»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

Gjithcka mbi TOP_MODEL

Male
 
Numri i postimeve :
944
 
Location :
England is a paradise for women and hell for horses
 
Job/hobbies :
I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
 
Humor :
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
 
Registration date :
30/04/2008
 
TOP_MODEL
TOP_MODEL
Rank: super-moderatore
super-moderatore