»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
erdha edhe une :) EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
erdha edhe une :) EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
erdha edhe une :) EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
erdha edhe une :) EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
erdha edhe une :) EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
erdha edhe une :) EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
erdha edhe une :) EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
erdha edhe une :) EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
erdha edhe une :) EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
erdha edhe une :) EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
erdha edhe une :) EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
erdha edhe une :) EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
erdha edhe une :) EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
erdha edhe une :) EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
erdha edhe une :) EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
erdha edhe une :) EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
erdha edhe une :) EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
erdha edhe une :) EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
erdha edhe une :) EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
erdha edhe une :) EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
erdha edhe une :) EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
erdha edhe une :) EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
erdha edhe une :) EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
erdha edhe une :) EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
erdha edhe une :) EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
erdha edhe une :) EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
erdha edhe une :) EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
erdha edhe une :) EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
erdha edhe une :) EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
erdha edhe une :) EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 erdha edhe une :)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
une
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 10
Registration date : 26/04/2008

erdha edhe une :) Empty
MesazhTitulli: erdha edhe une :)   erdha edhe une :) EmptySat Apr 26, 2008 9:10 pm

mire jeni? si me jeni ngrysur? UNE mire. Uroj qe edhe ju te me jeni shendosh e mire :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
Anonymous


erdha edhe une :) Empty
MesazhTitulli: Re: erdha edhe une :)   erdha edhe une :) EmptySat Apr 26, 2008 9:20 pm

Mireseerdhe dhe ti o Une.mire kemi ngrysur mire po ja kalojme dhe shpresojme qe keshtu te vazhdojme. Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petja
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 52
Location : atje ku isha vjet.
Registration date : 17/04/2008

erdha edhe une :) Empty
MesazhTitulli: Re: erdha edhe une :)   erdha edhe une :) EmptySat Apr 26, 2008 10:10 pm

une shkruajti:
mire jeni? si me jeni ngrysur? UNE mire. Uroj qe edhe ju te me jeni shendosh e mire :)

mire jam, mire u ngrysa, me behet qejfi qe je mire, urime thate fare nuk bej une. Very Happy

sa per kulture....ciles gjini i perket ne pergjithesi ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
une
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 10
Registration date : 26/04/2008

erdha edhe une :) Empty
MesazhTitulli: Re: erdha edhe une :)   erdha edhe une :) EmptySat Apr 26, 2008 10:37 pm

asaj hibride femerore hahahaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
petja
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 52
Location : atje ku isha vjet.
Registration date : 17/04/2008

erdha edhe une :) Empty
MesazhTitulli: Re: erdha edhe une :)   erdha edhe une :) EmptySat Apr 26, 2008 11:05 pm

une shkruajti:
asaj hibride femerore hahahaaaaaaaa

specie e rralle je apo komune ne hibriditetin femeror? repiste Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
Anonymous


erdha edhe une :) Empty
MesazhTitulli: Re: erdha edhe une :)   erdha edhe une :) EmptySat Apr 26, 2008 11:17 pm

une shkruajti:
asaj hibride femerore hahahaaaaaaaa
Te jesh hibride duhet te jesh perftuar ne nje menyre te vecante,ndryshe nga metoda tradicionale,se mos na del ndonje freek si Dolly the shep qesh shaka moj shaka Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


erdha edhe une :) Empty
MesazhTitulli: Re: erdha edhe une :)   erdha edhe une :) EmptySun Apr 27, 2008 9:10 pm

Une si fytyre e pare ti mos njehemi gje bashke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

erdha edhe une :) Empty
MesazhTitulli: Re: erdha edhe une :)   erdha edhe une :) EmptyMon Apr 28, 2008 11:46 pm

une shkruajti:
mire jeni? si me jeni ngrysur? UNE mire. Uroj qe edhe ju te me jeni shendosh e mire :)mire se erdhe UNE,qendrim te mbare ne kete forum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


erdha edhe une :) Empty
MesazhTitulli: Re: erdha edhe une :)   erdha edhe une :) EmptyThu Jul 17, 2008 4:54 pm

ca jone keto tema moj shefe?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


erdha edhe une :) Empty
MesazhTitulli: Re: erdha edhe une :)   erdha edhe une :) EmptyThu Jul 17, 2008 5:01 pm

se ka fajin shefja ARBRI po keto njerzit qe shkruajn pa lidhje dhe nuk e kane idene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


erdha edhe une :) Empty
MesazhTitulli: Re: erdha edhe une :)   erdha edhe une :) EmptyFri Jul 18, 2008 5:03 pm

o mondo po ti re per ca je webmaster ketu
apo per pordh shett shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
erdha edhe une :) Empty
MesazhTitulli: Re: erdha edhe une :)   erdha edhe une :) Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
erdha edhe une :)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: