»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

Gjithcka mbi bukuroshjamaqedoni

Female
 
Sagittarius
 
Monkey
 
Numri i postimeve :
14
 
Birthday :
24/11/1992
 
Age :
26
 
Location :
e pafat
 
Job/hobbies :
leximin dhe gatimin
 
Registration date :
12/08/2010
 
bukuroshjamaqedoni
avatar
Rank: anetar i/e re
anetar i/e re