»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyWed Feb 25, 2009 5:46 am

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..dicka qe ju mungon

_________________
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyWed Feb 25, 2009 5:50 pm

sikur per nje moment te kthehej perseri koha pas dhe ne te dy te humbnim jeten ne ate aksident bashke :lot:

_________________
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
kleandra
anetar i/e re
anetar i/e re
kleandra

Numri i postimeve : 87
Registration date : 23/02/2009

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptySat Feb 28, 2009 10:09 pm

:lot: te isha tek njoni ..po qe do..sdo ndodhi kurr me sa shoh e kote te shpresosh me mire te vazhdosh perpara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyThu Mar 05, 2009 12:18 am

do haja cokollata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptySun Mar 08, 2009 11:23 pm

sikur per nje sek te vetem te ishim ne te arrdhmen tone dhe te ktheheshim prape

_________________
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyMon Mar 09, 2009 10:55 am

sikur per nje sekonde te vetme do desha te kisha afer nje person qe e kam enderruar shume :lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyTue Mar 10, 2009 5:13 am

sikur per nje sek tu kerkojme falje atyre qe kemi lenduar

_________________
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyTue Apr 07, 2009 8:33 pm

ne nje sekond te vetme te ndihej qetesin apsolute

_________________
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyTue Apr 07, 2009 11:15 pm

TE MOS NDODHTE AJO QE ME BERI QE TA KEM PENG GJAT GJITH JETES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyTue Apr 07, 2009 11:33 pm

SIKUR PER NJE SEKONDE TE VETME TE KISHA GJITH BOTEN NE PELLEMBE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyWed Apr 08, 2009 10:07 pm

Sikur nje sekonde te kisha gocat me tbukura Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyThu Apr 16, 2009 11:29 am

CI DO MO TONI SE TE BEJN DEM AQ TE BUKURA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptySat Apr 18, 2009 11:31 pm

sikur nje sekont te kishte qetesi

_________________
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyFri Sep 18, 2009 1:07 am

per nje sek te ...

_________________
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyFri Sep 18, 2009 7:57 pm

SIKUR PER NJE SEKONDE TE ISHA 15 VJEC AHAHHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptySat Sep 19, 2009 9:05 pm

Ca do beja ne nje second??Asgje qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptySun Sep 20, 2009 9:14 pm

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. 437731 figurative , poc Very Happy

_________________
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptySun Sep 20, 2009 9:19 pm

Po ne dac figurative ne dac iperaktive prap 1 sekond eshte asgje nuk mund te mendosh e jo me te besh ne nje sekond repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptySun Sep 20, 2009 9:24 pm

ti te fut enderrat ne makine mishi per ti grire ore bir cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. 224236

_________________
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptySun Sep 20, 2009 9:26 pm

Asgje me shume asgje me pak se sinqeriteti.Pse ta genjej veten kot qe do bej kete e do bej ate per 1 sekond :syri:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyMon Sep 21, 2009 7:39 pm

do doja shum qe prinderit e mi te shihnin dike qe i mungon shummmm,dike qe me mungon dhe mua shuuuuuummmm...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyMon Sep 21, 2009 7:45 pm

keti dhe pse ste njof ta uroj dhge une ate nje sekonde te vetme te shikoje njeriun qe deshiron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyMon Sep 21, 2009 7:49 pm

shume faleminderit , me mungon shume im vella ,por me shum se mua i mungon prinderve te mi...largesia eshte vertet e eger per njerezit qe do.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyMon Sep 21, 2009 7:55 pm

ca te besh yllo durimmmm ne kete teme te them gezohem qe je ketu me ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. EmptyMon Sep 21, 2009 7:59 pm

faleminderit per mikpritjen, gezohem dhe une qe kam gjetur kte forum,edhe pse rastesisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: