»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Cfare ngel kur mbaron dashuri?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Cfare ngel kur mbaron dashuri? Empty
MesazhTitulli: Cfare ngel kur mbaron dashuri?   Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyThu Mar 05, 2009 2:14 am

sipas jush? ca le ne hiret e saj nje dashuri e perfunduar?

_________________
Cfare ngel kur mbaron dashuri? 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

Cfare ngel kur mbaron dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ngel kur mbaron dashuri?   Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptySat Mar 07, 2009 10:37 am

KENAQESIA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Cfare ngel kur mbaron dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ngel kur mbaron dashuri?   Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptySat Mar 07, 2009 2:13 pm

ngeli fotot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

Cfare ngel kur mbaron dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ngel kur mbaron dashuri?   Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptySun Mar 08, 2009 6:38 am

lot, dhimbje, trishtim :lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Cfare ngel kur mbaron dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ngel kur mbaron dashuri?   Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptySun Mar 08, 2009 6:34 pm

kujtime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

Cfare ngel kur mbaron dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ngel kur mbaron dashuri?   Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptySun Mar 08, 2009 8:47 pm

SHIJA E BUZEVE qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Cfare ngel kur mbaron dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ngel kur mbaron dashuri?   Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptySun Mar 08, 2009 11:22 pm

ngel ndonjeher miqesia, kurse shume here mllefi

_________________
Cfare ngel kur mbaron dashuri? 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

Cfare ngel kur mbaron dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ngel kur mbaron dashuri?   Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyMon Mar 09, 2009 10:57 am

trishtim :lot: kujtese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Cfare ngel kur mbaron dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ngel kur mbaron dashuri?   Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptySat Sep 26, 2009 10:30 pm

shija e hidhur

_________________
Cfare ngel kur mbaron dashuri? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Cfare ngel kur mbaron dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ngel kur mbaron dashuri?   Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyFri Dec 18, 2009 6:54 pm

dhimbje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Cfare ngel kur mbaron dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ngel kur mbaron dashuri?   Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyFri Dec 18, 2009 7:11 pm

kujtime :lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Cfare ngel kur mbaron dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ngel kur mbaron dashuri?   Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyFri Dec 18, 2009 11:18 pm

dhimbje ...lot dhe trishtim te thelle :12:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Cfare ngel kur mbaron dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ngel kur mbaron dashuri?   Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptySat Dec 19, 2009 12:38 am

kujtime te brishta :lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
rejbisa

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

Cfare ngel kur mbaron dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ngel kur mbaron dashuri?   Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptySat Dec 19, 2009 4:44 pm

dhimbje qe nuk ka fund
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Cfare ngel kur mbaron dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ngel kur mbaron dashuri?   Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptySat Dec 19, 2009 11:40 pm

kujtime dhimbje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Cfare ngel kur mbaron dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ngel kur mbaron dashuri?   Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptySun Jan 03, 2010 9:34 pm

NJE NDJENJE QE TE SHTRENGON ZEMREN, SE KUPTON MIRE CFARE ESHTE

_________________
Cfare ngel kur mbaron dashuri? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
rejbisa

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

Cfare ngel kur mbaron dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ngel kur mbaron dashuri?   Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyMon Jan 04, 2010 2:19 pm

dhimbja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Cfare ngel kur mbaron dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ngel kur mbaron dashuri?   Cfare ngel kur mbaron dashuri? EmptyTue Jan 05, 2010 11:15 pm

nje qetesi e papare

_________________
Cfare ngel kur mbaron dashuri? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Cfare ngel kur mbaron dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ngel kur mbaron dashuri?   Cfare ngel kur mbaron dashuri? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare ngel kur mbaron dashuri?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: