»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 TREGO PER VETEN

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: TREGO PER VETEN   Fri May 23, 2008 12:23 am

Kur dal nuk mund te harroj:
Nqs do rilindja do me pelqente te jetoja:
Nuk do beja kurre:
Shenja zodiacale:
Skuqem(ndihem ne siklet) kur:
Enderoj:
Kam frike nga:
Ushqimi i preferuar:
Pija e preferuar:
Fruta e preferuar:
Hera e fundit qe kam qare:
Cilit personazhi te njohur i ngjan:
Gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere:
Personi i pare me te cilin flas ne mengjes:
Armiku me i keq:
Miku me i mire:
Neveri:
Nuk do doja:
Fatesjellesi im:
Nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa:
Gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete:
Nga dashuria ime e pare kujtoj:

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Fri May 23, 2008 12:47 am

Kur dal nuk mund te harroj: ---------------------> cigaret dhe telefonin
Nqs do rilindja do me pelqente te jetoja: --------> shkollen e mesme
Nuk do beja kurre: ----------------------------> te isha mjek
Shenja zodiacale: -----------------------------> peshqit
Skuqem(ndihem ne siklet) kur: -----------------> kure me bejne objekt thashethemesh
Enderoj;--------------------------------------> nuk kam se i kam arritur pak a shume
Kam frike nga: -------------------------------> nga komshija qesh
Ushqimi i preferuar: ---------------------------> peshku dhe patatet
Pija e preferuar: ------------------------------> alkoliket
Fruta e preferuar: ------------------- --------> nuk i konsumoj
Hera e fundit qe kam qare:--------------------> se mbaj mend
Cilit personazhi te njohur i ngjan:-------------> jam i vecante nuk kam kopje repiste
Gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere: --> kure me kane mbajtur 4 ore ne aeroportin e shtutgardit
Personi i pare me te cilin flas ne mengjes:-----> me mbesen
Armiku me i keq:-----------------------------> vetvetja
Miku me i mire: ------------------------------> babai
Neveri: --------------------------------------> ato qe shtiren
Nuk do doja: --------------------------------> te isha larg dashurise
Fatesjellesi im: ------------------------------> 250 leksh i kohes se enverit
Nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa: -----> nuk do kisha punuar ne nje vend( nuk po e theme per arsye publiciteti)
Gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete:-> profesorin e fizikes
Nga dashuria ime e pare kujtoj----------------> e kam te veshtire te vecoj caste sepse jan te gjitha te bukura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Fri May 23, 2008 9:43 pm

Admin shkruajti:
Kur dal nuk mund te harroj:--------------cel,portofolin
Nqs do rilindja do me pelqente te jetoja: ---------shkollen e lart,kam kujtime te bukura.
Nuk do beja kurre: ----------te merrja droge
Shenja zodiacale: -----luani
Skuqem(ndihem ne siklet) kur: -----gaboj me njerez qe nuk njoh
Enderoj: ----te realizohem ne jete
Kam frike nga:----- vetmia
Ushqimi i preferuar: ------kaposh deti me dollem :lol!:
Pija e preferuar: ---------kafja quhet?
Fruta e preferuar: ----luleshtrydhet,qershit
Hera e fundit qe kam qare:---ka pak kohe
Cilit personazhi te njohur i ngjan:------ qesh qesh qesh
Gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere: ----me fal qe te kam lenduar humor
Personi i pare me te cilin flas ne mengjes: ----anetareve te familjes.
Armiku me i keq:-----ai qe te thote mos qaj nga hidherimi
Miku me i mire: ----ai qe te thote qaj te shpatulla ime
Neveri: -----nga insektet
Nuk do doja: ----te behesha egoiste kurre
Fatesjellesi im: ---nuk e kam nje te tille
Nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa: -----te jetoja me mire vitet qe kane ikur.
Gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete: -----dhimbjen e humbjes te nje njeriu te dashur
Nga dashuria ime e pare kujtoj:
------shume pak.ishte shume e pafajshme.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Hard_Rock
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
avatar

Numri i postimeve : 169
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Thu May 29, 2008 11:09 pm

Kur dal nuk mund te harroj: cigaret dhe telefonin
Nqs do rilindja do me pelqente te jetoja: ne USA
Nuk do beja kurre: sex me meshkuj
Shenja zodiacale: dyfytyresh (binjak dmth)
Skuqem(ndihem ne siklet) kur: ngaterroj emrat e njerezve
Enderoj: shume gjera spo i vecoj dot
Kam frike nga: minjet
Ushqimi i preferuar: fasulet si gjithe shqipetaret
Pija e preferuar: xhin-tonik
Fruta e preferuar: rrushi
Hera e fundit qe kam qare: mbase para nje viti spo e mbaj mend
Cilit personazhi te njohur i ngjan: une asnjerit por ka disa qe me ngjajne mua haha
Gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere: !!!
Personi i pare me te cilin flas ne mengjes: deri para ca kohe ishte e dashura ime tani se di mbase ngasesi i autobusit
Armiku me i keq: koha
Miku me i mire: cigarja dhe alkooli
Neveri: genjeshtrat
Nuk do doja: te isha ky qe jam
Fatesjellesi im: nuk e di
Nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa: nuk do behesha ky qe jam
Gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete: !!!!!!
Nga dashuria ime e pare kujtoj: puthjen e pare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
edangel
super_vip
super_vip
avatar

Female
Numri i postimeve : 482
Age : 35
Location : Italy
Job/hobbies : Punojnese,palester, lexim.
Humor : kulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.
Registration date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Thu May 29, 2008 11:41 pm

Kur dal nuk mund te harroj:celularin dhe ēelsat e shtepise
Nqs do rilindja do me pelqente te jetoja:ketu ku jam itali
Nuk do beja kurre:sport exstrem
Shenja zodiacale:demi
Skuqem(ndihem ne siklet) kur:jam ne qender te vemendjes
Enderoj:nje familje timen
Kam frike nga:KEM TMERR NGA:minjet
Ushqimi i preferuar:mishi i pjekur
Pija e preferuar:votka luleshtrudh me redbull
Fruta e preferuar:rrushi
Hera e fundit qe kam qare:dje
Cilit personazhi te njohur i ngjan:Angelas te un posto al sole (THONE)
Gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere:boh
Personi i pare me te cilin flas ne mengjes:motra
Armiku me i keq:koha
Miku me i mire:vetmia
Neveri:tradhtia
Nuk do doja:te degjoja genjeshtra
Fatesjellesi im:nuk kam
Nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa:nuk do kisha marre nje vendim te veēante
Gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete:ish te dashurin tim
Nga dashuria ime e pare kujtoj:5 muajt e pare te lumtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lezha.eu
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Wed Jun 18, 2008 12:16 am

Kur dal nuk mund te harroj:--portofolin
Nqs do rilindja do me pelqente te jetoja:--larg asaj qe lendon ne kete jete.
Nuk do beja kurre:--te tjeret te vuanin per mua
Shenja zodiacale:--binjaket
Skuqem(ndihem ne siklet) kur: --me bejne nje pyetje qe nuk i pergjegjem dot sic dua.
Enderoj: --te arrije ato cka i kam premtuar vetes.
Kam frike nga: --plakja,qe me ikin vitet.
Ushqimi i preferuar: --skam ndonje preferenc
Pija e preferuar: --vera e kuqe
Fruta e preferuar: --arra e kokosit
Hera e fundit qe kam qare:--shume shpesh kohet e fundit.
Cilit personazhi te njohur i ngjan:--asnjerit
Gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere:--jo nuk te dua
Personi i pare me te cilin flas ne mengjes: --me ate qe jetoj
Armiku me i keq:--vetja ime
Miku me i mire: --shoqa ime e ngushte
Neveri: --insektet dhe gjarprinjte
Nuk do doja: --qe te tjeret te lendoheshin nga une
Fatesjellesi im: --nuk u besoj fatesjellesave
Nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa:--do mendoja me shume per veten time
Gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete: --zgjenjimin nga dikush qe besoj
Nga dashuria ime e pare kujtoj:--shume pak.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Wed Jun 18, 2008 12:25 am

Kur dal nuk mund te harroj: Celsat e makines
Nqs do rilindja do me pelqente te jetoja: Me mire sesa tani
Nuk do beja kurre: Te braktisja dike qe e kam me te shtrenjte se jeta
Shenja zodiacale: Binjaket
Skuqem(ndihem ne siklet) kur: Kur nuk kam leke dhe me duhet te shpenzoj
Enderoj: ehhhhh shume gjera
Kam frike nga: Vetmia
Ushqimi i preferuar: Pasta
Pija e preferuar: jane disa asnje ne pergjithsi
Fruta e preferuar: portokalle
Hera e fundit qe kam qare: para disa javesh :(
Cilit personazhi te njohur i ngjan: ehhhhhh Van Dam :P :P :P
Gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere: kush i mban mend tani
Personi i pare me te cilin flas ne mengjes: no comment
Armiku me i keq: njerezit
Miku me i mire: njerezit
Neveri: Vullgariteti i nje femre
Nuk do doja: Te merzitesha
Fatesjellesi im: Se kam gjet akoma
Nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa: do te ndryshoja disa gjera ne jeten time
Gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete: Burgun
Nga dashuria ime e pare kujtoj:[b] Dridhjen e gjunjve para saj dhe emocionete forta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhulia_Di
Boss
Boss
avatar

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 26
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Sat Jul 19, 2008 6:10 pm

Kur dal nuk mund te harroj: ---------------------> telefonin dhe ēanten
Nqs do rilindja do me pelqente te jetoja: --------> shkollen 8 vjeēare
Nuk do beja kurre: ----------------------------> Nuk do refuzoja njerin...
Shenja zodiacale: -----------------------------> binjaket
Skuqem(ndihem ne siklet) kur: -----------------> kur ndihem ne pozite shume te veshtire dhe s'di ēa te them
Enderoj;--------------------------------------> te jetoj ne Spanje
Kam frike nga: -------------------------------> dita e vdekjes
Ushqimi i preferuar: ---------------------------> patatet e skuqura
Pija e preferuar: ------------------------------> ēaj i ftohte
Fruta e preferuar: ----------------------------> rrushi
Hera e fundit qe kam qare:--------------------> para nja 2-3 javesh besoj
Cilit personazhi te njohur i ngjan:-------------> asnjerit
Gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere: --> Kam share njerin shume keq...
Personi i pare me te cilin flas ne mengjes:-----> me motren
Armiku me i keq:-----------------------------> askush
Miku me i mire: ------------------------------> mami
Neveri: --------------------------------------> njerezit qe merren me thashetheme
Nuk do doja: --------------------------------> te isha larg shoqerise
Fatesjellesi im: ------------------------------> nje zemer me 26
Nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa: -----> s'do isha ktu fare
Gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete:-> Aksidentin ku kam humb kujtesen per 2 muaj
Nga dashuria ime e pare kujtoj----------------> gjitha pak a shume po SMUND TE HARROJ DOT PUTHJEN E PARE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Sun Jul 20, 2008 12:02 am

qaj qaj qaj qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: APSHUUUUUUUUUUUU   Tue Jul 29, 2008 4:01 am

Kur dal nuk mund te harroj: ---------------------> TEL,CELSAT E MAKINES
Nqs do rilindja do me pelqente te jetoja: --------> ADOLESHENCEN
Nuk do beja kurre: ---------------------------->TE VUANTE NJERI X MUA
Shenja zodiacale: -----------------------------> VIRGJIRESHA{e nershmja}
Skuqem(ndihem ne siklet) kur: ----------------->NGA NJERZIT E PANJOHUR
Enderoj;--------------------------------------> TE JEM PAK AKTOR SE TE TJERAT I KAM ARRITUR
Kam frike nga: -------------------------------> VDEKJA
Ushqimi i preferuar: ---------------------------> MAKARONET
Pija e preferuar: ------------------------------> TE GJITHA ALKOLIKET
Fruta e preferuar: ------------------- --------> FTOI.LULESHTRYDHJA
Hera e fundit qe kam qare:--------------------> PARA 4 DITESH
Cilit personazhi te njohur i ngjan:-------------> SME NGJAN KUSH MUA SE JOM ME I BUKUR HAHAH
Gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere: -->VDES PER TY.....
Personi i pare me te cilin flas ne mengjes:-----> me nipin qe e shikoni dhe ne foto
Armiku me i keq:-----------------------------> VETMIA
Miku me i mire: ------------------------------>TELEFONI
Neveri: --------------------------------------> LAKURIQAT E NATEN,MIU
Nuk do doja: --------------------------------> TE HUMBAS ANJERIN NGA PJESTARET E FAMILJES EDHE PSE NJE E KAM HUBUR qaj
Fatesjellesi im: ------------------------------> SE DI SI KAM VEN RE
Nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa: -----> TE JETOJA ATE KOH ME KTO MEND QE KAM TANI
Gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete:------>HASMIN
Nga dashuria ime e pare kujtoj----------------> KA SHUM,PO PUTHJEN DO MBAJE MEND SE ATEHER KAM MESUAR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Tue Jul 29, 2008 6:30 pm

Kur dal nuk mund te harroj:---portofolin, cel
Nqs do rilindja do me pelqente te jetoja:------disa vite para pak kohesh
Nuk do beja kurre:------dicka qe te shkoja ne burg
Shenja zodiacale:----demi
Skuqem(ndihem ne siklet) kur:----nga ofezat e njerezve vulgar
Enderoj:---te realizoj ato plane qe i kam caktuar vetes
Kam frike nga:----vetmia, gjarprinjte (uu dhe emrin ku ja ze ne goje kam tmerr)
Ushqimi i preferuar:---karkaleca zgare
Pija e preferuar:---korona dhe mohito
Fruta e preferuar:---qershit, lulehtrydhet me pana
Hera e fundit qe kam qare:---kam ca kohe, se mbaje mend ne fakt
Cilit personazhi te njohur i ngjan:----ja thoni ju...Very Happy
Gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere:-----kam pare ca kinez qe hanin gjarprinje Very Happy
Personi i pare me te cilin flas ne mengjes:----me mamin se me zgjon nga gjumi Very Happy
Armiku me i keq:---pagjumsia :(
Miku me i mire:---kembengulja ime
Neveri:---nga gjella me bamje Very Happy
Nuk do doja:---te lendoja ata qe dua
Fatesjellesi im:---nuk kam nje te tille
Nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa:---nuk do beja nje gabim qe ka sjell shume lendim te dikush qe kam dashur
Gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete:----humbjen e njerezve te dashur, te pakten mosha te jete ne hierarki
Nga dashuria ime e pare kujtoj: applausi :) -----shume pak, por shume embel

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Wed Jul 30, 2008 12:52 am

Kur dal nuk mund te harroj: Celularin, Celesat e makines, Portofolin
Nqs do rilindja do me pelqente te jetoja: Kohen e gjimnazit
Nuk do beja kurre: Ato gabime qe kam bere dhe qe nuk ia fal jetes
Shenja zodiacale: Dashi
Skuqem(ndihem ne siklet) kur: Me akuzojne per dicka qe nuk e kam bere
Enderoj: Te kem Xhesin te dashur
Kam frike nga: Vdekja, Vetmia, Varferia
Ushqimi i preferuar: Pica , Patatet
Pija e preferuar: Coca-Cola Zero ose Light
Fruta e preferuar: Bananja
Hera e fundit qe kam qare: Para 2 ditesh :oops:
Cilit personazhi te njohur i ngjan: Asnjerit
Gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere: Vdeksh ishalla
Personi i pare me te cilin flas ne mengjes: Me prinderit e mi
Armiku me i keq: Shoqeria e shtirur
Miku me i mire: Heshtja
Neveri: Mashtrimit dhe Hipokrizise
Nuk do doja: Te mos realizoja asnje enderr
Fatesjellesi im: Nuk kam nje te percaktuar, e zgjedh ne vartesi te situates
Nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa: Do veproja ndryshe ne kohen kur ishal 13 vjec
Gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete: Urrejtjen
Nga dashuria ime e pare kujtoj: Asgje sepse nuk jam dashuruar deri ne sot, edhe sot qe jam dashuruar nuk jam i lidhur me personin qe dashuroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhulia_Di
Boss
Boss
avatar

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 26
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Thu Jul 31, 2008 1:23 am

ARBRI shkruajti:
qaj qaj qaj qaj

ēte gjeti ty??? puthje Shocked puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Thu Jul 31, 2008 5:40 pm

o xhulia puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhulia_Di
Boss
Boss
avatar

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 26
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Thu Jul 31, 2008 5:41 pm

flm po se kuptova pse qaje? Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Thu Jul 31, 2008 5:41 pm

ah mi lal, ta dishe ti se sa shume qaj un, po cti bej, sdo qe sdo ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhulia_Di
Boss
Boss
avatar

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 26
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Thu Jul 31, 2008 5:44 pm

qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Thu Jul 31, 2008 10:14 pm

qaj qaj qaj qaj qaj qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Thu Jul 31, 2008 10:20 pm

keto lot ketu nuk i kuptoje me duken pa lidhje fare me temen 🇳🇴 🇳🇴
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Thu Jul 31, 2008 10:30 pm

si ska lidhje mer mond, jena te merzit pra shett bumm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*arsi*
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 142
Job/hobbies : *arsi*
Humor : الأنانية ليست با
Registration date : 08/12/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Fri Dec 19, 2008 9:26 pm

jam e merzitmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stelina
vip
vip
avatar

Female
Numri i postimeve : 293
Location : diku, gjithkund,askunde
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Tue Dec 30, 2008 1:27 am

Kur dal nuk mund te harroj: PORTOFOLIN, CEL
Nqs do rilindja do me pelqente te jetoja: NE SHQIPERI, KU ESHTE VENDI QE DUA ME SHUME
Nuk do beja kurre: KURRE NUK THEM KURRE, JETES NUK I DIHET
Shenja zodiacale: LUANI
Skuqem(ndihem ne siklet) kur: JAM NE NJE VEND QE FLASIN IDOTESIRA
Enderoj: TE REALIZOJ VETEN NE PROFESIONIN TIM
Kam frike nga: TRADHETIA DHE LENDIMI
Ushqimi i preferuar: ARAGOSTA
Pija e preferuar: VODKA+REDBULL
Fruta e preferuar:ANANASI
Hera e fundit qe kam qare:U BE SHUME KOHE TASHME
Cilit personazhi te njohur i ngjan: ASNJERIT, SKA DY SI UNE Very Happy
Gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere:BOOO IDIOTESIRA PO, TE SHPIFUR SE DI
Personi i pare me te cilin flas ne mengjes: MAMIN
Armiku me i keq: VETJA IME
Miku me i mire:VETJA IME
Neveri:NGA KRIMBAT
Nuk do doja:TE PLAKESHA
Fatesjellesi im: NJE NAPOLON FLORI I GJYSHIT
Nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa:KOHA IME ECEN VETEM PARA, NUK JA VLEN TE MENDOSH SIKURR....
Gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete: NJE NJERI QE THOTE NJE GJE DHE MENDON NJE TJETER, E URREJ
Nga dashuria ime e pare kujtoj: PO E PERJETOJ, MENDOJ SE I KUJTOJ CDO GJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: hmmm   Sun Apr 05, 2009 1:12 am

Kur dal nuk mund te harroj: -----telefonat,leket
Nqs do rilindja do me pelqente te jetoja: ------brasil
Nuk do beja kurre: ------te jetoja pa shoqeri
Shenja zodiacale: e nershmja(Virgjiresha)
Skuqem(ndihem ne siklet) kur: ------me flet drejtori hahaha
Enderoj: ---kte sdo ta thoja..... :think:
Kam frike nga: ------njerezit e lig
Ushqimi i preferuar: ---------pula me arra dhe picat
Pija e preferuar:------ desarona
Fruta e preferuar:------- luleshtrydhja,pjeshka
Hera e fundit qe kam qare:------sonte(se me preku dalja ebikes dhe qarja e dritanit)ahaha
Cilit personazhi te njohur i ngjan:-------kam njerez qe me therrasin Shpati Very Happy
Gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere: --------smaj mend,sbesoj se mund te kem tehn te shpifura
Personi i pare me te cilin flas ne mengjes:--------- pjestaret e familjes
Armiku me i keq:----------telefoni
Miku me i mire: ----------ata qe mbaj afer
Neveri:----------- mijt dhe lakuriqat e nates
Nuk do doja: --------te vdisnin njerzit e familjes,asnje
Fatesjellesi im: ------skam
Nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa: ----do rregulloja shum gjera qe si kam bere(i kam refuzuar)
Gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete: ------njerezit e lig
Nga dashuria ime e pare kujtoj:-----cdo gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Thu Apr 16, 2009 11:23 am

NUK JAM E PERSOSUR PO MUNDOHEM TE JEM E MIRE ME TE GJITH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
HeLiOs
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 31
Location : Shijak
Job/hobbies : Arti
Registration date : 26/05/2009

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Tue May 26, 2009 4:43 pm

Kur dal nuk mund te harroj: ---------------------> te vesh pantollat :P
Nqs do rilindja do me pelqente te jetoja: -------->Ne Irak
Nuk do beja kurre: ----------------------------> Vrasje me thika ... vetem pistoleta Very Happy
Shenja zodiacale: -----------------------------> Buburreci
Skuqem(ndihem ne siklet) kur: -----------------> hmmm...Nuk skuqem noj her un :$:$:$
Enderoj;--------------------------------------> Te shkoj ne Jamaica
Kam frike nga: -------------------------------> merimangat
Ushqimi i preferuar: ---------------------------> grosha :P
Pija e preferuar: ------------------------------> raki kocimare
Fruta e preferuar: ----------------------------> luleshtrrydhja
Hera e fundit qe kam qare:-------------------->smaj men se ka shum :(
Cilit personazhi te njohur i ngjan:-------------> Qemol stafes Very Happy
Gjeja me e shpifur qe kam thene ndonjehere: --> Nuk e them se mvje turp Very Happy
Personi i pare me te cilin flas ne mengjes:-----> Me pasqyren Very Happy
Armiku me i keq:-----------------------------> skom armiq :$
Miku me i mire: ------------------------------> kam shum
Neveri: --------------------------------------> ato qe ta neverisin ne pergjithesi
Nuk do doja: --------------------------------> te isha i vetem
Fatesjellesi im: ------------------------------> Sbesoj shum ke kto gjojna ...
Nqs do mundje te ktheje kohen mbrapa: -----> Do isha me vajzen qe akom du :(:(:(
Gjeja te cilen nuk do doja ta takoj kurre ne jete:->Dita qe u ndava me ish- te dashuren time ...
Nga dashuria ime e pare kujtoj----------------> shum gjojna...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TREGO PER VETEN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» REXHEP SHAHU:METAFORA E LIRISĖ OSE DIALOG I PĖRFYTYRUAR ME VETEN

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: Chit-Chat-
Kėrce tek: