»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Me pranoni edhe mua ketu? :P

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyMon Dec 20, 2010 10:20 pm

diell shkruajti:
ka koh qe vuaj per dashuri i vogel kam qen kur kam vuajtur


edhe ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
diell
anetar i/e re
anetar i/e re
diell

Male
Numri i postimeve : 29
Age : 27
Location : ferizaj
Job/hobbies : privat
Humor : SA TE DONI
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyTue Dec 21, 2010 8:24 pm

dua ti sheroj plaget e mija dhe te dashurohem me ty te dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dielli.com
diell
anetar i/e re
anetar i/e re
diell

Male
Numri i postimeve : 29
Age : 27
Location : ferizaj
Job/hobbies : privat
Humor : SA TE DONI
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyTue Dec 21, 2010 8:25 pm

vetem ti je e vetmja shpres e shpirtit tim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dielli.com
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyWed Dec 22, 2010 3:19 pm

dunno
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyWed Dec 22, 2010 11:25 pm

Amelia shkruajti:
psh te gjitheve une jam amelia jam nga tirana dhe jam 19 vjec

kaq per momentin do njihemi ne vazhdim per me shume #tongue_anim


mire se erdhe e dashur, kalofsh bukur. kiss

_________________
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyThu Dec 23, 2010 12:21 am

era13 shkruajti:
Amelia shkruajti:
psh te gjitheve une jam amelia jam nga tirana dhe jam 19 vjec

kaq per momentin do njihemi ne vazhdim per me shume #tongue_anim


mire se erdhe e dashur, kalofsh bukur. kiss


dlm era per te dyten here zzz kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
diell
anetar i/e re
anetar i/e re
diell

Male
Numri i postimeve : 29
Age : 27
Location : ferizaj
Job/hobbies : privat
Humor : SA TE DONI
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyThu Dec 23, 2010 7:03 pm

nuk je ti per te gjith por je vetem per mua kiss kiss ich bin dielli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dielli.com
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptySat Dec 25, 2010 11:36 am

diell shkruajti:
nuk je ti per te gjith por je vetem per mua kiss kiss ich bin dielli

[@yawn] [@yawn] [@yawn]

lerme njehere se ajm dhe pergjumesh #tongue_anim #tongue_anim [@yawn] [@yawn] :: [@nerd]: zzz zzz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
diell
anetar i/e re
anetar i/e re
diell

Male
Numri i postimeve : 29
Age : 27
Location : ferizaj
Job/hobbies : privat
Humor : SA TE DONI
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptySat Dec 25, 2010 11:39 am

zemra ime nuk mundet me te len ty kupto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dielli.com
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptySat Dec 25, 2010 11:41 am

dielli po iki un por paras e te te themm irupafshim po te them dicka ne mp [#giverose_an
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
diell
anetar i/e re
anetar i/e re
diell

Male
Numri i postimeve : 29
Age : 27
Location : ferizaj
Job/hobbies : privat
Humor : SA TE DONI
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptySat Dec 25, 2010 4:04 pm

me fal por se kuptova kete mp
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dielli.com
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptySun Dec 26, 2010 8:34 pm

mirese erdhe qendrim sa me te kendshem sing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 EmptyTue Dec 28, 2010 12:13 am

vl_girl shkruajti:
mirese erdhe qendrim sa me te kendshem sing

flm :perqafo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P   Me pranoni edhe mua ketu? :P - Faqe 3 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me pranoni edhe mua ketu? :P
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: