»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 Thoni diēka...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Next
AutoriMesazh
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Thu Dec 02, 2010 2:14 am

kam bere sherr me gjumin .ska shans tme afrohet sonte :S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
.....
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Thu Dec 02, 2010 4:05 pm

sepse tani ska me rendesi cfare ndodh me mua...tashme jetoj kot...marr fryme kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
....
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Tue Dec 07, 2010 3:13 pm

shpresoj qe 1 dite fjalet qe me the ,te dhembin me pak...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Thu Dec 09, 2010 1:43 am

po plas nga koka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Thu Dec 09, 2010 1:52 am

qenkemi shtuar me nje te re :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
....
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Sun Dec 12, 2010 11:59 pm

thone qe kur qan,nese loti i pare del nga syri i majte...eshte lot i dale nga zemra..........................................loti im sonte doli nga syri i majte :((((((
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Mon Dec 27, 2010 2:20 am

ueeeeeeeeeee skam gjume fareeeee,dhe duhet te fle :S...ufffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bosii
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Mon Dec 27, 2010 2:15 pm

esii ku jeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Mon Dec 27, 2010 8:34 pm

ketuuu ,ti ku je
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
....
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Tue Dec 28, 2010 1:49 am

sepse smund te te ndjek...jo me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Tue Dec 28, 2010 11:38 pm

Edhe pse jam larg syve tuj ne zemer gjithmon ju mbaje dhe sju harroj kurr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
...
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Fri Dec 31, 2010 1:22 am

mbreme te kam pare ne enderr,mbase ngase kam menduar shume per ty...mbase ngase me ke menduar dhe ti mua...di vetem qe ne enderr me beje keq,gje te cilen nuk besoj se do ma beje ndonjehere ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
....
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Fri Jan 07, 2011 6:40 pm

bosh.... :(((
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Mon Jan 10, 2011 12:06 am

dite te veshtira,te trishtueshme...:((
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Mon Jan 10, 2011 1:07 am

shume mendime :s

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
....
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Tue Jan 11, 2011 2:12 am

...dhe sonte lot per ty...:'(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
prap une
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Tue Jan 11, 2011 2:53 pm

po mundohem behem aq e fort sa te largohem prej teje...por jam aq e dobet sa nuk e di nese do mundem pa ty :'((((
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Sat Jan 15, 2011 4:02 am

buall Very Happy Very Happy :P

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
me...
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Sun Jan 16, 2011 2:23 am

sepse shpeshhere duhet te ngrihesh ne mengjes...te vazhdosh perpara.edhe pse deshira eshte zero...duhet te vazhdoj,jo per veten,por per te tjeret...:((,une vazhdoj te ha,te pi,te flas,te qesh...kur brenda meje me duket sikur po vdes pak nga pak...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Sun Jan 16, 2011 11:51 pm

per hair na dalt

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Mon Jan 17, 2011 1:18 am

sa shume me mungon... @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
me...
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Mon Jan 17, 2011 3:40 pm

...............................:(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Tue Jan 18, 2011 8:04 pm

na ndimofte zoti

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 36
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Sat Jan 22, 2011 5:50 am

ishalla sbje mo shi por M.. qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NeTa
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 33
Location : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėndė
Job/hobbies : E pasionuar mbas shkrimeve
Humor : Sa te duash
Registration date : 22/01/2011

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Sat Jan 22, 2011 4:50 pm

A ka gjalleri ne k'te forum mor..?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.qielli-lirie.forumO.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Thoni diēka...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 40 e 42Shko tek faqja : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: GUEST-
Kėrce tek: