»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 TREGO PER VETEN

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Wed May 27, 2009 1:05 am

hahahahahahahahahahah booooooooooooooooo sa i pa pame je o heliossssssssss hahahahahahah mke knoq :vdis:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Wed May 27, 2009 10:43 am

E c'fare te tregoji ju qeshni e tallei me mua pastaj,megjithate po tregoji dicka,por ''po me keni share jeni te gjithe te share''


kur dal ---------------- mbyll gjithmone deren e stalles se bagetise
ne se do rilindja-------- atje tek stanet e dheneve
nuk do beja kurre------- te kapja me dhune nje femer
horoskopi---------------i ndershmi......virgjeresha
skuqem---------------- kur ujku del me i forte se une e me ha delen
enderroi----------------te me beja lopa 2 vica
kam frike---------------se rruaj per asnje
ushqimi i preferuar-------lexo tek avatari e do kuptosh dicka dhe per vehte
pija e preferuar--------- raki vidhi
fruti i preferuar..............koqe gorrice
kur kam qare,e fundit......atehere kur me vjen
kujt aktori i ngjaj............Leonardo di Caprios kur jam ne maje te gomarit krah hapur
fjala me e ndyre.............kur i them te tjereve qytenar i mutit
kujt i them mirmengjes te parit.....Murros...qenit se ka ruajtur tufen
Armiku me i madh per mua............Morri
mikja me e mire................komshija
neveri................ ..........kur komshija eshte me ato e s'ma jep
nuk do doja..................te ikja nga katuni as njehere se aty kom komshijen
fatsjellesi im..................qimja e derrit
ne se do ktheja kohen mbrapa.........do i dhuroja kalin Skenderbeut
nuk do te beja kurre.........sex ne grup si bagetia
nga dashuria e pare ........do kujtoja kur i futa doren komshijes mes shaleve dhe asaj i rrodhi...ha ha ha ha ha....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Wed May 27, 2009 11:01 pm


kur dal ---------------- PERTOJ TE VISHEM
ne se do rilindja-------- DO DESHA TE MBETESHA E VOGEL
nuk do beja kurre------- ATE QE ME THON TE TJERET
horoskopi---------------DEMI
skuqem---------------- ASNJEHER SBEN VAKI SE ME PARE NXIHEM AHAHAH
enderroi----------------TE JETOJ NE NJE ISHULL TE PA BANUAR
kam frike--------------- NGA PLAKJA
ushqimi i preferuar----PERSHESH ME KOS
pija e preferuar--------- KONJAK
fruti i preferuar..............BANANE
kur kam qare,e fundit......DJE AHHAHAAHHA
kujt aktori i ngjaj............SKAN SHANS ATO ME ME NGJAMUA
fjala me e ndyre.............PROSTITUTE
kujt i them mirmengjes te parit.....VETES TIME
Armiku me i madh per mua............FRIKA
mikja me e mire................INTERNETI
neveri................ ..........GOJA E TJETRIT AHAHAH
nuk do doja.................. TE LIJA SHKOLLEN PER GJYS
fatsjellesi im..................NUMRI 5
ne se do ktheja kohen mbrapa......... DO HIDHJA NJE GUR TE MADH
nuk do te beja kurre.........DASHURI PA U PUTHUR ME PARE AHAHAH
nga dashuria e pare ........DO KUJTOJA PUTHJEN E PARE ME BUZE TE MBYLLURA HAHAHAHHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
HeLiOs
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 31
Location : Shijak
Job/hobbies : Arti
Registration date : 26/05/2009

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Thu May 28, 2009 9:46 pm

O cuna me i fjal .. kjo rina perderisa pertoka me u vesh kur del ( i bje qe del lakuriq me tonat mer ) :P:P
Rina na e trrego cik ku rrin ti mi Very Happy:D:D:d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
HeLiOs
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 31
Location : Shijak
Job/hobbies : Arti
Registration date : 26/05/2009

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Thu May 28, 2009 9:49 pm

gahgahghag mandiro.... sa qef paske jeten e fshatit mer ... qeke fshatunari im ti me :P:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Fri May 29, 2009 7:21 pm

HeLiOs shkruajti:
gahgahghag mandiro.... sa qef paske jeten e fshatit mer ... qeke fshatunari im ti me :P:P:P

Pse me torro c'te keqe ka jeta e fshatit,ambjenti i paster,perimet e frutat te fresketa qumeshti i fresket dhe jo si tek ju,ku se bashku me qumeshtin ti pi dhe urine qe une te bej ne te or budall,
po ku mer vesh nga jeta or cun qumshi me urine ha ha ha ha


:vdis: :vdis:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Sat May 30, 2009 8:38 pm

MANDIR PO KUJT I THU MO LAL MURIT AHAHAHAH MU ME PELQEN FSHATI ME PELQEN QUMSHTI PO TA PI DIREKT NGA LOPA AHAHAH SE KAM FRIKE SE MOS ESHT E PERZIERE ME ATE URINEN TENDE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Sun May 31, 2009 6:05 pm

boooo me myten qytetaret me kto dyshiiiimeee.Po une bona shaka moi goc se ata nuk hedhin urine ropi ke qumshi....... :bla: :ciao:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Sun May 31, 2009 10:52 pm

:think: ROPI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Mon Jun 01, 2009 1:22 am

hahahahahah sa bukur flasin kta katunaret o rine eee??ropi??hahahahahahahahahahhhha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Mon Jun 01, 2009 12:42 pm

he mer u bot dhe ju..............qytetar haromer,sa e ul icik qafen katnari direkt e tallni sikur ka qimen e derrit.
Tema kerkon qe tregoi per vehte.........amon cere te them,pse per lope e dhi e derra doni ju me u knaq,jo vallahi qe nuk flas mo fare.....ju zbardhni dhomet kur une flas...............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Tue Jun 02, 2009 12:24 am

qesh ja mer se e qepem.........un spo tngacmoj mo hihihihihihihih
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Tue Jun 02, 2009 3:31 pm

une per vehte shume do te tregoi
por askush kurre s'do me besoi
shikoni kete lart gjithmone qe qesh
edhe zgerdhihet deri vesh me vesh

qesh,se bossi do me ma fut
pak e nga pak,kut nga nje kut
por une fshatin nuk e tradhetoi
ta dije ter forumi,bossi ta mesoi

fshati ka uje,fsahati ka rrush
ne fshat prodhohet cfare te duash
une s'po them qe eshte si ne Paris
ka ndonje ferre, diku faqen te gris

askush s'thote,qe eshte Europe
ka livadhe,fusha,ka ndonji grope
e ne mbremje,kur dielli perendon
ndjehesh i mbushur,shpirti gufon

ne fshatin e sotem,prona eshte e jona
kemi c'do gje,qumeshti pa tollona
derdhet si lum gruri neper ara
perime sa te duash,fiq edhe arra

rakia ne damixhane,kulluar si ar
behet pa hile,zjehet me kto duar
pa le pastermaja,c'shije qe ka
eren kur i ndjen,te ngre ne hava

te tjera e te tjera,si keto qe tregova
trashgimine e te pareve,ketu mesova
nga toka e nenes,asnje s'me ndan
ketu i thone fshat,Shqiperi,vatan
...............................................................................................................
Mandir Katunari

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Tue Jun 02, 2009 7:34 pm

ku esht shtepia jote mo mandir se erdha une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Tue Jun 02, 2009 8:08 pm

shtepia ime eshte kasolle
cdo tek une nga mendja dole
rri mire atje ku je
greqia poer ty eshte bere atdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Tue Jun 02, 2009 8:13 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Tue Jun 02, 2009 8:14 pm

MANDIR SKA GJE SE TE PRES UN KETU PO DESHE AJDE SHIKO MO LAL NUK ESHT PARAJSE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Tue Jun 02, 2009 8:36 pm

poooo sa shume me pelqeu
ketu duket se eshte atdheu
atje te vdes ne buze te liqenit
aty jam qete prane atij vendit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*arsi*
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 142
Job/hobbies : *arsi*
Humor : الأنانية ليست با
Registration date : 08/12/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Wed Jun 03, 2009 11:44 pm

pertoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Wed Jun 03, 2009 11:45 pm

o rina ka nai ven nkom te vi dhe un???se i pa dal jam dhe un gagagagga
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Wed Jun 03, 2009 11:45 pm

arsiiiiiiiiiiiiiiii folktu se te vdiqa :vdis:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*arsi*
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 142
Job/hobbies : *arsi*
Humor : الأنانية ليست با
Registration date : 08/12/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Wed Jun 03, 2009 11:48 pm

:vdis: :think: s me vjen asgje ne mendje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Wed Jun 03, 2009 11:51 pm

:brrr: sdi me fol per veten weeeeeeeeeeeeeeee ik ik ste du moooooooooo se mke flliq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Thu Jun 04, 2009 8:42 am

i kom thon te gjitha,po fillova prap kom me genjy.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   Sat Jun 06, 2009 7:52 pm

fol mandir si ke thene te gjitha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: TREGO PER VETEN   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TREGO PER VETEN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» REXHEP SHAHU:METAFORA E LIRISĖ OSE DIALOG I PĖRFYTYRUAR ME VETEN

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: Chit-Chat-
Kėrce tek: