»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 A harrohet dashuria e pare?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: A harrohet dashuria e pare?   Sun Jun 01, 2008 2:26 am

ka shume mendime per kete pyetje.

Ju si mendoni?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Sun Jun 01, 2008 2:32 am

them se jo,ne kuptimin e nje kujtimi te bukur qe kur nuk iken nga zemrat tona.vargjet e Kadares thone:

do vyshken te gjitha te parat
e prape do kthehen ato
pervec dashuris se pare
as vyshket as kthehet ajo.

dhe e tille eshte me te vertet,ngel nje kujtim i bukur ,eksplorimi i dickaje qe nuk njihje me pare,por e tille mbetet.dashuri e pare nuk do te thote domosdoshmerisht dashuria me e madhe e jetes se njeriut,dashuria e pare eshte njohje me ndjenjen,dhe si e tille ka shijen e nje kujtimi qe kurre nuk vdes.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Sun Jun 01, 2008 2:37 am

Individi nuk harrohet... do ta keshe ne kujtese pergjithmone... Por si ndjenje dashurie sigurisht qe jo.. Per ishin tim te pare as qe nuk ndihej asnje me vite te tera ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Sun Jun 01, 2008 9:45 pm

cdo dashuri harrohet,dhe e para si te tjerat mund te harrohet.asgje nuk eshte e perjetshme ne jete,dhimbja,lotet,trishtimi,dashuria,lumturiaetj,dhe te gjitha kalojne,keshtu dhe dashuria e pare harrohet,ndoshta ka nje nostalgji per kujtim,por jo mos harres.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Sun Jun 08, 2008 1:41 pm

edhe une te njeten gje mendoj dashuria edhe mund te harrohet por personi ndoshta jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Sun Jun 08, 2008 7:23 pm

une e kam harruar .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Tue Jun 10, 2008 11:06 pm

dhe une....

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Thu Jun 12, 2008 10:11 pm

qesh qesh qesh qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Thu Jun 12, 2008 10:24 pm

une se kam provuar qesh qesh qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Tue Jun 17, 2008 1:50 pm

dashnia e pare nuk harrohet jo, ene mos u lodhni kot me thone jo sepse asnjoni nuk e harro dot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Tue Jun 17, 2008 1:51 pm

ta keni te sigurt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Tue Jun 17, 2008 5:47 pm

O Arbri sa shume dashuron ti lal qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Fri Jun 20, 2008 9:06 pm

una nuk e di se nuk e kom provu po me sa kom nigju thon qe pjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Tue Jul 15, 2008 6:36 pm

o mysafir pergjigje inteligjente per nje inteligjent virtual
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Tue Jul 15, 2008 6:37 pm

MONDI shkruajti:
O Arbri sa shume dashuron ti lal qesh qesh

ahhhh more i shkrete por cfare faji te kam un qe jeto me kafsh pylli ti o lal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Wed Jul 16, 2008 3:20 am

arbri ka zbritur pylli ne forum???e zezaaaaa ca behet keshtu qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Wed Jul 16, 2008 11:37 pm

quqjaaaaaa mi gra therrisni puntoret e kopshtit zologjik qe te vejne ne zap kafshet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Thu Jul 17, 2008 1:36 am

qesh qesh qesh porositi dhe per ilac qetesues

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Thu Jul 17, 2008 3:11 am

uuu cdo gje harrohet, dhe dashurit , dhe e para madje,l aman se te gjitha dashurit varja jane, sie para si e mesit si e fundit

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Thu Jul 17, 2008 3:55 pm

kjo era sa shume qe genjen me qafsha perzotin
se ja psh, mua sme ka harruar qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Thu Jul 17, 2008 9:12 pm

po pervec ty mo arbri, se ti nuk je thjesht dashnia e pare, ti je thjesht ti yllo, uniqe fare hahahahaha

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Thu Jul 17, 2008 9:18 pm

per mendimin tim nuk harrohet.Une per vete e kam shume te veshtire ta bej nje gje te tille
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Thu Jul 17, 2008 9:40 pm

lesh bubi harrohet dashuria e pare , futi nje gote raki nga pas edhe ec aty se me ke pelqy repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Thu Jul 17, 2008 9:49 pm

dea hahahaahahaahahahhh pikes i ke rene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhulia_Di
Boss
Boss
avatar

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 27
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   Thu Jul 17, 2008 10:09 pm

Une mendoj harrohet sepse ne gjitha dashurite do dashurosh me ndjenja te njellojta, te pakten une keshtu bej... dhe te paren e kam harruar...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A harrohet dashuria e pare?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A harrohet dashuria e pare?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Lediana Kapaj: Ndarja!
» POEZI QE FITOI VENDIN E PARE NE KOKURSIN LETRAR TE MALISHEVES?
» Vangjush Ziko: Poeti, mėkati dhe dashuria
» Monda Korca: Kafeqejfi-Tregim-Pjesa e Pare-Nga Raimonda Moisiu
» AVDI MAXHUNI:Shefqet Krasniqi, themeluesi i pare i xhihadit islamik " shqiptar!"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: