:02 pm

dani shkruajti:
Kur ka sinqeritet eshte e mundur por gjithmon nese ambienti rrethues mbahet larg pa e ber pjes te dashuris qe ke per ate person mbasi aty fillon dhe infektohet dliresia e saj(me behet qejfi qe ndihen te dashuruar dhe uroj te jen ashtu gjithmon)
thnx... puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 EmptySat Sep 26, 2009 10:10 pm

te dua kur sjell freski ne jeten time

_________________
TE DUA KUR..... - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 3 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TE DUA KUR.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: