»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
IM_BOSS DHE 100 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
IM_BOSS DHE 100 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
IM_BOSS DHE 100 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
IM_BOSS DHE 100 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
IM_BOSS DHE 100 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
IM_BOSS DHE 100 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
IM_BOSS DHE 100 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
IM_BOSS DHE 100 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
IM_BOSS DHE 100 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
IM_BOSS DHE 100 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
IM_BOSS DHE 100 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
IM_BOSS DHE 100 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
IM_BOSS DHE 100 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
IM_BOSS DHE 100 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
IM_BOSS DHE 100 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
IM_BOSS DHE 100 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
IM_BOSS DHE 100 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
IM_BOSS DHE 100 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
IM_BOSS DHE 100 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
IM_BOSS DHE 100 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
IM_BOSS DHE 100 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
IM_BOSS DHE 100 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
IM_BOSS DHE 100 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
IM_BOSS DHE 100 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
IM_BOSS DHE 100 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
IM_BOSS DHE 100 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
IM_BOSS DHE 100 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
IM_BOSS DHE 100 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
IM_BOSS DHE 100 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
IM_BOSS DHE 100 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 IM_BOSS DHE 100

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

IM_BOSS DHE 100 Empty
MesazhTitulli: IM_BOSS DHE 100   IM_BOSS DHE 100 EmptySat Sep 18, 2010 12:16 am

IM_BOSS DHE 100 206899 IM_BOSS DHE 100 206899 IM_BOSS DHE 100 206899 IM_BOSS DHE 100 206899 IM_BOSS DHE 100 206899 IM_BOSS DHE 100 206899

IM_BOSS DHE 100 VITE TE LUMTURA, KALOFSH BUKUR PUC

_________________
IM_BOSS DHE 100 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

IM_BOSS DHE 100 Empty
MesazhTitulli: Re: IM_BOSS DHE 100   IM_BOSS DHE 100 EmptySat Sep 18, 2010 1:19 am

puthje flmmmmmmmmmm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

IM_BOSS DHE 100 Empty
MesazhTitulli: Re: IM_BOSS DHE 100   IM_BOSS DHE 100 EmptySat Sep 18, 2010 12:29 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

IM_BOSS DHE 100 Empty
MesazhTitulli: Re: IM_BOSS DHE 100   IM_BOSS DHE 100 EmptySat Sep 18, 2010 5:23 pm

flm zemraaaaaaaaaa te perqafoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

IM_BOSS DHE 100 Empty
MesazhTitulli: Re: IM_BOSS DHE 100   IM_BOSS DHE 100 EmptyFri Dec 10, 2010 5:11 pm

sorry nqs jam nje cike me vonese po me mire vone se kurre :an: [#giverose_an[color=red]edhe njeqind vjecIM_BOSS DHE 100 Happybirthday57_391

IM_BOSS DHE 100 Love-In-Paradise-Wedding-Cake-450x600

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

IM_BOSS DHE 100 Empty
MesazhTitulli: Re: IM_BOSS DHE 100   IM_BOSS DHE 100 EmptyFri Dec 10, 2010 11:49 pm

kiss flm ylli,po me trego ca ka aty mrena te pakot #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
IM_BOSS DHE 100 Empty
MesazhTitulli: Re: IM_BOSS DHE 100   IM_BOSS DHE 100 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
IM_BOSS DHE 100
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Pėrshėndetje dhe urime festash-
Kėrce tek: