»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Gezuar Fiter Bajramin EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Gezuar Fiter Bajramin EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Gezuar Fiter Bajramin EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Gezuar Fiter Bajramin EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Gezuar Fiter Bajramin EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Gezuar Fiter Bajramin EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Gezuar Fiter Bajramin EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Gezuar Fiter Bajramin EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Gezuar Fiter Bajramin EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Gezuar Fiter Bajramin EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Gezuar Fiter Bajramin EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Gezuar Fiter Bajramin EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Gezuar Fiter Bajramin EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Gezuar Fiter Bajramin EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Gezuar Fiter Bajramin EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Gezuar Fiter Bajramin EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Gezuar Fiter Bajramin EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Gezuar Fiter Bajramin EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Gezuar Fiter Bajramin EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Gezuar Fiter Bajramin EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Gezuar Fiter Bajramin EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Gezuar Fiter Bajramin EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Gezuar Fiter Bajramin EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Gezuar Fiter Bajramin EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Gezuar Fiter Bajramin EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Gezuar Fiter Bajramin EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Gezuar Fiter Bajramin EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Gezuar Fiter Bajramin EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Gezuar Fiter Bajramin EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Gezuar Fiter Bajramin EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Gezuar Fiter Bajramin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Gezuar Fiter Bajramin Empty
MesazhTitulli: Gezuar Fiter Bajramin   Gezuar Fiter Bajramin EmptyThu Sep 09, 2010 1:24 pm

[b]I urojme te gjith besimtareve myslimane Gezuar Bajramin!
Fat ,Lumturi dhe Begati ne jetet tuaja!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Gezuar Fiter Bajramin Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar Fiter Bajramin   Gezuar Fiter Bajramin EmptyFri Sep 10, 2010 10:01 am

Gezuar Bajramin te gjithve Muslimanve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tiffany008
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 3
Registration date : 04/11/2010

Gezuar Fiter Bajramin Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar Fiter Bajramin   Gezuar Fiter Bajramin EmptyThu Nov 04, 2010 10:13 am

Interesting topic Gezuar Fiter Bajramin, I like it!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Gezuar Fiter Bajramin Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar Fiter Bajramin   Gezuar Fiter Bajramin Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gezuar Fiter Bajramin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Pėrshėndetje dhe urime festash-
Kėrce tek: