»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

Gjithcka mbi TONIII

Male
 
Aries
 
Dog
 
Numri i postimeve :
1252
 
Birthday :
13/04/1982
 
Age :
37
 
Location :
POSHTE URES
 
Job/hobbies :
GRATE E LAGJES
 
Humor :
CA TE HASH
 
Registration date :
16/05/2008
 
TONIII
TONIII
Rank: Admin
Admin