»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

Gjithcka mbi xhulia_Di

Female
 
Gemini
 
Goat
 
Numri i postimeve :
512
 
Birthday :
26/05/1991
 
Age :
28
 
Location :
Ne zemer te dikujt...
 
Job/hobbies :
Matematika, volejbolli, letersia...
 
Humor :
...?...
 
Registration date :
17/07/2008
 
xhulia_Di
xhulia_Di
Rank: Boss
Boss