»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 Pershendetje nga My Love

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
My Love
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 36
Age : 29
Location : tiran
Job/hobbies : Futbolli dhe Forumet
Humor : Do ti shkuk floket mi goce
Registration date : 02/05/2010

MesazhTitulli: Pershendetje nga My Love   Sun May 02, 2010 6:51 pm

Ishte thjesht nji kerkim per dicka qe me duhesh per forumin time dhe lash ktu ke webfaqa juaj urime ne radh te par.
Jam Geri nga Tirona 21 vjec..me tej do njifemi ktu..
Ju pershndes te gjithve
:qielli:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://hapesira.forumotions.net/portal.htm
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Sun May 02, 2010 11:36 pm

Gero mire se na erdhe lale.......do knoqesh ktu po hoo mos e vrit menjen se vetem goca ka #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
My Love
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 36
Age : 29
Location : tiran
Job/hobbies : Futbolli dhe Forumet
Humor : Do ti shkuk floket mi goce
Registration date : 02/05/2010

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Mon May 03, 2010 7:25 pm

Mire se te gjeta IM BOSS po more goca per te tere sbohet llafe haaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://hapesira.forumotions.net/portal.htm
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Tue May 04, 2010 1:41 am

qesh qesh omin do bosh ktu #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
My Love
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 36
Age : 29
Location : tiran
Job/hobbies : Futbolli dhe Forumet
Humor : Do ti shkuk floket mi goce
Registration date : 02/05/2010

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Tue May 04, 2010 7:26 pm

ĪM_ßŲ§S shkruajti:
qesh qesh omin do bosh ktu #tongue_anim
ishalla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://hapesira.forumotions.net/portal.htm
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Tue May 04, 2010 10:08 pm

she she, jo ka pata , se jane me mire poca .

mire se erdhe ti gjoja me dashnira Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy kalofsh bukur yllo.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
My Love
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 36
Age : 29
Location : tiran
Job/hobbies : Futbolli dhe Forumet
Humor : Do ti shkuk floket mi goce
Registration date : 02/05/2010

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Tue May 04, 2010 10:09 pm

O lal po me bo presion me nji fjal ti mua me ket grusht asi ? hihiihii

Mire se te gjeta yllo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://hapesira.forumotions.net/portal.htm
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Tue May 04, 2010 10:17 pm

a si Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy dhe presion do bojme, se ke dal nga lagja jone Very Happy Very Happy


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
My Love
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 36
Age : 29
Location : tiran
Job/hobbies : Futbolli dhe Forumet
Humor : Do ti shkuk floket mi goce
Registration date : 02/05/2010

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Tue May 04, 2010 10:21 pm

era13 shkruajti:
a si Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy dhe presion do bojme, se ke dal nga lagja jone Very Happy Very Happy

Shi shi mir mir jemi mesu ne qe te vegjel ziheshim me lagje hehe
Po ajde se do vish ene ti nga lagja ime po s'ti thyva brinjet
hihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://hapesira.forumotions.net/portal.htm
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Tue May 04, 2010 10:24 pm

une ja fus vrapit, ske shanc te me kapesh Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
e di sa shpejt vrapoj une mo???

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
My Love
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 36
Age : 29
Location : tiran
Job/hobbies : Futbolli dhe Forumet
Humor : Do ti shkuk floket mi goce
Registration date : 02/05/2010

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Tue May 04, 2010 10:26 pm

era13 shkruajti:
une ja fus vrapit, ske shanc te me kapesh Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
e di sa shpejt vrapoj une mo???
Shih po me shpejt se nji atlete mbas koke ske ku me shku me vrap ti hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://hapesira.forumotions.net/portal.htm
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Tue May 04, 2010 10:31 pm

po kur te marr trimat e lagjes me vete une, ske shonc, hiqe nga mendja Very Happy Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
My Love
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 36
Age : 29
Location : tiran
Job/hobbies : Futbolli dhe Forumet
Humor : Do ti shkuk floket mi goce
Registration date : 02/05/2010

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Tue May 04, 2010 10:35 pm

haha po ka me trima se cunat e 21 dhjetorit mi Era hee,mer jo cunat e lagjes po te gjithe qytetit hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://hapesira.forumotions.net/portal.htm
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Tue May 04, 2010 10:36 pm

uuiiiii ca i ke bo vetes po provokon luft, kujdes se i kam cunat e lagjes te gjithe palestrato

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
My Love
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 36
Age : 29
Location : tiran
Job/hobbies : Futbolli dhe Forumet
Humor : Do ti shkuk floket mi goce
Registration date : 02/05/2010

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Tue May 04, 2010 10:54 pm

hahaha joo s'po provokoj gjo una per koken e nailes hahaha po vet the per cunat e lagjes tate pa e dit se keta te minjt jan binladena hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://hapesira.forumotions.net/portal.htm
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Tue May 04, 2010 10:57 pm

sna i ndihen hic, ne te cajme ballin Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
My Love
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 36
Age : 29
Location : tiran
Job/hobbies : Futbolli dhe Forumet
Humor : Do ti shkuk floket mi goce
Registration date : 02/05/2010

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Tue May 04, 2010 10:59 pm

era13 shkruajti:
sna i ndihen hic, ne te cajme ballin Very Happy Very Happy Very Happy
O ty te cafsha ballin ishalla po iku koha e carjes ballit ka ardh koha e shkules flokve hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://hapesira.forumotions.net/portal.htm
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Tue May 04, 2010 11:04 pm

ik mi tutje se do i them mamit

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
My Love
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 36
Age : 29
Location : tiran
Job/hobbies : Futbolli dhe Forumet
Humor : Do ti shkuk floket mi goce
Registration date : 02/05/2010

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Tue May 04, 2010 11:08 pm

era13 shkruajti:
ik mi tutje se do i them mamit
iii goca mamit hahaha,Po he se shaka bona se s'do ti shkul floket me te vertet mi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://hapesira.forumotions.net/portal.htm
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Tue May 04, 2010 11:13 pm

po e provove vrap tek mami une Very Happy Very Happy Very Happy

se jeni bere te poshter ju cunat e sotem, te beni me hile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
My Love
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 36
Age : 29
Location : tiran
Job/hobbies : Futbolli dhe Forumet
Humor : Do ti shkuk floket mi goce
Registration date : 02/05/2010

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Tue May 04, 2010 11:15 pm

obobo ca me gjeti mua vetem mos te kap me dor se ik vrap e ke mami ty hihiiihi.. he mi se jemi te mir ne mos na shaj se ti shkula floket hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://hapesira.forumotions.net/portal.htm
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Tue May 04, 2010 11:20 pm

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii po ti se bene palester bene si i forte??? ja te heq cike takat une dhe ta tregoj mire qejfin :P

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
My Love
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 36
Age : 29
Location : tiran
Job/hobbies : Futbolli dhe Forumet
Humor : Do ti shkuk floket mi goce
Registration date : 02/05/2010

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Tue May 04, 2010 11:22 pm

haha po ky grushti jot as qe me levizi nga vendi o xot sa e forta qe me je hahahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://hapesira.forumotions.net/portal.htm
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Tue May 04, 2010 11:24 pm

uuiiiiiiiiiiiii kesaj i thone vine miku te mbyll deren Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy e paske ndar mendjen do sherr?? mire se po ste hodha ilac ne kafe dhe te te mund pastaj

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
My Love
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 36
Age : 29
Location : tiran
Job/hobbies : Futbolli dhe Forumet
Humor : Do ti shkuk floket mi goce
Registration date : 02/05/2010

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   Tue May 04, 2010 11:26 pm

era13 shkruajti:
uuiiiiiiiiiiiii kesaj i thone vine miku te mbyll deren Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy e paske ndar mendjen do sherr?? mire se po ste hodha ilac ne kafe dhe te te mund pastaj
haha jo jo deren ta le hap se do vijn gjithe miqt e mir te tjer te mundim me mire hahaha
Dhe ne se lam qe sa te pi kafe un te bi pertok keshtu po ma bo me ile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://hapesira.forumotions.net/portal.htm
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga My Love   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje nga My Love
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pėrshėndetje nga zemra!
» Pershendetje ga fshati Akllap

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: