»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

Gjithcka mbi NeTa

Female
 
Cancer
 
Rat
 
Numri i postimeve :
15
 
Birthday :
21/07/1984
 
Age :
35
 
Location :
Brėnda kapilarėve tė gjakut tėndė
 
Job/hobbies :
E pasionuar mbas shkrimeve
 
Humor :
Sa te duash
 
Registration date :
22/01/2011
 
NeTa
NeTa
Rank: anetar i/e re
anetar i/e re