»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Pyetje per Meshkuj EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Pyetje per Meshkuj EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Pyetje per Meshkuj EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Pyetje per Meshkuj EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Pyetje per Meshkuj EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Pyetje per Meshkuj EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Pyetje per Meshkuj EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Pyetje per Meshkuj EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Pyetje per Meshkuj EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Pyetje per Meshkuj EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Pyetje per Meshkuj EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Pyetje per Meshkuj EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Pyetje per Meshkuj EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Pyetje per Meshkuj EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Pyetje per Meshkuj EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Pyetje per Meshkuj EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Pyetje per Meshkuj EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Pyetje per Meshkuj EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Pyetje per Meshkuj EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Pyetje per Meshkuj EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Pyetje per Meshkuj EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Pyetje per Meshkuj EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Pyetje per Meshkuj EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Pyetje per Meshkuj EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Pyetje per Meshkuj EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Pyetje per Meshkuj EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Pyetje per Meshkuj EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Pyetje per Meshkuj EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Pyetje per Meshkuj EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Pyetje per Meshkuj EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Pyetje per Meshkuj

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
daniela
vip
vip
daniela

Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptyThu Aug 14, 2008 2:43 am

Te nderuar femar te forumit ne kete teme mendojme ti drejtojme pyetje te ndryshme djemve edhe te presim pergj e tyre besoj se edhe ju do jeni dakort me kete teme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptyFri Aug 15, 2008 8:03 am

ta filloj une thoni ju?? hajd mo paca komen e mbare dhe ishalla pergjigje sa me te sinqerta.


PSE MESHKUJT KUR NUK ARRIN TE KENE NJE FEMER THONE, NUK NUK JA VLEN KJO FEMER?
nuk do ishte me mire sikur te pranonit cilesit e asaj qe pelqeni dhe te thoni ndoshta nuk ishte e shkruajtur?

p.s mos te thote njeri jo une nuk them, se te gjithe e beni.

_________________
Pyetje per Meshkuj 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptySun Oct 05, 2008 12:32 am

asaj pyetjes sime si dha njeri pergjigje? :(

_________________
Pyetje per Meshkuj 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Patrokli
Boss
Boss


Numri i postimeve : 558
Registration date : 04/10/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptySun Oct 05, 2008 11:19 pm

era13 shkruajti:
asaj pyetjes sime si dha njeri pergjigje? :(
Po patjeter ta jap un pergjigjen! perdersa ajo femer nuk me do mua me fal por pse un duhet ta lavderoj ate?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Hard_Rock
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Hard_Rock

Numri i postimeve : 169
Registration date : 26/05/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptyWed Oct 15, 2008 11:53 pm

era13 shkruajti:
ta filloj une thoni ju?? hajd mo paca komen e mbare dhe ishalla pergjigje sa me te sinqerta.


PSE MESHKUJT KUR NUK ARRIN TE KENE NJE FEMER THONE, NUK NUK JA VLEN KJO FEMER?
nuk do ishte me mire sikur te pranonit cilesit e asaj qe pelqeni dhe te thoni ndoshta nuk ishte e shkruajtur?

p.s mos te thote njeri jo une nuk them, se te gjithe e beni.


era e dashur jo te gjithe e thone ate fjalen qe perdore ti por per nje mashkull nuk eshte edhe aq e thjeshte ta pranoj "humbjen" mendoj qe ketu qendron pergjigja ne pyetjen tende qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptyFri Oct 17, 2008 11:31 pm

kiss yllo e di une qe ti jep pergjigje tamam

_________________
Pyetje per Meshkuj 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Patrokli
Boss
Boss


Numri i postimeve : 558
Registration date : 04/10/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptySat Oct 18, 2008 12:43 am

era13 shkruajti:
kiss yllo e di une qe ti jep pergjigje tamam
me falni po ku ishte pytja per meshkujt ktu se nuk e kapa un?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptySat Oct 18, 2008 12:46 am

sikur te lexoja 5 rreshta me lart do e gjeje shett

_________________
Pyetje per Meshkuj 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Patrokli
Boss
Boss


Numri i postimeve : 558
Registration date : 04/10/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptySat Oct 18, 2008 12:49 am

po ti kur e dije qe ai e jep te sakt pergjigjen pse nuk e bo personale ate lloj pytje dhe je nrregull se kshu i bi qe te japi pergjigje ai qe ti nuk ja do pergjigjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptySat Oct 18, 2008 2:02 am

humor pse mos kishte gje posht te pergjigjer hardi atje??? per pyetje personale e gjej vendin une, flm per keshillen Very Happy

_________________
Pyetje per Meshkuj 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Patrokli
Boss
Boss


Numri i postimeve : 558
Registration date : 04/10/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptySat Nov 08, 2008 2:59 am

du pytje :(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptySat Nov 08, 2008 10:13 pm

Patrokli shkruajti:
du pytje :(


pse meshkujt, ndryshe nga femrat, nuk arrine ta falin nje tradheti dhe kur dashuria qe i bashkon te dy eshte shume e forte?

_________________
Pyetje per Meshkuj 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptySat Nov 08, 2008 10:57 pm

PSE MESHKUJT NUK KAN ZEMER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptySun Nov 09, 2008 12:56 am

kan kan po sja ke par tizemren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptySun Nov 09, 2008 7:31 pm

SIKUR TE FLISNIN ZEMRAT TUAJA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptyMon Nov 10, 2008 1:24 am

ne flasim me shpirt jo me zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptyMon Nov 10, 2008 1:25 am

UN E DI SE KETO TE DYJA JAN NJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptyMon Nov 10, 2008 1:26 am

jo jan kater

po ti hysh thell
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptyMon Nov 10, 2008 10:09 am

po kush jan 2 te tjerat ndoshta ti je ndryshe nga ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Patrokli
Boss
Boss


Numri i postimeve : 558
Registration date : 04/10/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptyFri Nov 21, 2008 12:52 pm

ku esht pergjigjja edhe per meshkujt e tjer ktu?:(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rilind
anetar i/e re
anetar i/e re
rilind

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Location : china
Job/hobbies : humori
Registration date : 15/11/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptySat Nov 22, 2008 12:56 am

po si mendon ti rina si shfaqim ndjenjat ne meshkujt nga. ..mendja?
ndoshta pyetja jote esht per traditen ton se zemer kena?
e kena tradit me ndru gocat shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptySat Nov 22, 2008 1:11 am

qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptySat Nov 22, 2008 8:51 am

PYETJE PER CUNAT SA TE SINQERTE JINI?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rilind
anetar i/e re
anetar i/e re
rilind

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Location : china
Job/hobbies : humori
Registration date : 15/11/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptySun Nov 23, 2008 12:05 am

qesh ca sinqeriteti kerkon ti moj qesh sikur ju vajzat sbeni gabime s'tradhtoni kur qesh MOS U DALT NJE DJAL ME I BUKUR DHE CMENDENI??ne ua themi troc se duam ta ndrojm ushqimin?kurse ju??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj EmptySun Nov 23, 2008 10:56 am

DUAM TE NDEROJME PASQYRE qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Pyetje per Meshkuj Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pyetje per Meshkuj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: