»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... Empty
MesazhTitulli: PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE...   PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... EmptyTue Jun 22, 2010 3:44 pm

PER MOTREN TIME..

Per ty dashuri, qe je gezimi dhe jeta ime. me e madhja ne te gjitha dashurite, me e shtrenjta mbi te gjithe njerzit, me e dhimbsura ne bote.
per ty vogelushe, qe je hareja e diteve te mija, ilaci dhe mbeshtetja ime ne stuhi, je shplodhje dhe lumturi. per ty motrushe, zoti te dhente gezimet me te medha ne jete.
te dua shume

PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... 26713_404771426871_225760796871_4646532_8168868_s

_________________
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
PER DASHURINE ME TE MADHE NE BOTE...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: