»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 TE DASHUROSH DO TE THOTE...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
someone
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Fri Feb 12, 2010 11:58 pm

te dashurosh do te thote te ndihesh aromen e tij/saj ne trup dhe kur jeni larg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
someone
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Sat Feb 13, 2010 12:05 am

te dashurosh do te thote te te cmend xhelozia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
someone
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Sat Feb 13, 2010 12:20 am

te dashurosh do te thote te mos vesh re veshtiresite qe ka ne mes te patnerve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Sat Feb 13, 2010 1:36 am

...te pranosh dhe difektet e tij...edhe pse mund te jene te shumta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Sun Feb 14, 2010 12:45 am

te dish te falesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Sun Feb 14, 2010 11:26 pm

Dashuria, nė shumicėn e rasteve,ėshtė vetėm njė garanci kredie..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 36
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Sun Feb 14, 2010 11:33 pm

ĪM_ßŲ§S shkruajti:
Dashuria, nė shumicėn e rasteve,ėshtė vetėm njė garanci kredie..
KUSH E THA #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
........
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Sun Feb 14, 2010 11:57 pm

ca do me thene ajo shprehja???


te dashurosh do te thote te sakrifikohesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Wed Feb 17, 2010 11:54 pm

te dashurosh do te thote mos te lodhesh kurre se sakrifikuari
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Thu Feb 18, 2010 11:14 am

Te dashurosh do te thot te kesh shume durim dhe nerva qe ta mbash dashurin afer!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Fri Feb 19, 2010 1:07 am

...te fdish te kuptosh dhe te falesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Fri Feb 19, 2010 2:08 am

te dashurohesh do te thot ta duash me zemer e jo peermendsh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Fri Feb 19, 2010 2:42 pm

....te ndjesh aromen e tij edhe kur eshte me km larg,edhe kur afer mund te kesh njerez te tjere,edhe kur je vetem...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
une&
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Sat Feb 20, 2010 1:34 am

te dashurosh do te thote te heqesh dore nga cdo arsyetim logjik, per nje perkedhelje te ndier
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
........
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Sat Feb 20, 2010 11:02 pm

te dashurosh do te thote te mos dyshosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Sun Feb 21, 2010 12:34 am

te dashurosh do te thot te mos tradhetosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Mon Feb 22, 2010 12:42 am

te dashurosh do te thote te mos mendosh sa sh rrezikon

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Tue Feb 23, 2010 12:33 am

te dashurosh do te thote te durosh dhimbjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Wed Feb 24, 2010 8:15 pm

te dashrosh do te thote te heqesh dore

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Wed Feb 24, 2010 11:31 pm

te dashurosh do te thote te vuash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
a$a
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Thu Feb 25, 2010 3:02 pm

te mos lendosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13.
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Sat Feb 27, 2010 1:31 am

te dashurosh do te thote .....
- te qash me zerin e heshtur qe lotet e tu mos te lendojne ata qe do
- te flasesh me zerin e vogel, dhe ti thuash vetes " nuk po te tradheton, se do ate sa ty"
- te mbyllesh syte dhe ne cdo perpelitje qepallash te shohesh syte e tij jeshil qe te veshtrojne.
- te kujtosh aromen e tij, prekjet, puthjet, shtrengimet e tij dhe mos te ndihesh kurre vetem
te dashurosh do te thote te heqesh dore, sepse e di qe ajo qe do eshte e gabuar................ E BEN DOT?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Thu Apr 01, 2010 1:02 am

te dashurosh do te thote, te ndihesh gezim ne nje ledhatim, ne nje shikim, ne nje pershperitje

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Tue Apr 06, 2010 11:07 pm

te japesh shume...edhe atehere kur nuk e di a do te kthehet mbrapsht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   Wed Apr 07, 2010 1:51 am

pirdh pirdh se lirohesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: TE DASHUROSH DO TE THOTE...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TE DASHUROSH DO TE THOTE...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: GUEST-
Kėrce tek: