»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 kush dashuron me shume mashkulli apo femra??

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Tue Apr 15, 2008 9:33 pm

une une une Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Wed Apr 16, 2008 12:58 am

dashruon ai qe me shume di te dashuroj,dhe nuk ka ndarje midis femres dhe mashkullit,

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Wed Apr 16, 2008 1:05 am

era13 je e sigurte per kete qe thua??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Thu Apr 17, 2008 10:47 pm

SIGURISHT QE JAM,DIKUSH NJEHER ME KA THENE,QE NJE FEMER DASHURON ME SHPESH DHE JEP VETEN PER DASHURIN,KURSE NJE MASHKULL DASHURON ME NJE FORC EME TE MADHE,DHE VRET PER KETE DASHURI,MENDOJ SE QENDROJNE NE NJE PLAN ,PRA NJESOJ.
KURSE NJE SHKRIMTAR I MADHE ,NE NJE NGA VEPRAT E TIJE KA SHKRUAJTUR,"PER DASHURIN QE SHTRIN NJE BURRE,SE PATE PROVUAR GRUAJA KURRE" ,POR SECILI PREJ NESH DASHURON NE MENYREN E VETE,DHE NUK KA NJE METER ETALON TA MATESH ATE.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Thu Apr 17, 2008 11:05 pm

une theme mashkulli qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Thu Apr 17, 2008 11:07 pm

une them plaku i vitit te ri... qesh qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Thu Apr 17, 2008 11:12 pm

e ke gabim se ai eshte shume i konsumuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Thu May 29, 2008 8:01 pm

mondi kush dashuron me shume thua ti?? repiste repiste

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Thu May 29, 2008 8:07 pm

era ne mi yllo meshkujt!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Tue Jun 17, 2008 1:52 pm

o era po ne mi, se ne e kena dashurine me 2 gjona Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Wed Jun 18, 2008 2:53 pm

mire e ka arbri kemi dashuri per vajzat kemi dhe per shishen qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Fri Jun 20, 2008 8:39 pm

una mendoj qe femra esht e prirur te dashuroj ndersa mashkulli te respektoj

ne gocat dime te dashurojm bobe

kshu qe posht meshkujt vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Sat Jun 21, 2008 7:48 pm

posht moj yli posht rrim ne ca ke ti per kaq gje merzitesh ti qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Sat Jun 21, 2008 7:54 pm

hahhahahaaha epo mire bubu se ti e di qe na pelqen me nejt ne top

dhe si mashkull qe je shpalos respektin Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Sat Jun 21, 2008 8:06 pm

dhe jo vetem respektin angel qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Fri Jun 27, 2008 10:40 am

ej ca thoni mer ku dashuron si meshkujt shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Fri Jun 27, 2008 10:35 pm

ppppfffffffffff sa kot ky muhabeti,u lag su lag qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Fri Jun 27, 2008 10:38 pm

normale qe po se kjo e ka lag qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Fri Jun 27, 2008 10:40 pm

kush e ka lag vapa??? qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Fri Jun 27, 2008 10:44 pm

Shocked se kapa fare , si me te lag vapa repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Thu Jul 03, 2008 9:24 pm

dea si te lag pyet ti mi??? po nga djersa mi gabele , ke dhe gjithe ate shkolle ti, qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Mon Jul 07, 2008 7:53 pm

DEA e shikon mi si e kupton era se di ti kjo qe eshte rrace e zgjaur qesh repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GREG
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 561
Registration date : 01/06/2008

MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Tue Jul 08, 2008 6:15 pm

medet medet....se kapa hic un kte punen e djersen me dashnin qesh
dihet femnat dashurojn me teper se meshkujt...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Tue Jul 15, 2008 6:35 pm

o vdeksh ishalla o gret ti bashke me te kapmen tate
si mer dashurokan me shume femrat se meshkujt ?????????????? scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   Thu Jul 17, 2008 4:49 am

meshkuj meshkujt pffffffff sa genjeni mer aman

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: kush dashuron me shume mashkulli apo femra??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush dashuron me shume mashkulli apo femra??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?
» Kusari- Lila: Ja kush deshi tė mėvrasė, pazari pėr ekzekutimin tim u krye nė Gjakovė
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpėton njė jetė
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: