»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Pershendetje nga My Love

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Pershendetje nga My Love - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyTue May 04, 2010 11:32 pm

mali estremi, estremi rimedi Pershendetje nga My Love - Faqe 2 496578 do te mund sesbene, se ndryshe sbene Very Happy

_________________
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
My Love
anetar i/e re
anetar i/e re
My Love

Numri i postimeve : 36
Age : 31
Location : tiran
Job/hobbies : Futbolli dhe Forumet
Humor : Do ti shkuk floket mi goce
Registration date : 02/05/2010

Pershendetje nga My Love - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyTue May 04, 2010 11:34 pm

era13 shkruajti:
mali estremi, estremi rimedi Pershendetje nga My Love - Faqe 2 496578 do te mund sesbene, se ndryshe sbene Very Happy
Boll se ta leshova Malin Dajt e te mbyti fare hahahhahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://hapesira.forumotions.net/portal.htm
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Pershendetje nga My Love - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyTue May 04, 2010 11:42 pm

iiiiii djale kot mburret me malin e dajtit Pershendetje nga My Love - Faqe 2 980748 ta mban tek e tek me gjysma tulle? Pershendetje nga My Love - Faqe 2 496578

_________________
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
My Love
anetar i/e re
anetar i/e re
My Love

Numri i postimeve : 36
Age : 31
Location : tiran
Job/hobbies : Futbolli dhe Forumet
Humor : Do ti shkuk floket mi goce
Registration date : 02/05/2010

Pershendetje nga My Love - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyTue May 04, 2010 11:45 pm

era13 shkruajti:
iiiiii djale kot mburret me malin e dajtit Pershendetje nga My Love - Faqe 2 980748 ta mban tek e tek me gjysma tulle? Pershendetje nga My Love - Faqe 2 496578
uaaa,do ja boj un mami tani hahahahha,Po keshtu s'ma mban ja dorzohem Pershendetje nga My Love - Faqe 2 789762
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://hapesira.forumotions.net/portal.htm
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Pershendetje nga My Love - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyTue May 04, 2010 11:51 pm

Pershendetje nga My Love - Faqe 2 818894 te thashe qe do lutesh Pershendetje nga My Love - Faqe 2 554117

_________________
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
My Love
anetar i/e re
anetar i/e re
My Love

Numri i postimeve : 36
Age : 31
Location : tiran
Job/hobbies : Futbolli dhe Forumet
Humor : Do ti shkuk floket mi goce
Registration date : 02/05/2010

Pershendetje nga My Love - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyTue May 04, 2010 11:54 pm

hihi mir te jap te drejt ja qe nga nji her fitojn dhe gocat Pershendetje nga My Love - Faqe 2 789762 vetem shpulla jo se i kam fiksim Pershendetje nga My Love - Faqe 2 590358 Pershendetje nga My Love - Faqe 2 496578 Pershendetje nga My Love - Faqe 2 496578
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://hapesira.forumotions.net/portal.htm
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Pershendetje nga My Love - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyTue May 04, 2010 11:55 pm

e mire te shkul floket Very Happy

_________________
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
My Love
anetar i/e re
anetar i/e re
My Love

Numri i postimeve : 36
Age : 31
Location : tiran
Job/hobbies : Futbolli dhe Forumet
Humor : Do ti shkuk floket mi goce
Registration date : 02/05/2010

Pershendetje nga My Love - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyTue May 04, 2010 11:56 pm

era13 shkruajti:
e mire te shkul floket Very Happy
Ajde provoje iher Pershendetje nga My Love - Faqe 2 43667 dhe kete shkulejn e flokve e boj una jo ti.. ti shif vazhdo me carje balli hahahhaha Pershendetje nga My Love - Faqe 2 770897
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://hapesira.forumotions.net/portal.htm
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Pershendetje nga My Love - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyWed May 05, 2010 12:08 am

e mire te caj ballin prape

_________________
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Pershendetje nga My Love - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyThu May 06, 2010 5:57 pm

mire se erdhe My Love
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
My Love
anetar i/e re
anetar i/e re
My Love

Numri i postimeve : 36
Age : 31
Location : tiran
Job/hobbies : Futbolli dhe Forumet
Humor : Do ti shkuk floket mi goce
Registration date : 02/05/2010

Pershendetje nga My Love - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyFri May 07, 2010 11:15 pm

Mire se te gjeta eSSi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://hapesira.forumotions.net/portal.htm
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

Pershendetje nga My Love - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyMon May 10, 2010 8:26 am

pershendetje my_love :puccum:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
My Love
anetar i/e re
anetar i/e re
My Love

Numri i postimeve : 36
Age : 31
Location : tiran
Job/hobbies : Futbolli dhe Forumet
Humor : Do ti shkuk floket mi goce
Registration date : 02/05/2010

Pershendetje nga My Love - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyMon May 10, 2010 7:44 pm

RINA shkruajti:
pershendetje my_love :puccum:
Mire se te gjeta RINA Pershendetje nga My Love - Faqe 2 789762
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://hapesira.forumotions.net/portal.htm
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Pershendetje nga My Love - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptySat May 15, 2010 6:28 pm

Pershendetje dhe mir se ke ardh My Love te uroj argetim te kendshem ne mes nesh. Pershendetje nga My Love - Faqe 2 Icon_biggrin Pershendetje nga My Love - Faqe 2 987156
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

Pershendetje nga My Love - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptySun May 16, 2010 3:22 am

qendrim te kendshem mylove Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

Pershendetje nga My Love - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyWed Jun 23, 2010 2:32 am

PRAP SPO DUKENI JU :think:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Pershendetje nga My Love - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Pershendetje nga My Love - Faqe 2 EmptyWed Dec 08, 2010 3:42 pm

my love shi edhe ktu ti re? #tongue_anim

mire se erdhe :ciao:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Pershendetje nga My Love - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Pershendetje nga My Love - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje nga My Love
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: