»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

Gjithcka mbi hamshori19

Male
 
Leo
 
Goat
 
Numri i postimeve :
0
 
Birthday :
27/07/1979
 
Age :
40
 
Location :
tiran
 
Job/hobbies :
lokal
 
Humor :
pak
 
Registration date :
28/05/2011
 
hamshori19
avatar
Rank: anetar i/e re
anetar i/e re