»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Thu Jul 24, 2008 2:44 am

Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Thu Jul 24, 2008 2:49 am

dua te jeme gjithmone prane edhe te vdes ne krahet e tua je motivi i jetes sime


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Thu Jul 24, 2008 2:52 am

do jepja shume per te te takuar disa caste me ty, per te pare si dukem ne syte e tu.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Thu Jul 24, 2008 2:58 am

larg jemi me kilometra po ne zemren time ylli as me milimetra , me mungon shume :(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dani
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Thu Jul 24, 2008 9:21 am

kur jemi larg dike tjeter kam ne zemer.kur jam afer teje kam ty dhe shoqen tende Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Thu Jul 24, 2008 11:27 am

te kam zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Thu Jul 24, 2008 7:21 pm

te dua sepse ke hyre ne cdo qelize timen edhe vetem vdekja me dane nga ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Fri Jul 25, 2008 2:36 am

me mungoj peshperima jote ne ditet e nxehta qe po kaloj :(

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GREG
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 561
Registration date : 01/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Fri Jul 25, 2008 2:38 am

QE.................MERR SHPEJT NE TEL SE PO MZE GJUMI NE ..... qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Fri Jul 25, 2008 4:56 am

ne netet e gjata pa gjume do te doja te te shija per pak caste, per te mbytur mallin, per te shuar kujtimet, per te rindezur dashurin, per te notuar ne thellesin e syve te tu, per tu pushtuar nga krahet e tu, per te qene per pak perseri me ty sepse kam kaq shume mall.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Sat Jul 26, 2008 11:25 pm

keto dite pa ty mezi kane kaluar, me ka marr malli, shyqyr qe erdhi e diela, te dua shume

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Sun Jul 27, 2008 12:57 am

kur nuk e ke njeriun e zemres prane nuk besoj se mund te kete ndonje gje per te thene qaj qaj qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Sun Jul 27, 2008 7:15 am

" I try to talk to you, but I don't know what to say. I am afraid you don't want me to say anything. So I don't. But inside of me there are words waiting to come out.And tell you how I feel-like how I miss you. And how I love you despite my broken heart.And how I need you in my life. And especially how much I want you.But those words may forver stay in my heart-locked inside.Sometimes I wonder if there are words locked inside you too... but I'll never know.”

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Sun Jul 27, 2008 10:53 am

me mungon aroma jote puthjet e ledhatimet e tua me mungon gjithcka e jotja thjeshte te shikoj njeher edhe te vdes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Sun Jul 27, 2008 8:18 pm

era13 shkruajti:
" I try to talk to you, but I don't know what to say. I am afraid you don't want me to say anything. So I don't. But inside of me there are words waiting to come out.And tell you how I feel-like how I miss you. And how I love you despite my broken heart.And how I need you in my life. And especially how much I want you.But those words may forver stay in my heart-locked inside.Sometimes I wonder if there are words locked inside you too... but I'll never know.”

Calm down babe... soon be near you.. Laughing Laughing Laughing Laughing
and i would unlock not only your words.. bobe bobe bobe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Tue Jul 29, 2008 4:07 am

me merr malli per ty, ne cdo moment te jetes sime, dua te jesh me mua, dhe une prane zemer tende ne cdo ritem gjaku une te ndihej dashurin tende, me mungon

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Tue Jul 29, 2008 10:46 am

NUK JETOJ DOT PA TY
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Sat Aug 09, 2008 1:44 am

do te doja te isha fragment i endrres tende sonte, keshtu te pakten do te mundja te isha pjese e jetes tende, te pakten per disa caste. me ka marr malli te te ndihej aromen, me ka marr malli shume

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Sat Aug 09, 2008 3:05 pm

DO TE DOJA TE ISHA BUZA JOTE, QE TE PREKJA GJUHEN TENDE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
daniela
vip
vip
avatar

Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Sun Aug 10, 2008 2:53 pm

te rafte damlla pse me le vetem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Sun Aug 10, 2008 4:55 pm

.............. te ront bukuria me nei pusete se na ke damllos nga trute
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Sun Aug 10, 2008 4:59 pm

te rente naj tulle nga kati i 7 se me plase
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Sun Aug 10, 2008 5:03 pm

te ronshin veglat pertoke ishalla jarebi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mirjana
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
avatar

Numri i postimeve : 103
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Sun Aug 10, 2008 8:52 pm

do te doja te kisha prane ne cdoa hap te jetes sime pa ty me duket jeta e vdekur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Tue Aug 12, 2008 12:19 pm

me mungon armoa jote me mungon eri jot me mungon shikim jot me mungon ngrohtesia jote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 9Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: