»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 PSE CMENDEM PER TY???

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: PSE CMENDEM PER TY???   Thu May 01, 2008 12:47 am

10 GJERA QE TE BEJNE TE CMENDESH PER NJERIUN QE DASHURONI

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Thu May 01, 2008 12:49 am

CMENDEM PER FORCEN QE ME JEP

CMENDEM PER ATE QE ARRIN TE ME PERCJELLESH

CMENDEM SA HERE ME MERR MALLI PER TY

CMENDEM PER ATO CASTE KUR KE QENE ME MUA

CMENDEM PER BUZEQESHJEN TENDE

CMENDEM PER AROMEN QE KA TRUPI JOT

CMENDEM PER TY E TERA,SE TI VETE JE NJE CMENDURI PER MUA.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Fri May 02, 2008 8:02 pm

era13 shkruajti:
10 GJERA QE TE BEJNE TE CMENDESH PER NJERIUN QE DASHURONIera13 jo mi se nuk jane aq shume qe na bejme te cmendemi qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Fri May 09, 2008 11:41 pm

1-cmendem per aromen e trupit tend

2-cmendem per syte e tu sa here qe me shikojne kur zgjohem nga gjumi

3-cmendem per fjalet qe me drejton

4-cmendem per prekjet e tua ne lekuren time

5-cmendem per perqafimin qe me jep kur kam nevoj

6-cmendem sa here te kam larg dhe degjoj zerin tend

7-cmendem per momentet magjike qe kemi kaluar bashke dhe pershkuajne mendjen time

8-cmendem per frymarjen tende mbi qafen time

9-cmendem per momentet kur jemi vetem une dhe ti.

10-cmendem se e di qe je jeta ime.


p.s mondo e shef qe jane 10??
repiste

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Sat May 10, 2008 2:52 am

ka dhe me shume se 10,ka repiste

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Thu May 29, 2008 8:12 pm

o rrusho po nuk eshte i dashuruar mondi qe se di qe jane me shume se 10 gjera qe me cmendin ke ai ose ajo

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Sun Jul 13, 2008 9:46 pm

o era te rafte pertoke jarebi se na fute ne hall me gjet 10 gjona qe me pelqejne te ty shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Sun Jul 13, 2008 9:49 pm

1- Syte jeshil
2- Vetlla (e gjate sa autostrada Tirona-Durres)
3- Buzet te cilat edhe qershia ia ka zili ngjyren
4- Huna me maje
5- Ngjyra e flokeve (bjonde kuptohet applausi )
6- Era e trupit
7- Ato feneret qe i ke marshalla
8- Forma e trupit
9- Indiferentizmi
10- Indiferentizmi (dy here sepse e ka shume te theksuar)

ps: nuk je ti mi era
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Mon Jul 14, 2008 4:09 pm

arbri pikes i ke rene qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Mon Jul 14, 2008 4:10 pm

cmendem per ty se nuk kam tjeter repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Tue Jul 15, 2008 12:58 am

cmendem per ty se me bene te cmendem qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Tue Jul 15, 2008 1:46 am

cmendem per ty se je e cmndur qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Tue Jul 15, 2008 2:00 am

cmendem per ty se me bene te buzeqsh kur jam e merzitur
cmendem per ty se me mungon
cmendem per aromen e trupit tend
cmendem sa here me thua "te dua"
cmendem se je larg meje
cmendem per trupin tend
cmendem se te dashuroj aq sa dhimbja me pushton
cmendem per syte e tu,ku shikoj boten
cmendem per prekjet e tua ne lekuren time
cmendem se je thjesht ti

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Tue Jul 15, 2008 4:34 pm

u cmendesh ishalla e marsh malet..
bumm bumm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Tue Jul 15, 2008 5:26 pm

era13 shkruajti:
cmendem per ty se me bene te buzeqsh kur jam e merzitur
cmendem per ty se me mungon
cmendem per aromen e trupit tend
cmendem sa here me thua "te dua"
cmendem se je larg meje
cmendem per trupin tend
cmendem se te dashuroj aq sa dhimbja me pushton
cmendem per syte e tu,ku shikoj boten
cmendem per prekjet e tua ne lekuren time
cmendem se je thjesht ti

te dalte e cmenmja prej hunesh ishalla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Wed Jul 16, 2008 2:50 am

era une nuk cmendem zemra, kam ndonje gje qe nuk shkon???

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Wed Jul 16, 2008 11:45 pm

o shefe leje mi eren se ka pasoja nga vapa ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Thu Jul 17, 2008 1:21 am

arbri e lash qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Thu Jul 17, 2008 4:15 am

u cmendci ju te dy, qe as te cmendeni per njeri nuk dini pfffff

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Thu Jul 17, 2008 3:52 pm

o era po ti mi sna the pse je e cmendur pas meje ??!!?? qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Mon Jul 21, 2008 12:54 am

Arbri cmendem se nuk ke dhembe prandaj vdes per robt pa dhombe une hahahahaha

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Wed Jul 23, 2008 3:28 pm

e di qe nuk e ke keq ti moj qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Wed Jul 23, 2008 7:52 pm

cmendim per zerin tend
cmendem se me merzim
cmendem per ty se di si te me qetesosh
cmendem per ty sa here kam mall
cmendem per ty se zemra ime
cmendem per ty se te dua shume

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Thu Jul 24, 2008 11:30 am

QYQJA, NUK E DISHA QE I KISHA TE GJITHA KETO CILESI qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   Fri Jul 25, 2008 5:12 am

cmendem per ty se me mungon
cmendem per ty per ate qe je per mua
cmendem per ty se te kam larg
cmendem per ty sa here te degjoj zerin
cmendem per ty dhe kujtimet qe na lidhin
cmendem per ty se je pak bastard qesh
cmendem per ty se bene sikur nuk kupton humor
cmendem per ty sa here kam nevoje je me mua qaj
cmendm per ty ................
cmendem per ty..............(personale keto) :)

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PSE CMENDEM PER TY???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PSE CMENDEM PER TY???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: