»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
C'ESHTE DASHURIA? EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
C'ESHTE DASHURIA? EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
C'ESHTE DASHURIA? EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
C'ESHTE DASHURIA? EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
C'ESHTE DASHURIA? EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
C'ESHTE DASHURIA? EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
C'ESHTE DASHURIA? EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
C'ESHTE DASHURIA? EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
C'ESHTE DASHURIA? EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
C'ESHTE DASHURIA? EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
C'ESHTE DASHURIA? EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
C'ESHTE DASHURIA? EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
C'ESHTE DASHURIA? EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
C'ESHTE DASHURIA? EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
C'ESHTE DASHURIA? EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
C'ESHTE DASHURIA? EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
C'ESHTE DASHURIA? EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
C'ESHTE DASHURIA? EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
C'ESHTE DASHURIA? EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
C'ESHTE DASHURIA? EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
C'ESHTE DASHURIA? EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
C'ESHTE DASHURIA? EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
C'ESHTE DASHURIA? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
C'ESHTE DASHURIA? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
C'ESHTE DASHURIA? EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
C'ESHTE DASHURIA? EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
C'ESHTE DASHURIA? EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
C'ESHTE DASHURIA? EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
C'ESHTE DASHURIA? EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
C'ESHTE DASHURIA? EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 C'ESHTE DASHURIA?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptySun Apr 13, 2008 1:04 am

Sipas jush,c'eshte dashuria??

_________________
C'ESHTE DASHURIA? 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptyTue Apr 15, 2008 12:18 am

per nje buzqeshje te perjeteshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LULESHTRYDHJA
anetar i/e re
anetar i/e re
LULESHTRYDHJA

Numri i postimeve : 43
Registration date : 15/04/2008

C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptyTue Apr 15, 2008 12:43 am

dashuria??akti me sublim i vete sakrifikimit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptyTue Apr 15, 2008 12:45 am

luleshtrylla ae di qe e ke mire ti Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LULESHTRYDHJA
anetar i/e re
anetar i/e re
LULESHTRYDHJA

Numri i postimeve : 43
Registration date : 15/04/2008

C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptyTue Apr 15, 2008 12:47 am

ehe e di,si e dike ti dhe se dikam une Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptyTue Apr 15, 2008 4:13 pm

dashuria,dhimbja me e embel qe ekziston :(

_________________
C'ESHTE DASHURIA? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
petja
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 52
Location : atje ku isha vjet.
Registration date : 17/04/2008

C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptyThu Apr 17, 2008 6:11 pm

dashuria eshte nje fushe me korcan ku kullosin gomeret. repiste Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptyThu Apr 17, 2008 8:05 pm

petja qesh qesh qesh qesh qesh ti j paske nire mire lezetin kesaj pune
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptyThu Apr 17, 2008 10:42 pm

PETJA ESHTE BERE NGA FUSHE NE MAL,KU NJEHER TA HIPIN NJEHER UA HIPEN

_________________
C'ESHTE DASHURIA? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptyThu Apr 17, 2008 11:06 pm

era13 shkruajti:
PETJA ESHTE BERE NGA FUSHE NE MAL,KU NJEHER TA HIPIN NJEHER UA HIPEN


eraaaaaaaaaaa qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptyThu Apr 17, 2008 11:08 pm

qesh ti qesh,po eshte e verteta e shemtuar e diteve tona

_________________
C'ESHTE DASHURIA? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptyThu Apr 17, 2008 11:11 pm

era mos kenimbaruar per psikologji ju yllo??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptyThu May 01, 2008 10:57 pm

dashuria shprese dhe marezi,rruge e pashmangshme e fatit te njeriut

_________________
C'ESHTE DASHURIA? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptySat May 10, 2008 3:11 am

Te mbeshtjellur ne flet te trandafilit ,mu ne mes buze qe kerkojne puthje,mu ne rrethe floke qe kerkoj ledhatim, mu ne brendesi qe kerkon dashuri.

Te prekshme si ndjenje e forte qe me perkul para lutjes.

Si enderra me e bukur qe kam pare dhe dua ne jete

Si shpresa e vetme qe pres te me fal pak shpetim.....si ti ndjenje e zemrave rinore,qe fal kaq shume gezim.

Dashuria eshte ushqim i shpirtit ne vetmi te jetes.

Dashuria eshte vete jeta ,nga e cila marrim te gjith energjin per te jetuar.

Dashuria eshte epruvet qe mban gcdo gje te bukur,nese do kafshosh njeren prej tyre,ateher bota eshte e juaja

_________________
C'ESHTE DASHURIA? 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Sh_triga
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 86
Location : Gjithandej dhe askund
Registration date : 10/05/2008

C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptySat May 10, 2008 4:18 am

...i vetmi iluzion mi i bukur dhe me i arritur nga njeriu, qe i jep fryme shpirtit dhe ngjyra jetes............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptySat May 10, 2008 4:20 am

Sh-triga qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sh_triga
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 86
Location : Gjithandej dhe askund
Registration date : 10/05/2008

C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptySat May 10, 2008 4:23 am

....e di shume per te qeshur qe ia befsha naften....por per fat(.....) e vertet..... Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptyTue May 13, 2008 3:36 pm

ca o dashnia e ??!! ... po dashni pra ca te jete tjeter dmth me dasht i person qe te pelqen.... uuuuueeeeeeee sa kot ia kom fut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptyThu May 15, 2008 4:45 pm

dashuria eshte pak me e mire se cigarja qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sh_triga
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 86
Location : Gjithandej dhe askund
Registration date : 10/05/2008

C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptyThu May 15, 2008 7:15 pm

ARBRI shkruajti:
ca o dashnia e ??!! ... po dashni pra ca te jete tjeter dmth me dasht i person qe te pelqen.... uuuuueeeeeeee sa kot ia kom fut

.... te pakten, te ben per te qeshur..... :P :) pastaj edhe sikr plot tia fusje semos kishte per te ndryshuar ndonjegje..... :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sh_triga
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 86
Location : Gjithandej dhe askund
Registration date : 10/05/2008

C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptyThu May 15, 2008 7:17 pm

MONDI shkruajti:
dashuria eshte pak me e mire se cigarja qesh

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes pradaj te jete shtuar aq shume nr i duhanpiresve kohet e funit?!! Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptyFri May 16, 2008 12:33 am

dashuria?ferri dhe parajsa qe ecin perkrahe njeri-tjetrit.

_________________
C'ESHTE DASHURIA? 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptyTue May 20, 2008 12:01 am

o shtrige ene kete ma the mi ??????? shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptyTue May 20, 2008 12:02 am

ahhh se harrova vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? EmptyTue May 20, 2008 12:32 am

per mu dashnia eshte buke e gjalp e recel bumm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
C'ESHTE DASHURIA? Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
C'ESHTE DASHURIA?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: