»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
MARTES APO BASHKEJETES? EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
MARTES APO BASHKEJETES? EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
MARTES APO BASHKEJETES? EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
MARTES APO BASHKEJETES? EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
MARTES APO BASHKEJETES? EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
MARTES APO BASHKEJETES? EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 MARTES APO BASHKEJETES?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptyWed Apr 30, 2008 1:47 am

CFARE DO TE ZGJIDHNIT?

_________________
MARTES APO BASHKEJETES? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptyFri May 02, 2008 8:07 pm

per mua martesen sepse besoj se eshte dicka qe te bene te ndjehesh me i sigurte ne nje lidhje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptyTue May 06, 2008 11:56 pm

UEEEEEE PO CA TE DALI MER MONDI, MJAFT QE TE JETE AJO QE DUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptyTue May 06, 2008 11:58 pm

e mire ke ti lal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptyWed May 07, 2008 12:06 am

O MONDI HAHAHAHAHHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptyWed May 07, 2008 12:08 am

une bashkjetes.me duket se eshte menyra me e mire per te njohur nje njeri.dhe ndoshta pastaj martes.

_________________
MARTES APO BASHKEJETES? 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptyWed May 07, 2008 12:11 am

Admin shkruajti:
une bashkjetes.me duket se eshte menyra me e mire per te njohur nje njeri.dhe ndoshta pastaj martes.


edhe une keshtu mendoje repiste repiste repiste repiste repiste repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptyWed May 07, 2008 12:12 am

mendjet e ndritura te gjitha njesoj mendojne qesh

_________________
MARTES APO BASHKEJETES? 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptyWed May 07, 2008 12:13 am

Admin shkruajti:
mendjet e ndritura te gjitha njesoj mendojne qesh

me ne krye ty qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptyWed May 07, 2008 12:19 am

qesh qesh qesh

_________________
MARTES APO BASHKEJETES? 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptyWed May 07, 2008 2:00 am

Admin shkruajti:
une bashkjetes.me duket se eshte menyra me e mire per te njohur nje njeri.dhe ndoshta pastaj martes.
vallahi moj ...shefe...pikes i ke rene Very Happy
ehhh per martese..me te pare e me te bere kushedi ndrrojm mendje qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptyWed May 07, 2008 2:04 am

po dhe mendjen do ta nderrojme se nuk jemi te denuara qe te mos nderrojme mendjen,nje dite te bukur me shi dhe me vetetima(si sonte psh)une ,ti,te gjithe,nderojne mendjen dhe shkojne bashkejetojne me ndonje tjeter,ka vite plot per eksperimente. Very Happy Very Happy

_________________
MARTES APO BASHKEJETES? 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptyWed May 07, 2008 2:07 am

Admin shkruajti:
po dhe mendjen do ta nderrojme se nuk jemi te denuara qe te mos nderrojme mendjen,nje dite te bukur me shi dhe me vetetima(si sonte psh)une ,ti,te gjithe,nderojne mendjen dhe shkojne bashkejetojne me ndonje tjeter,ka vite plot per eksperimente. Very Happy Very Happy
jo mi shefe jo ...ca shiu thu ti hmmmm..ktu te un esht bo me shku ne plazh Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptyWed May 07, 2008 2:10 am

sonte po bie nje shi ne vlore ,qe thua po shkund b**** shejtani.
lum si ju qe jeni ngrohte.

_________________
MARTES APO BASHKEJETES? 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptyWed May 07, 2008 2:12 am

Admin shkruajti:
sonte po bie nje shi ne vlore ,qe thua po shkund b**** shejtani.
lum si ju qe jeni ngrohte.
shefe..pse moj cupe nga vlora dole dhe ti qesh qesh
epo jua terheqe dera ju shiun moj cupe ...mbase ka kenduar gjitoni yt sonte e bie shi nje jave tani qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptyWed May 07, 2008 2:14 am

Admin shkruajti:
sonte po bie nje shi ne vlore ,qe thua po shkund b**** shejtani.
lum si ju qe jeni ngrohte.

shefeeeeeeeee edhe une kam ftohte si thuaaaaa repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptyWed May 07, 2008 2:22 am

ngrohuni te dy me qymyr

_________________
MARTES APO BASHKEJETES? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptyWed May 07, 2008 2:23 am

era13 shkruajti:
ngrohuni te dy me qymyr
qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptyWed May 07, 2008 2:31 am

era po si te vije puna moj vajze Very Happy vetem ftohte mos te kemi

_________________
MARTES APO BASHKEJETES? 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptyWed May 07, 2008 2:45 am

Admin shkruajti:
era po si te vije puna moj vajze Very Happy vetem ftohte mos te kemi
mos ...edhe shefja na doli nga duart ca behet mer jahu ... qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptyWed May 07, 2008 10:55 pm

KJO ERA 13 I VE PERHERE VULEN MUABETIT shett qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptyFri May 09, 2008 12:51 am

e ka kap veten era o arbri e ke vene re???? qesh

_________________
MARTES APO BASHKEJETES? 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptySat May 10, 2008 4:52 pm

Admin hahahahahah, ashtu eshte lal,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptySat May 10, 2008 4:53 pm

O Admin se harrova po duhet me pas kujdes se kerkojne poste keto pastaj Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? EmptySat May 10, 2008 11:55 pm

ca posti o arbri ca posti,fshesaxhove atje e ka vendin ajo. qesh

_________________
MARTES APO BASHKEJETES? 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Sponsored content
MARTES APO BASHKEJETES? Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
MARTES APO BASHKEJETES?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: