»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 Thoni diēka...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Next
AutoriMesazh
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Thoni diēka...   Fri Dec 26, 2008 11:11 pm

ja po e filloj vete....
si po mi kaloni festat o njerez?? ja nje pershendetje per te gjithe ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Fri Dec 26, 2008 11:33 pm

e ca te themi??? ne mire o guest festat, po aman se lodhje e madhe :bumm: Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Sat Dec 27, 2008 2:04 am

ERA PO MBETE DUKE U QAR MOJ SI NUK THE NJEHER SJAM LODHUR!!!

PO PATE FESTA KA KENAQESIIIIIIIIII
repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Sat Dec 27, 2008 11:46 pm

shume mire foli parafolesi, era mos u anko Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Sun Dec 28, 2008 12:06 am

hahah anonimi rrofsh per te drejten qe me dhe lal a ka ndonje dhurat apo sbehet fjale repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
guest
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Tue Dec 30, 2008 12:16 am

dhurat ska, po deshe ndonje cope bakllava Very Happystelina hajde na thuaj ndonje te re moj vajze, se vetem ne te dy qenkemi on Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Patrokli
Boss
Boss


Numri i postimeve : 558
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Tue Dec 30, 2008 12:23 am

ca keni bo mir e?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
guest
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Tue Dec 30, 2008 12:37 am

ti siper meje mire , shtyme te shtym me pak fjale :bumm:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
stelina
vip
vip
avatar

Female
Numri i postimeve : 293
Location : diku, gjithkund,askunde
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Tue Dec 30, 2008 1:04 am

mire ka bene o ti siper,dhe dhe do shtyre ndonjeher Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
guest
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Tue Jan 06, 2009 6:23 pm

ciao :ciao: :ciao: :ciao: :ciao: :ciao:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era.
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Tue Jan 06, 2009 11:53 pm

duhet te mendosh para se te veprosh, cdo veprim e ka nje konsenguenc, cdo fjale provokon nje dhimbje, cdo gjest mund te zgjat nje eternitet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Wed Jan 07, 2009 2:07 am

weeeeeeeeeeeee sa keni munguar ncncnncncnc do denoheni ta daini :bbb:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Sat Jan 10, 2009 12:07 am

ca me bo Very Happy Very Happy Very Happy nuk do na japin rrogen thua ti? :ej: :bumm:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kaēurelsja
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 35
Registration date : 29/11/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Mon Jan 12, 2009 11:32 pm

ca te them? sa file i bukur ky ne tv. Very Happy dhe forumi me pelqen shume, po nuk kam shume kohe te shkruaj :lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Sat Jan 17, 2009 2:46 am

nuk kalon kjo nata

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Patrokli
Boss
Boss


Numri i postimeve : 558
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Sun Jan 18, 2009 3:22 pm

nuk po u shtyka hic
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Sun Jan 25, 2009 3:44 pm

DU TE JEM NE SHQIPERI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Sun Jan 25, 2009 10:02 pm

dua te fle gjume se vdiqa

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Sun Feb 01, 2009 3:57 am

te shaj pak kte siper meje se nuk mer vesh fare :bbb:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stelina
vip
vip
avatar

Female
Numri i postimeve : 293
Location : diku, gjithkund,askunde
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Fri Feb 13, 2009 12:46 am

ku jeni ju te gjithe?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Fri Feb 13, 2009 11:25 am

E KINI HARUAR FARE FORUMIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Mon Feb 16, 2009 12:25 am


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Mon Feb 16, 2009 2:38 am

supriseeeeeeeeeeeeeeeeee haha hape era per mu eshte?? qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
IM_BACK
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Sun Feb 22, 2009 3:26 am

ME KA MARR MALLI PER NJE KETU NE FORUM, TA THEM? :think: , JO JO SE DO JA THEM NE PV :ciao: :12:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   Sun Feb 22, 2009 12:31 pm

DO DESHA TA MERJA PATENTEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Thoni diēka...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Thoni diēka...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 42Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: GUEST-
Kėrce tek: