»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyMon Feb 22, 2010 12:12 pm

Cmendem per bujarine tende,zemergjeresine dhe mirekuptimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyMon Feb 22, 2010 11:58 pm

je tmerresisht i embeeeeeel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyTue Feb 23, 2010 12:00 am

cmendem per ty.....

ti je e kunderta e asaj qe jam une
ti je kenaqesia me e madhe qe me jep jeta
ti je i embel dhe i forte kur duhesh
ti je krahe qe me mbron dhe me do
cmendem per ty, sepse e di qe ti do jepje jeten tende per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyTue Feb 23, 2010 1:00 am

ke ebelsine qe une vdes fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyTue Feb 23, 2010 1:03 am

cmendem per ty, sa here me shikon me syte jeshil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyFri Feb 26, 2010 1:12 am

sepse je engjulli im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyFri Feb 26, 2010 1:14 am

Cmendem per mendjen tende,zgjuarsine,dinakerine dhe tendencen e njohurive.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyFri Feb 26, 2010 2:34 am

se je jeta ime dhe pa ty nuk jetoj dot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptySun Feb 28, 2010 11:11 am

CMENDEM PER TY TE TEREN,SE TI VETE JE NJE CMENDURI PER MUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyMon Mar 08, 2010 11:37 pm

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! 856523 ti theve zemren time, kjo me cmend

_________________
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyWed Mar 10, 2010 12:34 pm

cmendem per ty sepse je ai qe kerkoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyMon Apr 12, 2010 12:12 am

sepse kur sje...le boshllek brenda meje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyMon Apr 12, 2010 10:01 pm

se je shume uguale a me

_________________
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyTue Jun 22, 2010 3:35 pm

cmenden p0er ty, nga ty sepse e di qe me fsheh dicka

_________________
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyTue Jun 22, 2010 4:17 pm

arsyen se di..............di qe cmendem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyTue Jun 22, 2010 4:43 pm

cmendem per ty, arsya ska rendesi.

_________________
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyWed Jun 23, 2010 2:57 am

se ma ke mar zemren dhe sma leshon me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyMon Aug 16, 2010 7:40 pm

Qe je ai qe me more zemren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyTue Aug 17, 2010 1:43 am

as vet se di pse!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshjamaqedoni
anetar i/e re
anetar i/e re


Female
Numri i postimeve : 14
Age : 26
Location : e pafat
Job/hobbies : leximin dhe gatimin
Registration date : 12/08/2010

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyTue Aug 17, 2010 3:08 pm

ska shpjegim, ska arsye thjesht cmendem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyWed Aug 18, 2010 11:28 pm

se di pse, jemi kaq te ndryshem

_________________
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyTue Aug 24, 2010 8:27 am

Qe je ai qe me ben te ndihem mbreteresh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyFri Oct 22, 2010 12:41 pm

Sepse embelsia jote me jep jete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyFri Nov 26, 2010 2:01 pm

Sepse je i vecant per mua,askush nuk eshte si ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! EmptyFri Apr 12, 2013 9:01 pm

kur ta them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!   Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?! Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ēmendem pėr ty... do t''i dish arsyet?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: