»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
NENES SIME EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
NENES SIME EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
NENES SIME EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
NENES SIME EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
NENES SIME EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
NENES SIME EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
NENES SIME EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
NENES SIME EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
NENES SIME EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
NENES SIME EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
NENES SIME EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
NENES SIME EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
NENES SIME EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
NENES SIME EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
NENES SIME EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
NENES SIME EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
NENES SIME EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
NENES SIME EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
NENES SIME EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
NENES SIME EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
NENES SIME EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
NENES SIME EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
NENES SIME EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
NENES SIME EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
NENES SIME EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
NENES SIME EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
NENES SIME EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
NENES SIME EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
NENES SIME EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
NENES SIME EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 NENES SIME

Shko poshtė 
AutoriMesazh
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

NENES SIME Empty
MesazhTitulli: NENES SIME   NENES SIME EmptyWed Feb 17, 2010 12:00 pm

Mbreme kisha shume nevoje te flisja me ty nena ime.Kisha nevoje te te
thoja qe me kishte munguar perkedhelja jote.me kishin munguar syte e
tu,.e mban mend kur isha i vogel dhe semuresha.futesha te preheri yt
dhe te perqafoja fort fort.ste lija te ikje.sta kam thene kurre po per
mua ai vend ishte me i priviligjuari.me dukej vetja i mbrojtur nga
gjithcka aty ne preherine tend.smund te me prekte asgje.as llafet e
njerezve qe tani pak nga pak po me rrezojne.ishte vetem perkedhelja e
dores tende qe me bente te harroja gjithcka.tani nene dhe pse jam
rritur per mua ke ngleur ai oazi i qetesise qe e kerkoj kaq shume.me
mungon nena ime.me mungon gjithcka jotja.diten qqe kam lindur ka rene
aq shume shi po un skam pasur frike se prane teje ishe ti engjelli
im.asnjehre skam mundur te te tregoj se sa te dua.nene sonte dua vetem
qe ti te jesh krenare per birin tende.dua te ve koken te preheri yt dhe
parajsa te jete serish imja.vetem imja nena ime!


Edituar pėr herė tė fundit nga sara_ger nė Thu Feb 18, 2010 5:36 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

NENES SIME Empty
MesazhTitulli: Re: NENES SIME   NENES SIME EmptyWed Feb 17, 2010 12:01 pm

Nje Nene

Sa lot kish derdhur ne vetmi,
sa "ah"! tek zoti pat derguar,
kete vec shpirti i saj e di
dhe zoti lart n'e paste degjuar.

Gjithcka qe prekte behej lot
dhe loti ndriste syte e tretur;
ah, mrekullite qe kish kjo bote,
kaq mizorisht ia pati fshehur.

Gjithe zine e mbledhur neper jete
a thua vdekja do t'ia trese?
E luti vdekjen "eja shpejt"-
dhe vdekja s'mund te mos e merrte.
Drita

Drite quhej nena ime,
E mjera drite nuk pa kurre,
helmin qe la pas,
s'e ka as gjarperi nen gure.

Lodhje. Plage. Trishtim.
Te njohu emrin qe le pas,
te njohu brenga e shpirtit tim.
me ligje vdekja qan mbi ty;
tani je larg, moj e shkrete,
mbi ballin tend,
hedh hijen nje selvi.
Nene e braktisur... Pese femije...
Dheu s'te tret,
nga dheu me ben drite.


Edituar pėr herė tė fundit nga sara_ger nė Thu Feb 18, 2010 5:36 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

NENES SIME Empty
MesazhTitulli: Re: NENES SIME   NENES SIME EmptyWed Feb 17, 2010 12:01 pm

NENE E DASHUR!

Nga gjiri yt u rrita o nene
Me buzeqeshjen tende jetova
Tani kur ike ne ameshim mendoj
Athua ndonjehere te hidherova?

Tere naten pa gjume ke qendrua
Me rrite me ushqeve me edukove
Asnjehere nuk ngrite zerin ne mua
E dij qe ne amshim me vuajtje shkove!

Tani u rrita edhe une o nene
Por nuk jam e lumtur pa Ty
Ah sa do doja te kisha pran
Qe ti puthi edhe njehere ata sy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

NENES SIME Empty
MesazhTitulli: Re: NENES SIME   NENES SIME EmptyThu Feb 18, 2010 11:30 pm

NENES SIME 724226 NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226NENES SIME 724226
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

NENES SIME Empty
MesazhTitulli: Re: NENES SIME   NENES SIME EmptyFri Feb 19, 2010 2:11 am

NENES

Puthi foshnjen dhe e riti
Puthi qiellin dhe e ndriti
Puthi plagen e sheroi
Vetem Nena

E puth ballin celin lule
E puth gushen me pekule
Puth ajo inati ulet
Vec nga Nena

Themi NENE kur na ther zemra
Dhe kur s'eshte buzeqesh nder endra
Se eshte Nene e dashurive
Mal nga dhembja

Nina nana na perkundi
Dore e saj e bardhe si pllumbi
Vec nga Zoti dhe nga nena
Celet jeta

Hap i saj i lehte si flutur
Kur ne dhembje vjen i pari
Zeri saj aq shume i bukur
Zgjon te vdekurin nga varri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
NENES SIME Empty
MesazhTitulli: Re: NENES SIME   NENES SIME Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NENES SIME
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: