»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul Empty
MesazhTitulli: ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul   ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyThu Dec 03, 2009 3:20 am

ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul Empty
MesazhTitulli: Re: ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul   ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptySun Dec 13, 2009 2:49 pm

ano mir se erdhe dhe mos ik me ore se do te denojme #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul Empty
MesazhTitulli: Re: ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul   ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptySun Dec 13, 2009 6:18 pm

ani 91 mir se ke ardh :bravo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul Empty
MesazhTitulli: Re: ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul   ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptySun Dec 13, 2009 11:09 pm

:gezuar: gezuar anii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul Empty
MesazhTitulli: Re: ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul   ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul EmptyMon Dec 14, 2009 1:54 am

jepi boso te kuqe bjeri hahaah gezuar edhe mir se ju gjeta.. :gezuar:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul Empty
MesazhTitulli: Re: ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul   ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ja mbas ca kohesh erdha dhe un ishalla ka naj ven bosh me u ul
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: