(`v ) Qiell-lirie (`v )
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nse-dshironi-q-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

(`v ) Qiell-lirie (`v )


 
Portali ORIForumCalendarPytsoriKrkoLista AntarveGrupet e AntarveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyr, mosh dhe atdhe?
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» M thuaj si ha, t t them se si bn seks
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» ǒfar sht m e rndsishme, t duash apo t dashurosh?
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Krko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of (`v ) Qiell-lirie (`v ) on your social bookmarking website

Share
 

 ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Shko posht 
AutoriMesazh
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? Empty
MesazhTitulli: ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?   ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptySat Feb 06, 2010 1:23 am

sdo e harroja kurr e per jete @heartbroken @heartbroken
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
Patrokli
Boss
Boss


Numri i postimeve : 558
Registration date : 04/10/2008

ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? Empty
MesazhTitulli: Re: ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?   ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptySat Feb 06, 2010 1:34 am

Do mundohesha te gjeja nje tjeter sa me shpejt ne menyr qe mos vuaja me Very Happy
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? Empty
MesazhTitulli: Re: ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?   ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptySat Feb 06, 2010 7:12 pm

ooooooo saraaaaa ,ceshte kjo teme mojjjj,qoft larg mi
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
M_اS
Admin
Admin
M_اS

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? Empty
MesazhTitulli: Re: ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?   ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? EmptySun Feb 07, 2010 3:24 am

do qaj dhe kaq.....cudia me e madhe 3 dit zgjat (larg qoft)
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
Sponsored content
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? Empty
MesazhTitulli: Re: ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?   ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a? Empty

Mbrapsht n krye Shko posht
 
ka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?
Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
(`v ) Qiell-lirie (`v ) :: NDJENJA :: Dashuria-
Krce tek: