»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
stelina
vip
vip
stelina

Female
Numri i postimeve : 293
Location : diku, gjithkund,askunde
Registration date : 21/11/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptySun Feb 22, 2009 3:14 am

pa dyshim syte dhe buzet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptySun Feb 22, 2009 12:39 pm

GJATESIA SYTE DHE PAK QEROS qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyWed Feb 25, 2009 5:52 pm

menyra si eshte veshur Very Happy

_________________
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyWed Feb 25, 2009 11:51 pm

Te mos jete si lope ,Te jete e gjate jo nje meter e nje kanoce pepsi /dhe e sinqerte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyThu Feb 26, 2009 12:01 am

hahahah keto ishin ato qe nuk te terhiqnin o toni Very Happy

floket e zeza, se bionde jam vete, nuk dua me:D

_________________
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptySun Mar 01, 2009 3:55 pm

Admin shkruajti:
hahahah keto ishin ato qe nuk te terhiqnin o toni Very Happy

floket e zeza, se bionde jam vete, nuk dua me:D
Dua une se kiss mad mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kleandra
anetar i/e re
anetar i/e re
kleandra

Numri i postimeve : 87
Registration date : 23/02/2009

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptySun Mar 01, 2009 6:06 pm

te jete ashtu siq eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyTue Mar 03, 2009 9:43 am

hhmmmmmm qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptySun Mar 08, 2009 11:24 pm

TONIII shkruajti:
Admin shkruajti:
hahahah keto ishin ato qe nuk te terhiqnin o toni Very Happy

floket e zeza, se bionde jam vete, nuk dua me:D
Dua une se kiss mad mad:perqafo: :perqafo: :perqafo: :perqafo:

thjeshtesia

_________________
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptySun Mar 08, 2009 11:28 pm

Sisat qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyMon Mar 09, 2009 10:49 am

hahahah we ca sy paska ky dani mer un do thosha ke cunat gjatesine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyThu Mar 19, 2009 4:23 am

pfffffffffffffffffffffffffffffff trupi i gjithi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptySun Mar 22, 2009 9:05 pm

TI ANI E DASHKE PA KOKE VETEM TRUP TE KET HAHAHAAH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyTue Apr 07, 2009 8:21 pm

veshet Very Happy

_________________
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyTue Apr 07, 2009 11:13 pm

PARAQITJA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyTue Apr 07, 2009 11:34 pm

TE THEMI TE DREJTEN GJITHMON PARAQITJA PASTAJ TE TJERAT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyWed Apr 08, 2009 12:24 am

Parakolbet e gjona sportive gjithmone jane me te mirat e makinave sportive mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptySat Apr 18, 2009 11:36 pm

veshet Very Happy

_________________
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyWed Sep 23, 2009 4:27 pm

ELGANCA DHE SINQERITETI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saraaa
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Female
Numri i postimeve : 127
Registration date : 11/09/2009

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyThu Sep 24, 2009 12:18 am

shum gjera....shpatullat, syte buzet,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyThu Sep 24, 2009 1:51 am

sara_ger shkruajti:
ELGANCA DHE SINQERITETI
Sara sinqeriteti nuk hyne ketu mbasi nuk mund ta njohesh dike me shikim te pare sa i sinqerte eshte.Duhet ta njohesh njeher dhe pastaj te krahasosh ato qe te ka then me ato qe ben.Keshtu qe thjeshte eleganca hyn te pergjigja jote.Kur ta njohesh na thuaj qe te doli dhe i sinqert repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptyThu Sep 24, 2009 9:57 pm

po more dani po sinqeriteti eshte radha e par per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptySat Sep 26, 2009 1:59 am

xhinset Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? 980748

_________________
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptySat Sep 26, 2009 2:00 am

minifundet e shkurtra dhe te ngjitura : [@babyf]: dhe takat e nalta si kodrrat e arapjes #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? EmptySat Sep 26, 2009 2:06 am

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? 496578 Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? 496578 Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? 496578 takat e tonit

_________________
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: