»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Sep 21, 2009 8:00 pm

hahaha pse nuk pyesje ti se njeres te mire duam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Sep 21, 2009 8:02 pm

e kam sinqerisht,po kerkoja dicka tjeter dje pasdite ,dhe kur me del ky forum,thashe te shikoj cfare behet,dhe me pelqeu,edhe pse mbase nuk orientohem mire akoma,hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Sep 21, 2009 8:04 pm

mire bere yllo se dhe ne ralle futemi se jemi ne pune po dimrit ketu na ke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Sep 21, 2009 8:07 pm

mire , se dhe une nuk para gjendem pasditeve ne shtepi se jam ne pune,por gjithsesi ne darke do gje kohen te futem dhe te shikoj ndo1gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Sep 21, 2009 8:08 pm

cfar pune ben ti yllo nese lejohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Sep 21, 2009 8:11 pm

punoj ne nje fotostudio,merrem me fotografi dhe cdo gje qe ka te beje me fotot...eshte interesante,me shume per te kaluar kohen..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Sep 21, 2009 8:12 pm

shume mire yllo po nga cili vend i shqiperise je ahahahah e bem lemsh temen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Sep 21, 2009 8:15 pm

nese do te dish se nga ku shkruaj? shkruaj nga tirana,jam rritur ketu,por jam nga veriu.ty nga te kemi?nga ku shkruan?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Sep 21, 2009 8:17 pm

un shkruaj nga greqia jam ritur nga jugu banoj ne tirane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Sep 21, 2009 8:20 pm

ne greqi ke shum veite qe jeton?nga cili qytet je saktesisht nese mund te thuhet,se une gjithmone kam pasur te bej me jugore cuditerisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Sep 21, 2009 8:21 pm

keti me mire jo lal mbase njeher tjeter me duhet te iki cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 698192 per shoqerine ishte kenaqesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Sep 21, 2009 8:23 pm

ok, flm dhe ti per muhabetin,do flasim here tjeter,klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Sep 21, 2009 10:53 pm

te harroja te shkuaren

_________________
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Sep 21, 2009 10:57 pm

do ishte mire sikur te ishte e mundur,por une them ndoshta jo gjithe te shkuaren,por gjerat qe te kane lene shijen me te keqe...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Sep 21, 2009 11:09 pm

po normal, ato qe kane shije te keqe, qe bejne qe mos te jetosh dot te tashmen

_________________
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Sep 21, 2009 11:30 pm

Ky eshte problemi,qe ne gjithmone kapemi pas se shkuares dhe eshte ajo e shkuar qe sna le ti jetojme ditet tona sic duhet...une jam munduar deri diku ti harroj ca gjera,edhe pse nuk i kam harruar,i kujtoj me rralle dhe kshu mund te shikoj dhe perpara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptySat Sep 26, 2009 10:12 pm

te isha tek ti

_________________
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyFri Nov 13, 2009 3:52 pm

te te shikoja ne sy.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyFri Nov 13, 2009 8:21 pm

ta shifja babin tim @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptySat Nov 14, 2009 3:24 am

qe dikush te me thoshte dicka te bukur....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptySat Nov 14, 2009 2:11 pm

qe te jem me ke te dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptySun Nov 15, 2009 11:17 pm

te te shikoja dhe nje her
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyMon Nov 16, 2009 11:47 pm

te kisha mundesi te shikoja si do jene gjerat pas 6 muajsh...qe te bie ne qetesi... :lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptyWed Nov 18, 2009 9:15 pm

ehhhhhhhhhhhhh sikur te shifja dike deh 1 niher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweety
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 1
Registration date : 05/12/2009

cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 EmptySat Dec 05, 2009 12:27 am

ti kisha nje person qe e pelqej afer jo ata qe me pelqejn e si pelqej:S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..   cfare do doje sikur per nje sekond te vetem.. - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: