»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Vuaj kur ti... EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Vuaj kur ti... EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Vuaj kur ti... EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Vuaj kur ti... EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Vuaj kur ti... EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Vuaj kur ti... EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Vuaj kur ti... EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Vuaj kur ti... EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Vuaj kur ti... EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Vuaj kur ti... EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Vuaj kur ti... EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Vuaj kur ti... EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Vuaj kur ti... EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Vuaj kur ti... EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Vuaj kur ti... EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Vuaj kur ti... EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Vuaj kur ti... EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Vuaj kur ti... EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Vuaj kur ti... EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Vuaj kur ti... EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Vuaj kur ti... EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Vuaj kur ti... EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Vuaj kur ti... EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Vuaj kur ti... EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Vuaj kur ti... EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Vuaj kur ti... EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Vuaj kur ti... EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Vuaj kur ti... EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Vuaj kur ti... EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Vuaj kur ti... EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Vuaj kur ti...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptyMon Feb 22, 2010 12:09 pm

vuaj kur ti vuan per disa gjera duhet te kesh durim Vuaj kur ti... 399934
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptyTue Feb 23, 2010 12:02 am

vuaj kue e di qe ne keto momente je i merzitur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptyTue Feb 23, 2010 12:06 am

vuaj kur ti sme flet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptyTue Feb 23, 2010 12:08 am

...kur i le gjerat pezull
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptyTue Feb 23, 2010 12:17 am

vuaj kur je larg meje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptyTue Feb 23, 2010 12:34 am

vuaj kur ti nuk je dhe un te pres Vuaj kur ti... 430402
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptyTue Feb 23, 2010 12:53 am

vuaj kur mendoj qe sje me mua por........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptyTue Feb 23, 2010 1:03 am

vuaj kur e di qe je me nje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptySat Mar 13, 2010 1:04 am

...nuk kupton shume gjera nga une...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptySun Mar 14, 2010 1:23 pm

vuaj kur behesh sikur sme shef Vuaj kur ti... 430402
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptyWed Mar 24, 2010 10:17 pm

kur e di ku je

_________________
Vuaj kur ti... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
rejbisa

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptyFri Mar 26, 2010 9:01 pm

kur ti je gjithmon larg.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptyFri Mar 26, 2010 10:05 pm

mban qendrim si un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptySat Mar 27, 2010 1:15 am

nuk afrohesh afer kur une te them me egersi #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptySun Mar 28, 2010 1:53 pm

vuaj kur ti me rri larg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
rejbisa

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptySun Mar 28, 2010 4:05 pm

vuaj kur ti vuan ......... :lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptyThu Apr 01, 2010 1:25 am

kur mendoj sa larg je

_________________
Vuaj kur ti... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptySat Apr 03, 2010 11:56 am

vuaj kur ste takoj dote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptyFri Apr 09, 2010 2:37 pm

sillesh keshtu @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptyFri Apr 09, 2010 2:38 pm

vuaj kur ti sme beson por te kam per zemer Vuaj kur ti... 399934
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptyFri Apr 09, 2010 2:39 pm

ske asnjeher koh per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptyFri Apr 09, 2010 2:45 pm

vuaj kur ti mendon keshtu Vuaj kur ti... 63949
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptyMon Apr 12, 2010 10:03 pm

kur je i trishtuar

_________________
Vuaj kur ti... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptyThu Apr 15, 2010 9:19 pm

Kur ti me rri larg dhe sme flet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ShpirtKkatiLjaa
anetar i/e re
anetar i/e re
ShpirtKkatiLjaa

Numri i postimeve : 16
Registration date : 11/04/2010

Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... EmptySat Apr 17, 2010 3:02 pm

Vuaj Kur Nuk Te Kom Afer..!! :12:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Vuaj kur ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Vuaj kur ti...   Vuaj kur ti... Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vuaj kur ti...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: