»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
TE DUA KUR..... EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
TE DUA KUR..... EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
TE DUA KUR..... EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
TE DUA KUR..... EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
TE DUA KUR..... EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
TE DUA KUR..... EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
TE DUA KUR..... EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
TE DUA KUR..... EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
TE DUA KUR..... EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
TE DUA KUR..... EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
TE DUA KUR..... EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
TE DUA KUR..... EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
TE DUA KUR..... EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
TE DUA KUR..... EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
TE DUA KUR..... EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
TE DUA KUR..... EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
TE DUA KUR..... EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
TE DUA KUR..... EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
TE DUA KUR..... EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
TE DUA KUR..... EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
TE DUA KUR..... EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
TE DUA KUR..... EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
TE DUA KUR..... EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
TE DUA KUR..... EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
TE DUA KUR..... EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
TE DUA KUR..... EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
TE DUA KUR..... EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
TE DUA KUR..... EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
TE DUA KUR..... EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
TE DUA KUR..... EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 TE DUA KUR.....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
stelina
vip
vip
stelina

Female
Numri i postimeve : 293
Location : diku, gjithkund,askunde
Registration date : 21/11/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptySat Dec 13, 2008 12:56 am

Te dua kur me mungon kaq shume...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptySat Dec 13, 2008 1:50 am

te dua se te kam larg Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptySat Dec 13, 2008 2:13 am

te dua se je kokefort Very Happy

_________________
TE DUA KUR..... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rilind
anetar i/e re
anetar i/e re
rilind

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Location : china
Job/hobbies : humori
Registration date : 15/11/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptySat Dec 13, 2008 12:33 pm

TE DUA KUR JE AGRESIVE TE TE ZBUS shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptySat Dec 13, 2008 6:34 pm

TE DUA KUR JE LARG

KUR TE KAM AFER SDU ME TE PA ME SY
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptySun Dec 14, 2008 2:13 am

Te dua ne keto momente, e ndjej shume mungesen tende sot :lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptySun Dec 14, 2008 11:51 am

TE DUA KUR TE KAM RARG
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptyMon Dec 15, 2008 2:26 am

te dua kur me del para syve e veshur si ne foton e rines qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptyMon Dec 15, 2008 2:30 am

erti shkruajti:
te dua kur me del para syve e veshur si ne foton e rines qesh
qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptyMon Dec 15, 2008 2:31 am

:ej: :ej:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptyMon Dec 15, 2008 2:33 am

erti shkruajti:
:ej: :ej:
erti mos shiko endrra me sy hapur qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptyMon Dec 15, 2008 2:35 am

haha me pelqen me shum ti shoh me sy mbyllur repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptyMon Dec 15, 2008 2:39 am

erti shkruajti:
haha me pelqen me shum ti shoh me sy mbyllur repiste
te shijon me shume me sy mbyllur qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptyMon Dec 15, 2008 2:41 am

po po me shijon :qielli:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptyTue Dec 16, 2008 2:06 am

te dua keshtu sic jam xhvesh hahahah te plasin inatit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptyTue Dec 16, 2008 10:01 pm

te dua jemi cike larg, dmth te dua me shume keshtu Very Happy Very Happy

_________________
TE DUA KUR..... 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptyTue Dec 16, 2008 10:51 pm

te dua kur kam nevoj hihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptyFri Dec 26, 2008 11:52 pm

te dua kur je me mua ne gezimet dhe ne trishtimet e mija

_________________
TE DUA KUR..... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stelina
vip
vip
stelina

Female
Numri i postimeve : 293
Location : diku, gjithkund,askunde
Registration date : 21/11/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptyTue Dec 30, 2008 1:14 am

te dua sa here lekura jote zeshkane preket me buzet e mija plot pasjon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stelina
vip
vip
stelina

Female
Numri i postimeve : 293
Location : diku, gjithkund,askunde
Registration date : 21/11/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptyTue Dec 30, 2008 1:14 am

te dua kur me prek me butesin e dashuris dhe me merr para kraheve te tu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stelina
vip
vip
stelina

Female
Numri i postimeve : 293
Location : diku, gjithkund,askunde
Registration date : 21/11/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptyTue Dec 30, 2008 1:15 am

dhe sigurisht te dua sa here mengjesi na gjen ne gjume ne krahe te njeri-tjetrit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptyTue Jan 06, 2009 12:11 am

te dua kur je me mua,dhe me shume kur je larg

_________________
TE DUA KUR..... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptyWed Feb 25, 2009 5:53 pm

te dua kur me shtrengon ne krahet e tu

_________________
TE DUA KUR..... 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptyWed Feb 25, 2009 11:47 pm

te dua kur sme merzit per asgje :brrr:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... EmptyThu Feb 26, 2009 12:01 am

te dua kur me perkedhel :qielli:

_________________
TE DUA KUR..... 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Sponsored content
TE DUA KUR..... Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TE DUA KUR.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: