»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Pyetje per Meshkuj

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
stelina
vip
vip
stelina

Female
Numri i postimeve : 293
Location : diku, gjithkund,askunde
Registration date : 21/11/2008

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptySun Nov 30, 2008 1:36 am

cunat jane aq te sinqert sa sinqeriteti me i madhe eshte kut thone nje genjeshter Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyWed Dec 03, 2008 1:16 am

HAJDE TJETRI
+
ca pytje ke qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyFri Dec 05, 2008 12:04 pm

PSE MESHKUJT NUK FLAIN NJE TRADHETI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyFri Dec 05, 2008 8:23 pm

se po ju falem te paren


ju tradhetoni prap vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rilind
anetar i/e re
anetar i/e re
rilind

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Location : china
Job/hobbies : humori
Registration date : 15/11/2008

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyMon Dec 08, 2008 11:37 am

SEPSE KEMI FRIG SE INFEKTOHEMI ME NDONJE SEMUNDJE JO PER GJO TJETER??? qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyTue Dec 09, 2008 10:44 am

PSE MESHKUJT NUK PRANOJN SE TANI GRUAJA ESHT E BARABRTE ME TA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyThu Dec 11, 2008 9:43 pm

me e pranu kte gje ne morem fund

kshu dhe po na merni frymen :ej:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rilind
anetar i/e re
anetar i/e re
rilind

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Location : china
Job/hobbies : humori
Registration date : 15/11/2008

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyFri Dec 12, 2008 1:49 pm

pranojm mi si jo pse te duket e pakt kjo liri qe kan femrat ne kohen e sotme nga mashkulli :>: po sjeni te barabart me ne kemi dicka teper ne qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptySat Dec 13, 2008 4:52 am

rilind harrova qe keni nje r me shume ju burre- grua, besoj se per kete e kishe fjalen Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Patrokli
Boss
Boss


Numri i postimeve : 558
Registration date : 04/10/2008

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptySat Dec 13, 2008 4:54 am

jo jo e kishte fjalen per dicka tjeter ai po esht turp me e thon qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptySat Dec 13, 2008 5:08 am

pse re ne vetem jemi ne forum qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rilind
anetar i/e re
anetar i/e re
rilind

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Location : china
Job/hobbies : humori
Registration date : 15/11/2008

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptySat Dec 13, 2008 12:30 pm

VL_GIRL E PASKAM PATJETER TI THEM FJALET DREJT SE INDIREKT S'KUPTON qesh
PO KTU S'FLITEN FJAL BANALE ?? MENDOHU PAK CKA KEMI TEPER PREJ JUSH? :bumm:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptySun Dec 14, 2008 12:07 pm

KUPTON AJO DHE UN BASHK PO NUK THUHEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyMon Dec 15, 2008 2:16 am

sa te zgjuara jan kto femrat Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptySat Oct 10, 2009 12:01 am

pse jeni xheloza dhe nuk ju besoni te dashures nga xhelozia keni frig ndersa ju beni gjera mshefuarzi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptySat Oct 10, 2009 6:47 pm

sepse pa xhelozi nuk ndjejme dashuri :puccum:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptySat Oct 10, 2009 9:23 pm

sepse ne femrat jemi te denuara te durojme xhelozite e tyre ,kur ne behemi xheloze per ta sja ka qefiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptySat Oct 10, 2009 9:42 pm

perse na lejn vetun @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptySun Oct 11, 2009 12:05 am

perse ju na nxitni te behemi xheloz,kur ju duam ju beni lajka :puccum:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptySun Oct 11, 2009 12:12 am

jo jo nuk eshte kjo shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptySun Oct 11, 2009 12:15 am

aha #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyMon Oct 12, 2009 12:38 am

pse meshkujt fiksohen pas nje femre??? Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 212407

_________________
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyMon Oct 12, 2009 10:03 am

pse genbjejn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 EmptyMon Oct 12, 2009 2:35 pm

pse i vene aq shum rendesi shokeve dhe nuk i thone dot jo peer asgje atyre ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per Meshkuj   Pyetje per Meshkuj - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pyetje per Meshkuj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: