»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 TI ISHE...DHE DO TE MBETESH...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... Empty
MesazhTitulli: TI ISHE...DHE DO TE MBETESH...   TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptySat Jan 15, 2011 4:32 am

GJITHMON E BUKURA IME

_________________
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... Empty
MesazhTitulli: Re: TI ISHE...DHE DO TE MBETESH...   TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptySat Jan 15, 2011 4:32 am

per shume gjate, shpirti im binjak

_________________
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... Empty
MesazhTitulli: Re: TI ISHE...DHE DO TE MBETESH...   TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptySat Jan 15, 2011 8:29 pm

...ne zemren time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... Empty
MesazhTitulli: Re: TI ISHE...DHE DO TE MBETESH...   TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyMon Jan 17, 2011 1:18 am

nje kujtim i shtrenjt

_________________
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... Empty
MesazhTitulli: Re: TI ISHE...DHE DO TE MBETESH...   TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyMon Jan 17, 2011 1:28 am

gjithcka e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... Empty
MesazhTitulli: Re: TI ISHE...DHE DO TE MBETESH...   TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyTue Jan 18, 2011 9:11 pm

nje pjese e rendesishme

_________________
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... Empty
MesazhTitulli: Re: TI ISHE...DHE DO TE MBETESH...   TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptySat Jan 22, 2011 5:39 am

Nje njeri i bukur ne shpirt ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... Empty
MesazhTitulli: Re: TI ISHE...DHE DO TE MBETESH...   TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyWed Jan 26, 2011 3:39 am

nje kujtim i dashur

_________________
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... Empty
MesazhTitulli: Re: TI ISHE...DHE DO TE MBETESH...   TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyThu Feb 03, 2011 12:26 am

nje deshire e pa realizuar

_________________
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... Empty
MesazhTitulli: Re: TI ISHE...DHE DO TE MBETESH...   TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptySat Apr 30, 2011 11:45 pm

dikush..dikur

_________________
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... Empty
MesazhTitulli: Re: TI ISHE...DHE DO TE MBETESH...   TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyMon May 02, 2011 5:57 pm

dashuria ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... Empty
MesazhTitulli: Re: TI ISHE...DHE DO TE MBETESH...   TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyThu May 05, 2011 5:29 pm

Jeta ime pergjithmon...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rezi 23
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 4
Registration date : 30/04/2011

TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... Empty
MesazhTitulli: Re: TI ISHE...DHE DO TE MBETESH...   TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyTue May 31, 2011 10:17 pm

E pakrahasueshme me asgje tjeter ne kete bote..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... Empty
MesazhTitulli: Re: TI ISHE...DHE DO TE MBETESH...   TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptySat Jun 18, 2011 8:30 pm

vetem nje enderr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... Empty
MesazhTitulli: Re: TI ISHE...DHE DO TE MBETESH...   TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyFri Jul 01, 2011 1:25 am

ti ishe e do te mbetesh jeta ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... Empty
MesazhTitulli: Re: TI ISHE...DHE DO TE MBETESH...   TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... EmptyFri Apr 12, 2013 8:51 pm

synimi im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... Empty
MesazhTitulli: Re: TI ISHE...DHE DO TE MBETESH...   TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TI ISHE...DHE DO TE MBETESH...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: