»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 **Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel**

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** Empty
MesazhTitulli: **Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel**   **Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptySun Jun 13, 2010 12:53 pm

Desha te gjeja nje fraze te jashtezakonshme...por nuk ekziston asnje aq te bukur sa te transmetoje miqesin time...mqs thjeshtesia eshte forma e vertete e bukurise...kaq thjesht te uroj edhe 100 vjec!..........kalofsh sa me bukur sot zemra......te puc fortttttt [#giverose_an
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** Empty
MesazhTitulli: Re: **Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel**   **Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyTue Jun 15, 2010 11:50 pm

**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** 399934 **Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** 399934 **Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** 399934 **Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** 399934

_________________
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** Empty
MesazhTitulli: Re: **Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel**   **Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyWed Jun 16, 2010 1:54 am

:puccum: me vones
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** Empty
MesazhTitulli: Re: **Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel**   **Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyFri Jun 18, 2010 6:17 pm

Shum me vones por gjithsesi ja uroj gezuar dhe 100 tjera me fat dhe lumturi MOTRA **Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** 34090
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** Empty
MesazhTitulli: Re: **Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel**   **Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptySat Jun 19, 2010 8:24 pm

**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** 34090

_________________
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** Empty
MesazhTitulli: Re: **Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel**   **Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptySun Jun 20, 2010 7:28 pm

dhe 100 te tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** Empty
MesazhTitulli: Re: **Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel**   **Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyMon Jun 21, 2010 11:57 pm

edhe 100 dhe nga une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** Empty
MesazhTitulli: Re: **Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel**   **Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** EmptyTue Jun 22, 2010 12:09 am

me duket vetja si kalamaqt qe festojne ditelindjen 1 muaj para dhe nje pas .D Very Happy
grazie njerz xhan xhan une juve

_________________
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** Empty
MesazhTitulli: Re: **Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel**   **Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel** Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
**Gezuar Ditelindjen Ylli Vogel**
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Pėrshėndetje dhe urime festash-
Kėrce tek: