»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Sun Dec 13, 2009 11:45 pm

kush eshte deshira juaj per vitin e ri??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dani
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Sun Dec 13, 2009 11:50 pm

Ajo :inlove:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Sun Dec 13, 2009 11:53 pm

te te shoh dhe njeher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Sun Dec 13, 2009 11:55 pm

te jem ne shtepi qaj

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
dani
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Mon Dec 14, 2009 12:17 am

Te vije dhe Ori ne Vlore kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Mon Dec 14, 2009 12:23 am

te te kem afer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dani
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Mon Dec 14, 2009 12:28 am

Ta kem shume shume afer puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Mon Dec 14, 2009 12:47 am

thjesht te me duash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dani
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Mon Dec 14, 2009 1:05 am

Ta shtrengoj ne krahet e mi kur akrepat te jen bashk te dy ashtu te jemi dhe une e ti kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Mon Dec 14, 2009 1:07 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dani
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Mon Dec 14, 2009 1:09 am

Ta bej te qesh dhe ta puth fort..pastaj...ee eshte sekret #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Mon Dec 14, 2009 1:32 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
........
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Mon Dec 14, 2009 1:38 am

deshira idiote, per nje vite idoiot qe iken dhe nje qe vjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Mon Dec 14, 2009 4:38 pm

te jem e lumtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Mon Dec 14, 2009 5:04 pm

te jet dhe ai me mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Mon Dec 14, 2009 5:37 pm

te jete dhe ajo me mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
........
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Mon Dec 14, 2009 11:08 pm

te jesh i lumtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Mon Dec 14, 2009 11:40 pm

ska vit te ri per muaaa,skam cte festoj.. :lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Tue Dec 15, 2009 3:50 pm

o keti motla do e festojm bashke kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Tue Dec 15, 2009 5:07 pm

keti shkruajti:
ska vit te ri per muaaa,skam cte festoj.. :lot:

un do vete tek keti bashk me resbijen e me ter forumin qe te ja mbushim shtepin plot me gezim e hare ::bravo: :perqafo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
........
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Wed Dec 16, 2009 1:34 am

te jete vit i bute
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Thu Dec 17, 2009 4:12 pm

te jem me dike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Sun Dec 20, 2009 10:56 pm

te ishte babi dhe motra vogel ktu...me ne :lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   Tue Dec 14, 2010 7:48 pm

vellai...uff sa me mungon :(((
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
DESHIRA JUAJ PER VITIN E RI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Buxheti i Kosovės pėr vitin 2012 parashihet tė jetė 1.5 miliardė euro
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET
» FEJA NĖ FJALORIN E GJUHĖS SĖ SOTME SHQIPE, Shkruan: Mexhid YVEJSI, Gjakovė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: GUEST-
Kėrce tek: