»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 MARTES APO BASHKEJETES?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyTue May 13, 2008 3:34 pm

ueeeeeeeeeeeeee mi era13 nuk durohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyWed Jul 16, 2008 2:42 am

bashkejetes nuk eshte bere per mua martesa

_________________
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
edangel
super_vip
super_vip
edangel

Female
Numri i postimeve : 482
Age : 36
Location : Italy
Job/hobbies : Punojnese,palester, lexim.
Humor : kulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.
Registration date : 12/05/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyWed Jul 16, 2008 11:30 pm

Kohet e fundit bota( per sa me perket )po ēmendet fare,pjesa me e mdhe e moshatarve te mi duan te behen VIPa,e kane humbur fare conceptin e jetes dhe e pasurise se vertete.Nuk jane leket pasuria e jetes por (per si e mendoj une)eshte martesa dha te gjitha ndryshimet qe ajo sjell.Mund te thoni qe ajo qe krijohet me martese krijohet edhe me edhe me bashkejetese.Me vjen keq por nuk jam e te njejtit mendim edhe pse historia e jetes time nuk duhet te me lejoje te besoj ne martese jam e bindur dhe dua te martohem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lezha.eu
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyWed Jul 16, 2008 11:36 pm

ncncncncncnncnc sa e thelle qenka goca repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
edangel
super_vip
super_vip
edangel

Female
Numri i postimeve : 482
Age : 36
Location : Italy
Job/hobbies : Punojnese,palester, lexim.
Humor : kulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.
Registration date : 12/05/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyWed Jul 16, 2008 11:45 pm

po nga njehere duhet o arber repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lezha.eu
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyWed Jul 16, 2008 11:46 pm

sigurisht qe po, perndryshe zoti nuk do e kishte krijuar thellesine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyWed Jul 16, 2008 11:53 pm

mendoj se bashkejetesa me dike duhet te jete e domosdoshme para marteses.. Por ne kushtet qe ka Shqiperia kuptohet qe shume gjera nuk ka mundesi te kryhen..
Megjithate mendoj se nje bashkejetese me dike para marteses te jepe me se miri idene dhe njohja eshte me e plote..
Do te me terrorizonte ideja se mund te martohesha me dike pa e njohur mire dhe bashkejtuar me te... Po sikur te jete personi i gabuar?
Per mua brenda mundesive bashkejetesa por jo shume e zgjatur..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyWed Jul 16, 2008 11:55 pm

wwwweeeeee sa ka perparu ne mendime ky modeli repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
edangel
super_vip
super_vip
edangel

Female
Numri i postimeve : 482
Age : 36
Location : Italy
Job/hobbies : Punojnese,palester, lexim.
Humor : kulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.
Registration date : 12/05/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyThu Jul 17, 2008 12:00 am

ke te drejte o arber.

o topmodel po nje pyetje dua te te bej pas komentit tend.
Po prinerit e tu ore si kane bere kure jane martuar?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lezha.eu
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyThu Jul 17, 2008 12:12 am

edangel prinderit e mi jane martuar para 30-40 vjeteve.. Nena ime si kishte mbush 18.. Kjo do te thote se nuk mund te vleresosh,kuptosh apo llogjikosh duke u bazuar ne jeten e para 40 vjeteve dhe rrethanave te asaj kohe..
Sot p.sh. ne shqiperi zore se ke femra qe martohen nen 18 vjece apo 18..
Sipas teje mos duhet ti gjykojme keto femra?
Nuk e di por mbase jam une qe kam mentalitet tjeter dhe kam shume vite jashte Shqiperise. Me kupto drejt nuk kam asnje gje kunder marteses por mos me thuaj qe po te kishe mundesi dhe te ishe e lire te veproje, nuk do te bashkejetoje me te dashurin tend si fillim.. nuk besoj se ka femer apo mashkull qe do te mendonte ndryshe..
Edangel si perfundim na duhet te ecim nje cik me kohen dhe duhet ta bejme jeten sipas rrethanave dhe brenda mundesive tona.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyThu Jul 17, 2008 12:15 am

we perzotin do pa kjo puna e permiresimit te modelit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyThu Jul 17, 2008 12:18 am

E ore se bej kot kshu si cun i mire... Pa rrugac jam dhe une.. Very Happy Very Happy :P :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyThu Jul 17, 2008 1:17 am

mos trego model se do ngelesh pa martuar, ashtu si cune i mire sillu te ja prishsh mendjen eres mase e le burrin per ty qesh

_________________
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyThu Jul 17, 2008 4:19 am

une jam vajze e mire, martes them, besoj ne principt martesore

_________________
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptyThu Jul 17, 2008 3:50 pm

era a martohemi bashke ne moj ??!!?? qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptySat Jul 19, 2008 6:40 pm

Admin shkruajti:
mos trego model se do ngelesh pa martuar, ashtu si cune i mire sillu te ja prishsh mendjen eres mase e le burrin per ty qesh

pse ta le burrin ajo ti hapim vetes telashe, kur une e bej me te edhe pa u ndare me burrin.. qesh qesh qesh
P.s. Ori je shume e poshter.. vras vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhulia_Di
Boss
Boss
xhulia_Di

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 28
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptySat Jul 19, 2008 8:25 pm

Une mbeshtes mendimin e Top_Modelit...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptySat Jul 19, 2008 11:21 pm

TOP_MODEL shkruajti:
Admin shkruajti:
mos trego model se do ngelesh pa martuar, ashtu si cune i mire sillu te ja prishsh mendjen eres mase e le burrin per ty qesh

pse ta le burrin ajo ti hapim vetes telashe, kur une e bej me te edhe pa u ndare me burrin.. qesh qesh qesh
P.s. Ori je shume e poshter.. vras vras


qesh qesh qesh qesh qesh jo per koken time e thashe pas djallezi, repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptySat Jul 19, 2008 11:25 pm

xhulia_Di shkruajti:
Une mbeshtes mendimin e Top_Modelit...

rrofsh qe ma mbeshtet mendimin.. Very Happy Very Happy Je yll fare..
kot per kuriziotet cilin mendim??? qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptySat Jul 19, 2008 11:27 pm

Ori ajo koka jote ngateron gjithe dynjane, ke bere nje Vlore te tere lemsh.. Very Happy Very Happy Very Happy
Nuk i besoj kokes tende fare.. hahahahahahah
Ku eshte shtriga sonte, ka djeg kurrizin ne plazh, qe e djegt perendia ate?
qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptySat Jul 19, 2008 11:30 pm

qesh qesh qesh une nuk genjej kurre, bumm tani kurre kurre jo, po kurre qesh besom se nuk jam mashtruese.

shtriga verdall eshte, plazhin sa shkoje rremuje e beri, e di ti ca bene me thasheethemt ajo. qesh

_________________
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptySat Jul 19, 2008 11:46 pm

o shefe a ma gje i gru ti mua moj ?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptySun Jul 20, 2008 12:23 am

arbri po une kam hapur forum ylli, jo agjensi martesore. qesh thuaj eres se ajo merrem me te tilla pune, me falle qesh

_________________
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptySun Jul 20, 2008 10:06 am

o shefe ate eren spo e shofim gjekundi prandaj tu drejtova ty, po nejse se po i them kesaj xhuljas nje here
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 EmptySun Jul 20, 2008 4:43 pm

po ndonje per bashkejetese ka ketu per mua repiste repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
MARTES APO BASHKEJETES?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: