»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
<dashnori
anetar i/e re
anetar i/e re
<dashnori

Numri i postimeve : 1
Registration date : 17/02/2010

URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE Empty
MesazhTitulli: URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE   URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyWed Feb 17, 2010 3:07 am

flm... per mirkuptimin e temes se me hershme.....
Tani ju uroj diten pavarsis, knaqsi e hare per shum e shum dite si kjo...


Edituar pėr herė tė fundit nga <dashnori nė Wed Feb 17, 2010 12:51 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE Empty
MesazhTitulli: Re: URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE   URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyWed Feb 17, 2010 3:47 am

ti prezantou njehere, dhe kjo teme me duket pa kuptim ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE Empty
MesazhTitulli: Re: URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE   URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyWed Feb 17, 2010 11:52 am

ban ban ban kesaj teme qfar teme palidhje pfffffffffffff :hell:


do ti thoja niher keti dashnorit te kerkonte te falur per temen e me parshme dhe mos te hap tema te njenta sepse un e hapa temen per pavarsin me perpara
dhe ti behe thjesht modifikim te temes se me parshme e ndrrove me kete tem tani tu kisha lut te ja ndrrosh prap titullin temes njeher do duheshe te prezantohesh e jo direkt me hap tema flm per mikuptim


gjithsese ju uroj gezuar kosov pavarsin


Edituar pėr herė tė fundit nga sara_ger nė Wed Feb 17, 2010 1:55 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
rejbisa

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE Empty
MesazhTitulli: Re: URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE   URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE EmptyWed Feb 17, 2010 1:50 pm

urime :bravo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE Empty
MesazhTitulli: Re: URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE   URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
URIME DITA ME E SHENJT, DITA PAVARSIS, URIMEEEEEEE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Pėrshėndetje dhe urime festash-
Kėrce tek: